Rozrywka.Goniec.pl > Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jury programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
28.09.2023 13:20 Niespodziewana zmiana w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowa jurorka w programie

Nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pełen jest mniej lub bardziej udanych niespodzianek. Kolejna dotyczy składu jury, który od następnego odcinka show Polsatu ulegnie zmianie. Jeden członek komisji jurorskiej zostanie zastąpiony przez znaną aktorkę. Kogo zobaczymy w jury "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Robert Janowski, Edward Miszczak
19.09.2023 18:12 Kolejny kultowy program Polsatu zniknie z ekranu? Wydało się, co kombinuje Miszczak

Edward Miszczak jako dyrektor programowy Polsatu dał się poznać niekoniecznie z dobrej strony. Odpowiada m.in. za głośne zmiany, które nie wszystkim przypadły do gustu. A jakie ma plany względem kultowego programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? 

Kuba Szmajkowski i Pola Gonciarz w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
12.09.2023 17:54 Afera wokół "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Światowe media są wściekłe

Producenci nowego sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie ustrzegli się przed błędami poprzedniej serii i wciąż bezrefleksyjnie powielają treści, które nie tylko w Polsce, ale także w krajach Europy Zachodniej budzą spore negatywne emocje. O kontrowersyjnych treściach w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" napisał brytyjski The Guardian. 

Robert Janowski w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
09.09.2023 12:13 Robert Janowski wygwizdany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Te słowa oburzyły publiczność

Robert Janowski sympatię zdobytą u fanów "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najwyraźniej zamierza rozmieniać na drobne. Jako surowy i bezlitosny juror kolejny raz sprawił przykrość jednej z uczestniczek. Tym razem obecna w studiu publiczność zupełnie nie zgodziła się z jego osądem. Po czyim występie Robert Janowski został wygwizdany?

Piotr Gąsowski z synem
14.07.2023 20:35 Sensacyjny zwrot akcji w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Gąsowski wystąpi w nowej edycji

Całkiem niedawno media żyły spektakularnymi roszadami w programach Polsatu, które zainicjowało pojawienie się Edwarda Miszczaka na fotelu dyrektora programowego stacji. Z telewizją pożegnali się, m.in. Katarzyna Dowbor, Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Wraz z ostatnią z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" rozstał się Piotr Gąsowski. Teraz na jego temat wypłynęły sensacyjne informacje.

Piotr Gąsowski
04.06.2023 17:05 Piotr Gąsowski włączył TVP Info i się zdenerwował. "Muszą się strasznie bać"

Piotr Gąsowski spędzał dziś wolny czas przed telewizorem. W pewnym momencie odpalił TVP Info i nie mógł uwierzyć własnym oczom. To, co zobaczył na ekranie, wywołało u niego ogromną złość.

Katarzyna Skrzynecka
04.06.2023 08:18 Katarzyna Skrzynecka zapowiada nowy program. Aktorka rozlicza się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Katarzyna Skrzynecka przez dziewięć lat była nieodłączną częścią show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wydawało się, że jej pozycja w programie jest bezpieczna, jednak karty ze stołu postanowił zrzucić Edward Miszczak. Czy zwolniona aktorka pogodziła się z tą decyzją, czy żałuje, że tak się skończyła jej przygoda w Polsacie? Katarzyna Skrzynecka ostatecznie rozliczyła się z “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a przy okazji zapowiedziała swoje nowe przedsięwzięcie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
31.05.2023 10:54 W "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" szykują się poważne zmiany? Na horyzoncie kolejne zwolnienia?

Edward Miszczak po objęciu stanowiska dyrektora programowego w telewizji Polsat rozpoczął wielką rewolucję. Nie bał się wręczyć zwolnienia dotychczasowym gwiazdom uwielbianych przez widzów formatów. Gdy zdawało się, że pracownicy stacji najgorsze mają już za sobą, w mediach zaczęły pojawiać się nowe niepokojące informacje. Edward Miszczak ma rzekomo planować roszady w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto tym razem znajdzie się na jego celowniku?

Twoja twarz brzmi znajomo
22.05.2023 08:55 Stanisława Ryster ostro o zwolnieniach w Polsacie. Postawiła sprawę jasno

Ostatnie zmiany personalne w ramówce Polsatu wciąż budzą niemałe kontrowersje wśród – jak się okazuje – nie tylko widzów. Swój głos w sprawie roszad prowadzących zabrała również legenda telewizji – Stanisława Ryster. Prowadząca „Wielkiej gry” wypowiedziała się zwłaszcza w temacie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
13.05.2023 11:26 Widzowie zachwyceni po finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fenomenalny występ zwieńczył wygraną

Finał programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jest już za nami. W tym odcinku o statuetkę Złotej Twarzy walczyła czwórka uzdolnionych wokalnie osób: Julia Kamińska, Daria Marx, Natalia Jaroszek i Oskar Cyms. I to właśnie ostatni z tej zdolnej grupy został zwycięzcą.

None
11.05.2023 14:22 Najpierw Katarzyna Dowbor, teraz Kris Adamski. Tak podziękowano mu za 9 lat pracy

Na początku stycznia Edward Miszczak objął funkcję dyrektora programowego Polsatu. Od tej pory w stacji trwa fala zwolnień. W poniedziałek z rolą prowadzącej program "Nasz nowy dom" pożegnała się Katarzyna Dowbor. Tego samego dnia podziękowano za pracę również Krisowi Adamskiemu, który od początku uczył tańca w "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
10.05.2023 11:39 Rewolucja w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Z programem żegna się kolejna osoba

W programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znowu nastąpią zmiany. Kolejna z osób, która współpracuje przy tworzeniu go została zwolniona. Kto tym razem pożegna się z programem?

None
29.04.2023 21:17 "Twoja twarz brzmi znajomo". Paweł Domagała wbił szpilę Edycie Górniak

Wczorajszy odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wywołał sporo emocji. W pewnym momencie poruszono temat Edyty Górniak. Paweł Domagała nawiązał do wykształcenia diwy.

Uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
29.04.2023 10:00 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Krzysztof Ibisz nielubiany przez innych uczestników? "Prawie wcale nie przyznają mu punktów"

Krzysztof Ibisz śpiewająco rozpoczął swój udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", lecz ostatnio idzie mu o wiele gorzej. Po ostatnim odcinku internauci zastanawiali się, co jest powodem tak skromnych zdobyczy punktowych prezentera. Do jakich wniosków doszli?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
18.04.2023 20:38 Jest decyzja ws. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Klamka zapadła, Polsat nie ma wątpliwości

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawiła się w tym roku w Polsacie w zupełnie odświeżonej odsłonie - wymieniono część jury, część prowadzących i wygląd studia, a do udziału zaproszono wielkie gwiazdy. Czy program spełnił jednak oczekiwania Edwarda Miszczaka? Wiadomo, czy powstanie następny sezon.

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo
15.04.2023 13:04 Burza po nowym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", widzowie są wściekli. "Żenada i dyskryminacja"

6. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zebrał srogie żniwo krytycznych komentarzy. Rozwścieczeni po ostatecznych wynikach fani knują spisek, jakoby były one stawione, a nikt "spoza układu" nie miał szans na pierwsze miejsce. - To jakaś żenada, towarzystwo wzajemnej adoracji" - piszą w sieci, odnosząc się do niesprawiedliwego w ich opinii zwycięstwa jednej z uczestniczek.  

Twoja twarz brzmi znajomo
07.04.2023 10:35 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wypada z ramówki Polsatu. Nagła decyzja zaskoczyła Polaków

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zniknęło z ramówki Polsatu i już w najbliższy piątek, 7 kwietnia, fani programu mogą się przykro zdziwić, gdy zasiądą przed telewizorami. Zamiast uwielbianego muzycznego show stacja wyemituje film "Pasja" Mela Gibsona. Skąd taka decyzja?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
05.04.2023 21:57 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nieoczekiwanie zniknie z anteny. Jest komunikat Polsatu

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nieoczekiwanie zniknie z anteny i widzowie, którzy będą chcieli się przekonać, kto zwycięży w kolejnym odcinku, nie będą tego mogli zrobić w nadchodzący piątek. Zamiast programu wyświetlony zostanie znany film. Decyzja stacji jest jasna.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
01.04.2023 16:31 Widzowie wściekli po odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W końcu puściły im nerwy

5. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zamknął ust krytykom, którzy 18. edycję oceniają nie tylko jako pechową, ale jedną z najgorszych w historii programu. Piątkowego wieczoru tym razem to nie Krzysztof Ibisz wzbudził najwięcej kontrowersji, a jego koleżanka ze sceny. Laureatka pierwszego miejsca jury według widzów nie zasłużyła na zwycięstwo. Niektórzy z niezadowolonych fanów formatu pokusili się nawet o przypuszczenie, jakoby doszło do ustawki. Co piszą w sieci?

dziś w tv
31.03.2023 17:45 Polacy tłumnie włączą dziś Polsat lub TVN. Wielu na to czekało

Dziś w tv emocje z najwyższej półki za sprawą hitów, jakie zaserwują widzom TVN i Polsat. To nie tylko kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce, ale także udana część sagi o młodym czarodzieju. Co warto obejrzeć w piątek?

Anna Dereszowska
25.03.2023 09:57 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Anna Dereszowska skrytykowana przez widzów

Ostatni odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" upłynął nie tylko pod znakiem wokalnych popisów uczestników, ale także debiutującej w roli jurorki Anny Dereszowskiej. Niestety, aktorka nie zdobyła uznania widzów, którzy mieli jej dużo do zarzucenia zwłaszcza po zachowaniu, jakiego dopuściła się w trakcie występu Julii Kamińskiej. Internauci nie szczypali się w język i byli bezlitośni. 

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz
24.03.2023 18:50 Żona Krzysztofa Ibisza nie może przez niego spać. Jedna rzecz wyjątkowo jej przeszkadza

Krzysztof Ibisz od sierpnia 2021 roku jest szczęśliwym mężem ukochanej Joanny. Para niedawno powitała na świecie swojego pierwszego syna, Borysa, a popularny prezenter zaskoczył wszystkich udziałem w popularnym programie "Twoja twarz brzmi znajomo". W rozmowie z Plejadą Joanna Ibisz zdradziła, jak teraz wygląda ich życie. Nie jest kolorowo.

Twoja twarz brzmi znajomo
20.03.2023 16:09 Kolejna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". W jury zasiądzie znana aktorka

W ostatnich miesiącach wielbiciele programu "Twoja twarz brzmi znajomo" mieli wiele powodów do zmartwień. Najpierw pożegnano się z Michałem Wiśniewskim, a następnie zwolniono Katarzynę Skrzynecką. Wygląda na to, że format czekają kolejne zmiany.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
18.03.2023 21:03 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów w ogniu krytyki. Widzowie mają dość

Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów rozpalił emocje widzów. Tym razem nie chodziło o muzyczne doznania i zwycięzcę, którym wyjątkowo nie został Krzysztof Ibisz.  Zwrócono uwagę na nieco poważniejszy problem. Dlaczego 18. seria show Polsatu jest według krytyków gorsza od poprzednich? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
17.03.2023 18:07 Błyskawiczna zmiana w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie nie dowierzają, zaskakująca decyzja

18 edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" budziła emocje jeszcze przed rozpoczęciem nagrań za sprawą kadrowych roszad, które dotknęły w szczególności panel jurorski. Okazuje się, że Polsat kontynuuje tradycję tzw. gorących krzeseł, bowiem "stołki" jurorów są  tymi, z którymi najłatwiej można spaść. Który juror zostanie zastąpiony już od najbliższego odcinka, kto go zastąpi i czy to zmiana na stałe? Rozwiewamy wątpliwości.   

Antek Smykiewicz
16.03.2023 16:49 Antek Smykiewicz jeszcze trzy dni temu był w "Dzień Dobry TVN". Muzyk trafił do szpitala

Antek Smykiewicz to muzyk, którego widzowie mogą znać z programów "Taniec z gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ostatnio w trybie pilnym trafił do szpitala i musiał być operowany. Nie chce ujawnić, co się stało.

Wpadka w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
11.03.2023 09:47 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wpadka po drugim odcinku. Pomylono imię Piotra Stramowskiego

Wpadka na internetowym profilu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po drugim odcinku pomylono imię Piotra Stramowskiego. Widzowie oburzeni.

Katarzyna Skrzynecka
06.03.2023 13:57 Katarzyna Skrzynecka otworzyła list z ZUS-u i ugięły się pod nią nogi. Przejmujące wieści

Katarzyna Skrzynecka niedawno straciła pracę w popularnym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", co z pewnością w najbliższych miesiącach dotkliwie odczuje na saldzie bankowym. Jakby tego było mało, właśnie otrzymała fatalną wiadomość, która dotyczy jej przyszłości.