Rozrywka.Goniec.pl > Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jurorzy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
18.05.2024 22:50 Żałoba na planie "Twoja twarz brzmi znajomo". Wzruszające sceny podczas finału

Finał popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi" nie był jedynie kulminacją wielotygodniowej rywalizacji, ale był również momentem refleksji i wspomnienia o tragicznie zmarłej członkini ekipy programu. Produkcja postanowiła oddać jej hołd w ostatnim odcinku tej edycji.

Filip Lato
18.05.2024 11:34 Awantura po finale "Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci grzmią: "ustawka"

Za nami finał 20. edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ostatnim odcinku bój o główną nagrodę stoczyła czwórka śmiałków, ostatecznie zwyciężył Filip Lato. Po ogłoszeniu wyników w sieci jednak zawrzało, a internauci doszukiwali się ustawki.

Maciej Dowbor
17.05.2024 15:15 Maciej Dowbor liczy na powrót hitu Polsatu. "Mam dużo kredytów do spłacenia"

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” dobiega końca. Dzisiaj, tj. 17 maja zostanie wyemitowany finałowy odcinek jubileuszowej edycji show. Czy jesienią ukaże się kolejne wydanie programu? Maciej Dowbor nie ukrywa swoich nadziei na dalszy angaż, wspominając przy okazji o kredytach.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
13.05.2024 20:20 Pilne wieści przed finałem ”TTBZ”. Pierwszy raz w historii programu

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć finał dwudziestej edycji popularnego show Polsatu. W tym wydaniu ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na scenie rywalizują uczestnicy z poprzednich odsłon programu. Tuż przed ostatecznych starciem najlepszych z najlepszych okazało się, że zaszły zmiany w dotychczasowym sposobie wyłaniania zwycięzcy. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał.

Kacper Kuszewski, Twoja twarz brzmi znajomo
11.05.2024 18:25 Widzowie oburzeni po półfinale "TTBZ", posypały się gromy. "To jest jakiś żart"

Finał 20. edycji “Twoja twarz brzmi znajomo” tuż za rogiem. W ostatnim odcinku show widzowie poznali finalistów, którzy zawalczą o główną nagrodę. Wśród nich zabrakło jednego z faworytów fanów programu. W sieci zawrzało. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
20.04.2024 13:21 Zamieszanie po nowym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo"

Za nami kolejny odcinek jubileuszowej edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem zdobywcą pierwszego miejsca został Stefanno Terrazzino, który wcielił się w lidera zespołu Kings of Leon. Niestety wydany werdykt nie wszystkim przypadł do gustu i wyraźnie podzielił internautów.

Kacper Kuszewski Paweł Królikowski
19.04.2024 20:43 Marek z "M jak miłość" ujawnił, co przed laty wyznał mu Paweł Królikowski. Znamienne słowa

Po wygranej w 8. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kacper Kuszewski dołączył do grona jurorów. Aktor wspomina, jak wielka trema mu towarzyszyła. Niezwykle pomoce okazały się wtedy słowa, które usłyszał od Pawła Królikowskiego. 

Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
29.03.2024 16:24 Nie zobaczycie dziś "TTBZ". Polsat wyemituje kinowy hit

W Wielki Piątek na antenie Polsatu zabraknie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale widzowie nie odczują boleśnie tej straty - gwiazd na ekranie na pewno nie zabraknie. Znani piosenkarze wezmą udział w specjalnym koncercie, a tuż po nim wyemitowany zostanie kinowy hit z popularnym aktorem w roli głównej. Oto, co warto obejrzeć.

Kacper Kuszewski i Małgorzata Walewska
25.03.2024 21:11 Kacper Kuszewski zdradza tajemnicę Walewskiej. Tak oceniała uczestników

Kacper Kuszewski jest aktualnie uczestnikiem programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”. Wcześniej aktor zasiadał za stołem jurorskim. W trakcie rozmowy z serwisem Goniec Rozrywka postanowił zdradzić, co działo się w trakcie nagrań, kiedy nadszedł moment oceniania uczestników show Polsatu. 

Kacper Kuszewski
25.03.2024 11:48 Kacper Kuszewski o wpadkach na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Kacper Kuszewski to aktualny uczestnik programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przez kilka edycji również zasiadał za stołem jurorskim. Spotkałem się ze znanym aktorem w trakcie prób do nowego odcinka “TTBZ” i zapytałem między innymi, jak się czuł, gdy Maryla Rodowicz wkroczyła na scenę w trakcie jednego z odcinków, a także jakie wpadki pamięta z planu show Polsatu. Kuszewski zdradził mi także co jest bliższe jego sercu “Twarz” czy “Taniec z Gwiazdami”.

Piotr Gąsowski ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
24.03.2024 22:44 Notatka Gąsowskiego z "TTBZ" podbija internet! "K***a! Co teraz?"

Piotr Gąsowski w wielkim stylu powrócił do programu ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jako juror. Niestety nie wszystkie zapiski, jakie notował sobie na kartce podczas występów uczestników, nadawały się do wyartykułowania na wizji. Mało kto podejrzewał go o takie wulgaryzmy.

Piotr Gąsowski
23.03.2024 17:42 Piotr Gąsowski pokazał ojca! Wszyscy możemy pozazdrościć mu formy

Piotr Gąsowski bez wątpienia należy do najpopularniejszych prezenterów w Polsce - dba zresztą o to, regularnie publikując w mediach społecznościowych obrazki z życia prywatnego. Jeden z najnowszych postów był jednak wyjątkowy, gdyż gwiazdor postanowił pokazać swojego sędziwego ojca.

Twoja twarz brzmi znajomo
22.03.2024 22:02 Oto zwycięzca odcinka "TTBZ"! Czegoś takiego w tej edycji nie było

Najnowsza edycja "Twoja twarz brzmi znajomo” przyciąga ogromną widownię i duża w tym zasługa wyjątkowych uczestników, których wybrano spośród najlepszych wszystkich poprzednich odsłon. Właśnie poznaliśmy zwycięzcę trzeciego odcinka muzycznego show. Występ wzruszył jury i widzów przed telewizorami. Kto zakasował konkurencję?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
20.03.2024 22:20 "TTBZ": chce odejść z programu do TVP. Kto go zastąpi?

Produkcję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" może czekać istne trzęsienie ziemi. Krążą plotki, że jedna z gwiazd formatu poważnie rozważa rezygnację z pracy i transfer do TVP. To ewentualne odejście spowodowałoby kolejne kadrowe roszady. Kto bierze pod uwagę zerwanie współpracy z Polsatem i - co równie ważne - kto mógłby na tym skorzystać?

Filip Lato
19.03.2024 22:38 Filip Lato o "TTBZ". Niebywałe co zrobił, by dotrzeć na próbę

Filip Lato nie spodziewał się, że jego kariera tak się rozwinie. Zaczynał jako uczestnik siódmej edycji programu “The Voice of Poland”, a dziś jest już wielką gwiazdą, która wygrała dziewiąty sezon “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mało kto wie, że muzykę musi łączyć z czymś jeszcze. Mężczyzna jest również prawnikiem i jak sam wyznał, czasem trudno mu to pogodzić. W rozmowie z naszym serwisem wyznał, co niegdyś zrobił, by dotrzeć na jedną z prób do “TTBZ”.

Katarzyna Skrzynecka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
16.03.2024 09:34 Uczestnicy "TTBZ" bojkotują Skrzynecką? Kasia odpowiedziała na podejrzenia

Choć Katarzyna Skrzynecka nie wygrała 2. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", znów udało jej się zwrócić na siebie całą uwagę. Internauci podejrzewają, że aktorka nie należy do ulubienic pozostałych uczestników show Polsatu. Czy rzeczywiście ją bojkotują? Sama zainteresowana zabrała w tej sprawie głos.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
15.03.2024 22:03 "TTBZ". Zwycięzca tego odcinka nie mógł być większym zaskoczeniem!

W drugim odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najlepsi uczestnicy poprzednich edycji znów dowiedli swoich wokalnych talentów. Wcielili się w znane postacie i poddali się surowej ocenie jury. M.in. dzięki ich decyzji tym razem na pierwszym miejscu tabeli nie królowała Katarzyna Skrzynecka. Kto miano faworytki zgarnął jej sprzed nosa?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
15.03.2024 21:18 "TTBZ". Obserwowała występ z ukrycia. Uważa, że był lepszy od niej!?

Jedna z gwiazd występujących na scenie show Polsatu mogła liczyć na wyjątkowego widza. Starania, by jak najlepiej wokalnie i wizerunkowo wcielić się w artystkę, z ukrycia obserwowała sama zainteresowania. Kto był honorowym gościem 2. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Piotr Gąsowski
10.03.2024 17:35 Tylko u nas: ekspert ocenił powrót Gąsowskiego do "TTBZ". Jasny przekaz

W piątek 8 marca wystartowała najnowsza, jubileuszowa edycja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Fani programu wyczekiwali nowych odcinków, by zobaczyć, jak tym razem spiszą się na scenie ich ulubieni artyści. Nie tylko oni zaciekawili widzów, bowiem zrobił to również nowy juror, który niegdyś pełnił funkcję prowadzącego. Mowa oczywiście o Piotrze Gąsowskim. Jak spisał się w nowej roli? Postanowiliśmy zapytać o to eksperta od mowy ciała, Maurycego Seweryna.

Piotr Gąsowski
09.03.2024 19:33 Tak Gąsowski zwrócił się do uczestnika poprzedniej edycji "TTBZ"!

Oficjalny profil Polsatu opublikował na TikToku nagranie, w którym Piotr Gąsowski zwraca się do jednego z uczestników poprzedniej edycji ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Powiedział to w bardzo niecenzuralnych słowach! Do kogo mówił? 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
08.03.2024 22:26 "TTBZ". Barbara Kurdej-Szatan śpiewała w najlepsze, gdy nagle...

W sobotę 8 marca wystartowała jubileuszowa edycja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - całkiem odmieniona. Tym razem o zwycięstwo walczą uczestnicy, którzy niegdyś mieli okazję wykazać się w programie. Nie zabrakło oczywiście niespodzianek, a największa wydarzyła się podczas występu Barbary Kurdej-Szatan.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
08.03.2024 22:04 "Twoja twarz brzmi znajomo". Po dziesięciu latach znów zwyciężyła!

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu kultowego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie z wypiekami na twarzach czekali na rozpoczęcie nowego sezonu, w którym uczestnikami są najlepsi ze wszystkich dotychczasowych odsłon. Kto wygrał inauguracyjny odcinek?

Maria Tyszkiewicz i Beata Tyszkiewicz
08.03.2024 18:54 Czy Maria Tyszkiewicz jest krewną Beaty Tyszkiewicz? Znamy prawdę

Maria Tyszkiewicz była prawdziwym objawieniem szóstej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i to właśnie zwycięstwo sprawiło, że zaproszono ją do 20. sezonu popularnego formatu, w którym pojawią się wyłącznie najlepsi. Choć nie jest nową postacią w show-biznesie, wiele osób zastanawia się, czy w karierze nie pomogło jej znane nazwisko. Czy Maria jest krewną legendarnej Beaty Tyszkiewicz?

Polsat
08.03.2024 05:00 Ten hit wraca do TV! W obsadzie mnóstwo gwiazd

Piątkowy wieczór spędzony przed telewizorem to najlepsza z decyzja, jaką można podjąć. Na antenę Polsatu w mocno odświeżonej wersji wraca hit, na który wielu czekało. Jakie niespodzianki czekają żądnych wrażeń widzów?

Instagram.com/kasiaapril, Ulubienica "TTBZ" chciała pogrzebu innego niż wszyscy
15.02.2024 12:24 Ulubienica "TTBZ" miała jedną prośbę przed śmiercią. Niesłychane

12 lutego do fanów i współpracowników oraz gwiazd, które występują w programie “Twoja twarz brzmi znajomo” dotarła przykra informacja. Zmarła osoba, którą kochali wszyscy, którzy tylko mieli okazję z nią obcować. Teraz na jaw wyszło, czego życzyła sobie podczas pogrzebu. Jej ostatnia wola można być szokująca.

Rozpacz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
13.02.2024 12:42 Rozpacz w "Twoja twarz brzmi znajomo". Odeszła tak młodo

Katarzyna Kwiecień nie żyje. Ponad rok walczyła z rakiem. Cała produkcja “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w żałobie. Kobietę kojarzył każdy uczestnik programu. Pełniła rolę kostiumografa, co w tej produkcji, jak w żadnej innej, jest kluczowe do emitowania programu. Przygotowywała stroje od pierwszej edycji muzycznego show. Teraz odeszła. 

Aleksandra Szwed
09.02.2024 10:35 Aleksandra Szwed miała wypadek. Co z jej udziałem w "TTBZ"?

Aleksandra Szwed miała wypadek, który przysporzył jej problemów zdrowotnych. Sytuacja jest poważna, tym bardziej że aktorka ma liczne zobowiązania zawodowe, takie jak występy w spektaklach czy udział w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jaką decyzję podjęła? Czy zawalczy o swoje zdrowie?

Maciej Dowbor
01.02.2024 18:28 "Są też decyzje beznadziejne". Porażające słowa Macieja Dowbora o powrocie Gąsowskiego do "TTBZ"

Niebawem ruszy jubileuszowa edycja “Twoja twarz brzmi znajomo”. Będzie ona wyjątkowa, bowiem uczestnikami zostaną niektórzy z finalistów poprzednich serii. Dodatkowo do show powróci Piotr Gąsowski, który niegdyś odszedł z formatu solidarnie z Katarzyną Skrzynecką, gdy ta otrzymała wypowiedzenie. A co o tym powrocie myśli Maciej Dowbor? Prowadzący nie gryzł się w język, gdy wspominał o “beznadziejnych decyzjach”.