Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Chajzer poprowadzi "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wiele osób nie będzie zachwyconych
Patryk Idziak
Patryk Idziak 17.06.2024 15:00

Chajzer poprowadzi "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wiele osób nie będzie zachwyconych

Filip Chajzer
fot. KAPiF

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” obchodzi jubileusz i szykuje się do 21. sezonu. Niespodziewanie z ekipy odszedł prowadzący program Maciej Dowbor. Czy Polsat weźmie w jego miejsce Filipa Chajzera?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez prowadzącego

W nowej edycji na pewno zobaczymy Macieja Rocka i Piotra Gąsowskiego. Ten drugi teraz zasiadał na fotelu jurora, ale nie wiadomo, jaka rola przypadnie mu w nadchodzącym sezonie. Ku zaskoczeniu fanów produkcji z programem TTBZ pożegnał się Maciej Dowbor.

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój “związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych – napisał Maciej Dowbor na Instagramie.

Anna Lewandowska w TZG? Padła konkretna propozycja występu na parkiecie

TVP zgarnia Polsatowi gwiazdy sprzed nosa. Zgłoszą się do Filipa Chajzera?

W mediach pojawiły się spekulacje, że Maciej Dowbor przejdzie teraz do Telewizji Polskiej, gdzie poprowadzi nadchodzące “The Voice of Poland”. Zmiany programowe otworzyły też nową ścieżkę dla Barbary Kurdej-Szatan i ma zostać prezenterką w nowym programie przypominającym “Kocham cię, Polsko!”. No i wreszcie o powrotach do TVP mówi się też w kontekście przywrócenia Roberta Janowskiego, legendy polskiej sceny muzycznej, do “Jaka to melodia”, której był wieloletnim gospodarzem.

Filip Chajzer został zwolniony z “Dzień dobry TVN” i miał możliwość wsparcia zespołu “Pytania na śniadanie”, ale w tym czasie wziął udział w show Polsatu, “Tańcu z gwiazdami”. Jest pomysł, by znów pojawił się na antenie stacji.

Filip Chajzer poprowadzi "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Informator ShowNews.pl przekazał portalowi, że stacja może zatrudnić Filipa Chajzera w TTBZ. Obecnie dziennikarz rozwija swój biznes z kebabem, ale może być zainteresowany powrotem do telewizji. Zwłaszcza że rozważa nawet udział w galach freakfightowych.

Maciek Rock jest pewniakiem, powstał więc pomysł, że może dokooptować mu Filipa Chajzera, ale nie wszyscy na ten pomysł patrzą entuzjastycznie. Wszystko zależy od tego, kim zechce zostać Gąs.