Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Nie zobaczycie dziś "TTBZ". Polsat wyemituje kinowy hit
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.03.2024 16:24

Nie zobaczycie dziś "TTBZ". Polsat wyemituje kinowy hit

Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Fot. mat. reklamowe Polsat / Pexels

W Wielki Piątek na antenie Polsatu zabraknie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale widzowie nie odczują boleśnie tej straty - gwiazd na ekranie na pewno nie zabraknie. Znani piosenkarze wezmą udział w specjalnym koncercie, a tuż po nim wyemitowany zostanie kinowy hit z popularnym aktorem w roli głównej. Oto, co warto obejrzeć.

Piątek bez "TTBZ" w Polsacie. To nic straconego

W ciągu ostatniego tygodnia o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mówiło się wiele - zmieszani internauci tradycyjnie skomentowali wynik poprzedniego odcinka, a na jaw wyszły także fakty, których nie było widać na wizji - m.in. wulgarne notatki jurora Piotra Gąsowskiego oraz wieść o możliwym odejściu jednego z prowadzących.

Na kolejne emocje widzowie będą musieli jeszcze poczekać, ale nic straconego - Polsat przygotował adekwatną rekompensatę. Zwłaszcza dla tych, którzy lubią muzyczne widowiska. Jakie gwiazdy pojawią się na scenie?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fot. KAPiF
"TTBZ": chce odejść z programu do TVP. Kto go zastąpi?

Polsat pokaże koncert wielkanocny. Zaśpiewa gromada gwiazd

Widzowie, którzy punktualnie o 20:05 włączą Polsat, przeniosą się do Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie będzie miał miejsce specjalny koncert pt. "Pasja. Misterium Męki Pańskiej". W programie nie zabraknie tradycyjnych pieśni pasyjnych, a wykonają je znani na rynku muzycznym artyści.

Swoje wokalne talenty na scenie zaprezentują m.in. obiekt westchnień nastolatek, czyli Kamil Bednarek, były juror "The Voice Senior" i wielbiciel starszej publiczności Piotr Cugowski, triumfująca na ubiegłorocznym festiwalu w Opolu Halina Mlynkova i wschodząca gwiazda wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami", Roksana Węgiel.

Tuż po pełnym przejmujących momentów widowisku Polsat wcale nie zwolni tempa. Jaki film zostanie pokazany w Wielki Piątek?

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel. Fot. KAPiF

Wielki Piątek przed tv. Co warto obejrzeć?

135 minut kina akcji z odpowiednią domieszką humoru sprawi, że przygotowany na seans popcorn będzie smakował podwójnie. Reżyser, który na swoim koncie takie produkcje, jak "Avatar", "Titanic" i “Terminator”, tym razem zaprosi na komedię sensacyjną z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. O czym jest jego historia?

Tajny agent, który odkryje zdradę żony, postanowi zrobić wszystko, by ją odzyskać. Uknuje niecny spisek, by zwabić swoją niewierną wybrankę do hotelu. Niestety, nie wszystko pójdzie zgodnie z jego planem. Konfrontację niespodziewanie przerwie atak terrorystów. Harry i Helen Taskerowie zostaną porwani. Czy zdołają wykaraskać się z niebezpiecznej opresji? "Prawdziwe kłamstwa" startują o 20:55 w Polsacie. Będziecie oglądać?