Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dawid Kwiatkowski przeżył koszmar w domu rodzinnym. Niewielu fanów wiedziało
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 22.06.2024 13:28

Dawid Kwiatkowski przeżył koszmar w domu rodzinnym. Niewielu fanów wiedziało

Dawid Kwiatkowski
Fot. KAPIF

Szybki wzrost popularności i kariera w młodym wieku stały się dla Dawida Kwiatkowskiego jednym z przekleństw. Wiele osób zarzucało mu bowiem brak talentu i wsparcie ze strony rodziców. Jak się jednak okazało, jego dzieciństwo nie było usłane różami i piosenkarz musiał szybko dorosnąć.

Dawid Kwiatkowski szczerze o swoim dzieciństwie

Dzieciństwo Dawida Kwiatkowskiego nie było łatwe. Piosenkarz nigdy nie krył, że kiedy dorastał, jego rodzeństwo szybko opuściło dom. Z tego powodu młody wokalista musiał sam zmagać się z rodzinnymi problemami. Jego rodzice sięgali po wysokoprocentowe napoje, co wpływało na psychikę muzyka i sprawiło, że tamte lata były dla niego wyjątkowo przytłaczające. 

Ja i moi bracia musieliśmy się z tym zmagać. Gdy oni się wyprowadzili, zostałem z tym sam. Nie użalam się nad sobą. Faktem jednak jest, że musiałem bardzo szybko dorosnąć - wyjawił w rozmowie dla “Na żywo”.

Problemy z pogrzebem Barbary Sienkiewicz. Jest data i miejsce

Kwiatkowski postanowił pomóc rodzicom

Dziś sprawy wyglądają zgoła inaczej. Rodzice artysty postanowili sięgnąć po pomoc specjalistów, co pozwoliło wyzbyć się nałogu. Dzięki temu Dawid Kwiatkowski może cieszyć się coraz lepszymi relacjami z rodzicami, a do ich życia zawitało więcej słońca i uśmiechu.

Zdaję sobie sprawę, ile zmarnowałam lat i ile wysiłku moi bliscy, a zwłaszcza Dawid, włożyli w walkę o mnie - mówi mama piosenkarza.

ZOBACZ: Cezary Pazura ma "pęknięty" kręgosłup. Żona aktora przerwała milczenie

Rodzicielka Kwiatkowskiego od niemal 8 lat jest całkowicie innym człowiekiem. Mimo upływu czasu rodzina nie zapomina tego, co wydarzyło się w ich przeszłości. Rodzice dobrze zdają sobie sprawę z tego, co przeżył 13-letni Dawid. Jak się okazuje, muzyk wówczas marzył o tym, aby dorosnąć i uciec z rodzinnego miasta.

Wiem, że moja choroba miała na niego duży wpływ - dodała jego mama.

Wokaliście udało się odbudować relację z rodziną

Dawid Kwiatkowski wprost mówi o tym, jak wyglądała droga jego rodziców do trzeźwości. Młody wokalista nie pozostawił ich na pastwę losu i razem z nimi walczył o lepszą przyszłość. Jego pomoc w dążeniu do zdrowia okazała się nieoceniona.

Namawiałem ich na leczenie w ośrodkach, ale przerywali terapię. Nie poddawałem się jednak i w końcu się udało - powiedział artysta.

ZOBACZ: Anna Lewandowska zabrała głos po porażce Polaków na Euro 2024. W komentarzach burza

Zaufanie jednak nie przychodzi łatwo, więc odbudowa relacji między członkami rodziny nie wydarzyła się z dnia na dzień. Kwiatkowski stara się jednak nie patrzeć wstecz i skutecznie odcina się od przykrej przeszłości. Cały proces trwał jednak lata.

Cieszę się, że mogłem zbudować relację z rodzicami na nowo i napawam się każdą chwilą spędzoną z nimi - dodał w rozmowie z “Na żywo”.

KAPIF_oryginal_K1205157F.jpg
Dawid Kwiatkowski (2024). Fot. KAPIF