Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Lewandowska w TZG? Padła konkretna propozycja występu na parkiecie
Patryk Idziak
Patryk Idziak 17.06.2024 14:16

Anna Lewandowska w TZG? Padła konkretna propozycja występu na parkiecie

Anna Lewandowska
fot. KAPiF

Anna Lewandowska nie ukrywa tego, że kocha taniec. Przekonała się o tym, gdy wspólnie z mężem szykowali swoją wyjątkową choreografię z okazji odnowienia ślubu. Jacek Jeschke, zwycięzca tegorocznego “Tańca z gwiazdami” złożył jej konkretną propozycję.

Anna Lewandowska tańczy bachatę. Co na to Robert Lewandowski?

Anna Lewandowska odkryła swoją pasję do tańca przy okazji przygotowań do ponownego ślubu z Robertem Lewandowskim z okazji ich 10-lecia. Przez ostatnie miesiące pojawiały się zdjęcia, na których Anna Lewandowska tańczyła bachatę z przystojnymi Hiszpanami, co wywołało poruszenie wśród fanów piłkarza. W programie “Monika Olejnik. Otwarcie” Robert Lewandowski szczerze wyznał, czy mu to przeszkadza.

Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci – wyjaśnił.

Co dziś robi sędzia Anna Maria Wesołowska? Była ulubienicą widzów

Sukces zawdzięcza sobie sama. Anna Lewandowska też zasłynęła w sporcie

Krytycy starają się na tyle mocno, że Anna Lewandowska mogłaby popaść w kompleksy i przyznać im rację, ale jak podkreśla przy wielu okazjach, Robert Lewandowski nie jest czynnikiem, który doprowadził ją do sukcesu. Wcześniej Anna Lewandowska trenowała karate i odnosiła liczne sukcesy, między innymi wielokrotne podium w Mistrzostwach Europy. W mediach pracuje na swój wizerunek i angażuje się społecznie.

Jest też ekspertką odżywiania, a także trenerką sportową. Na Instagramie jej życie śledzi ponad 5,6 miliona fanów z całego świata.

Jacek Jeschke zatańczy z Anną Lewandowską. Jest zdecydowany

Jacek Jeschke i Anita Sokołowska w ostatniej edycji “Tańca z gwiazdami” Polsatu zdobyli kryształową kulę. Tancerz w rozmowie z “Faktem” odniósł się do tanecznej pasji Anny Lewandowskiej i zaproponował, że chętnie zostanie jej partnerem w “Tańcu z gwiazdami”, jeśli tylko ta w nim wystąpi.

Myślę, że duża grupa ludzi chciałaby zobaczyć, jak Anna Lewandowska odnalazłaby się w takim programie, jak “Taniec z gwiazdami”. Sam byłbym tego ciekawy. Byłoby mi bardzo miło, gdybym mógł jej partnerować w tańcu – powiedział Jacek Jeschke.

Tancerz i choreograf kibicuje żonie Roberta Lewandowskiego w jej rozwoju i cieszy się, że nie marnuje talentu. Jego zdaniem Anna Lewandowska bardzo dobrze sobie radzi.