Rozrywka.Goniec.pl > Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor
14.06.2024 17:07 Trudno uwierzyć, jaką emeryturę dostaje Katarzyna Dowbor. Kwota robi duże wrażenie

Temat emerytur gwiazd od lat budzi wiele emocji i kontrowersji. Osoby ze świata rozrywki, które nie potrafiły odpowiednio zarządzać swoimi finansami, często zderzają się z brutalną rzeczywistością niskich świadczeń emerytalnych. Raz na jakiś czas kolejne gwiazdy zabierają głos, narzekając na wysokość swojej emerytury. Czy Katarzyna Dowbor należy do tej grupy?

Katarzyna Dowbor
14.06.2024 14:00 Katarzyna Dowbor zalała się łzami w "Pytaniu na śniadanie". Kolega musiał interweniować

Katarzyna Dowbor niejednokrotnie udowodniła, że jest bardzo wrażliwą, ale opanowaną osobą. Tym razem nie wytrzymała i niespodziewanie wybuchła płaczem na antenie programu “Pytanie na śniadanie”.

Katarzyna Dowbor
30.05.2024 20:01 Wykształcenie Katarzyny Dowbor to zaskoczenie. Tytuł jej pracy dyplomowej zdumiewa

Katarzyna Dowbor to polska prezenterka, którą pokochały miliony telewidzów. Mało kto jednak wie, jakie była prowadząca “Nasz nowy dom” ma wykształcenie. Okazuje się, że odbiega ono od tego, czym zajmuje się na co dzień. Specjalizacja skończona obroną pracy na Uniwersytecie Warszawskim to nawet dla jej fanów zaskoczenie.

Katarzyna Dowbor
29.05.2024 22:03 Dowbor wspomniała zmarłą uczestniczkę "Nasz nowy dom". Padły wyjątkowe słowa

Katarzyna Dowbor przez 10 lat była gospodynią programu “Nasz nowy dom”, a w ciągu tego czasu odwiedziła wiele rodzin, które potrzebowały pomocy. Niejednokrotnie w jej oczach można było dojrzeć łzy, gdy słyszała, z czym muszą zmagać się uczestnicy. Tym razem postanowiła wspomnieć zmarłą niedawno uczestniczkę polsatowskiego show. Padły poruszające słowa.

Katarzyna Dowbor i Edward Miszczak
29.05.2024 17:30 Katarzyna Dowbor wbiła w szpilę w Miszczaka. Padły dobitne słowa

Katarzyna Dowbor przez wiele lat była prowadzącą “Nasz nowy dom”, a jej zwolnienie obiło się szerokim echem w mediach. Widzom ta decyzja nie przypadła wówczas do gustu, nie ukrywali swojego rozczarowania. Na szczęście dziennikarka dość szybko znalazła nowe zajęcie i ponownie wróciła na wizję. Niedawno udzieliła wywiadu, w którym wbiła szpilę Edwardowi Miszczakowi.

Katarzyna Dowbor
28.05.2024 17:10 Katarzyna Dowbor się wygadała. Wiemy kto płaci za remonty w "Nasz nowy dom"

Program “Nasz nowy dom” od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Wielu zainteresowanych jest nie tylko samymi metamorfozami, ale finansowane prowadzonych remontów. Prawdę w tym temacie wyjawić postanowiła była prowadząca - Katarzyna Dowbor. 

Katarzyna Dowbor
27.05.2024 09:00 Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z mamą. Trudno uwierzyć, ile lat ma pani Krystyna

W Dzień Matki wiele znanych osobistości publicznych składa życzenia swoim rodzicielkom, a wśród nich nie zabrakło również Katarzyny Dowbor. Popularna prezenterka i gospodyni programu "Pytanie na śniadanie" z tej okazji podzieliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem ze swoją 91-letnią mamą, Krystyną.

Katarzyna Dowbor
01.05.2024 09:56 Katarzyna Dowbor zniknie z "Pytania na śniadanie"? Zabrała głos

W mediach pojawiły się doniesienia sugerujące możliwe zakończenie przygody Katarzyny Dowbor z "Pytaniem na śniadanie". Te spekulacje wywołały wiele dyskusji na temat przyszłości popularnej dziennikarki, której rzekomo praca w śniadaniówce miała nieco uprzykrzać życie - przede wszystkim przez poranne wstawanie.

Katarzyna Dowbor
30.04.2024 14:43 Katarzyna Dowbor pożegna się z "Pytaniem na śniadanie"? Ujawniono nowe szczegóły

Od momentu, kiedy Katarzyna Dowbor dołączyła do zespołu "Pytania na Śniadanie", jej fani z utęsknieniem czekali na każdy kolejny odcinek z jej udziałem. Propozycja prowadzenia śniadaniówki była dla popularnej dziennikarki prawdziwym zbawieniem po tym, jak bezpardonowo pożegnano się z nią w Polsacie. Wygląda jednak na to, że i w słynnej śniadaniówce TVP może nie zagrzać miejsca na dłużej.

Katarzyna Dowbor
29.03.2024 12:55 Dowbor zdradziła kulisy zwolnienia. Gwiazda została upokorzona!

Nie jest tajemnicą, że Katarzyna Dowbor w ubiegłym roku została zwolniona z Polsatu i co za tym idzie straciła pracę w “Nasz nowy dom”. Mimo wszystko Edward Miszczak wyznał, że nie zaszedł między nimi żaden konflikt. Prezenterka jednak zdradziła kulisy zwolnienia. Została upokorzona. 

Katarzyna Dowbor
19.03.2024 10:19 Gwiazda TVP do końca życia musi brać tabletki. Ta choroba nie ustąpi

Katarzyna Dowbor, choć zaraża humorem i optymizmem, ma za sobą trudne chwile. Dziennikarka niegdyś musiała poddać się poważnej operacji, w następstwie której musi nieustannie przyjmować leki. O swojej chorobie opowiedziała przed kamerami.

"Pytanie na śniadanie"
16.03.2024 11:20 Łzy w "Pnś", Dowbor nie wytrzymała. To nagranie rozczuliło prowadzących

Sobotniego poranka widzowie "Pytania na śniadanie" byli świadkami niecodziennej sytuacji. Katarzyna Dowbor nie zdołała powstrzymać łez. Co u zazwyczaj profesjonalnej prezenterki wywołało tyle emocji? Wystarczyło jedno nagranie. I Wy nic lepszego dziś nie zobaczycie.

Katarzyna i Maciej Dowborowie
12.03.2024 08:54 Co za doniesienia! Maciej Dowbor dołączy do ukochanej gwiazdy?

Maciej Dowbor to niewątpliwie twarz Polsatu. Prezenter obecnie prowadzi wraz z Maciejem Rockiem “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jednak chodzą pogłoski, że niebawem będzie można oglądać go na antenie TVP. Czyżby miał dołączyć do obsady “Pytania na śniadanie”, gdzie pracuje jego mama, Katarzyna Dowbor?

Wiesław Nowobilski Katarzyna Dowbor
07.03.2024 14:26 Nasz Nowy Dom: Wiesław zaczął mówić o Dowbor. Aż mamy łzy w oczach

Wiesław Nowobilski i Katarzyna Dowbor przez osiem lat stanowili o powodzeniu projektu "Nasz nowy dom". Popularny kierownik budowy wyjawił, czy tęsknoty za dawną prowadzącą dalej mu towarzyszą. Po jego wyznaniu łzy same napływają do oczu.

Katarzyna Dowbor
06.03.2024 16:31 Katarzyna Dowbor nie do poznania. Schudła dzięki temu składnikowi

Katarzyna Dowbor, która ostatnio objęła stanowisko prezenterki śniadaniowego programu Telewizji Polskiej, miała spore problemy ze swoją wagą. Przyczyna była bardzo prosta - choroba tarczycy. Okazuje się jednak, że udało jej się schudnąć i to 20 kilogramów. Jak to zrobiła?

Katarzyna Dowbor
01.03.2024 19:20 Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Są jak dwie krople wody?

Katarzyna Dowbor jeszcze do niedawna kojarzona była z programem “Nasz Nowy Dom”. Jak już wiadomo, musiała pożegnać się z produkcją, a na jej miejsce wskoczyła Elżbieta Romanowska. Gwiazda jednak szybko sobie poradziła, a mianowicie została prowadzącą “Pytania na śniadanie” oraz gospodynią nowego formatu “Dowborowa od nowa”. Ostatnio na swoim Instagramie dodała zdjęcie ze swoją córką, z którą razem wystąpi w programie. Jak wygląda?

Pytanie na śniadanie
29.02.2024 11:42 Najpierw zatrudnili nowe twarze, a teraz to. Potężna zmiana w "PnŚ"

Niedawno “Pytanie na śniadanie” przeszło ogromne zmiany - z formatu zniknęli dotychczasowi gospodarze, a ich miejsce zajęli nowi prowadzący. Gdy wydawało się, że to koniec nieoczekiwanej metamorfozy porannego programu, okazało się, że na widzów czeka jeszcze jedna niespodzianka.

Katarzyna Dowbor
25.02.2024 08:12 Brat Dowbor jest bajecznie bogaty. W USA robi furorę

Katarzyna Dowbor już od lat uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych prezenterek telewizyjnych. Do tego postrzegana jest jako osoba ciepła, sympatyczna i rodzinna, niejednokrotnie z czułością opowiadając o swoich najbliższych. A co wiadomo o bracie dziennikarki? Okazuje się, że jest on bogatym mężczyzną.

Katarzyna Dowbor
24.02.2024 19:30 Katarzyna Dowbor złapała dwie sroki za ogon? Niebywałe wieści

Lawina wydarzeń, jaka rozpoczęła się po zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu, wciąż trwa. Fani martwią się, że transfer prezenterki do TVP paradoksalnie wcale nie musi okazać się dla niej korzystny. Jak jest naprawdę? Najnowsze wieści nie pozostawiają wątpliwości.

Katarzyna Dowbor miała trzech mężów
07.02.2024 16:22 Katarzyna Dowbor trzy razy brała ślub. Miała słabość do łobuzów

Katarzyna Dowbor od zawsze kojarzona była z programem na Polsacie “Nasz Nowy Dom”, który wspierał potrzebujące rodziny i pomagał im w remoncie domów. Niedawno jednak musiała pożegnać się z produkcją i zawitała jako współprowadząca w “Pytaniu na śniadanie”. Te informacje nie są żadną tajemnicą. Czy jesteście ciekawi, jak wygląda życie prywatne kobiety? Była trzy razy zamężna.

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz
04.02.2024 20:18 Zapytaliśmy stylistkę o ocenę Dowbor i Antonowicza. Nie miała wątpliwości

Katarzyna Dowbor powróciła do TVP w wielkim stylu jako współprowadząca ”Pytanie na Śniadanie”, ale czy tak samo wielkie są też stylizacje, które zakłada do programu? Zapytaliśmy uznaną stylistkę, jak prezentują się pierwsze zestawy ubrań Dowbor w ”PnŚ” i co dziennikarka chce nimi komunikować?

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor
02.02.2024 10:40 Elżbieta Romanowska przerwała wywiad po pytaniu o Katarzynę Dowbor. Tak zareagowała

Ostatnimi czasy zawirowania w telewizji sprawiają, że ze stacją żegnają się kolejni prowadzący i prezenterzy, a na ich miejsca przychodzą nowi. Tak samo było z programem “Nasz nowy dom”, który przez dziesięć lat był prowadzony przez Katarzynę Dowbor, a od niedawna rolę gospodyni przejęła Elżbieta Romanowska. W ostatnim wywiadzie prezenterka została zapytana o swoją poprzedniczkę. Swoim zachowaniem pokazała, że nie chce o niej rozmawiać. 

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor
02.02.2024 08:27 Edward Miszczak o zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Żałuje swojej decyzji?

Nie tak dawno do mediów dotarła informacja o zwolnieniu po dziesięciu latach Katarzyny Dowbor jako prowadzącej program “Nasz nowy dom”. Wiemy też, że prezenterka znalazła nową pracę w “Pytaniu na śniadanie”. Na wiosennej ramówce Polsatu Edward Miszczak wypowiedział się na temat zwolnienia Kasi, a także jej nowej pracy. 

Katarzyna Dowbor
30.01.2024 20:25 Katarzyna Dowbor rozchorowała się po debiucie w "Pytaniu na śniadanie". "Nie dała rady"

Niedawno Katarzyna Dowbor miała okazję powrócić do Telewizji Polskiej, gdzie obecnie występuje jako prowadząca “Pytania na śniadanie”. Mimo że widzowie powitali ją ciepło i wszystko wydawało się układać zgodnie z planem, dziennikarka obecnie mierzy się z chorobą. Rodzina ma nadzieję, że niedługo stanie na nogi. 

Katarzyna Dowbor
27.01.2024 09:07 Niesłychane, jakie wykształcenie ma Katarzyna Dowbor. Niewielu Polaków może się nim pochwalić

W sobotę 27 stycznia Katarzyna Dowbor powróciła do TVP, gdzie wystąpiła przed widzami jako nowa gospodyni “Pytania na śniadanie”. Choć przez wiele lat związana była z pracą w telewizji, to jej wykształcenie w zupełności nie wiąże się z jej obecnym działaniem zawodowym. Jaką specjalizację ma dawna prowadząca “Nasz nowy dom”? Niektórzy zapewne będą wyraźnie zaskoczeni.

Pytanie na śniadanie
27.01.2024 08:32 Debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"! Reakcja widzów

W sobotę 27 stycznia Katarzyna Dowbor powróciła na antenę TVP, gdzie poprowadziła “Pytanie na śniadanie”. Razem z gośćmi poruszała wiele interesujących tematów. Z kim w duecie zasiadła na kanapie i jak spisała się w tej roli? Internauci podzielili się swoimi opiniami. 

Katarzyna Dowbor
26.01.2024 18:32 Do Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie" dołączy zaskakujący partner. Dzieli ich prawie 30 lat różnicy

W tym tygodniu w "Pytaniu na śniadanie” mamy albo nowe zwolnienia, albo nowe zatrudnienia. Tym razem chodzi o kolejną parę prowadzących program. Szefowa pasma nie poprzestaje na zmianach i próbuje tworzyć jak największą różnorodność. Znamy już współprowadzącego Katarzyny Dowbor.

Katarzyna Dowbor
26.01.2024 09:03 Nowe wieści o Katarzynie Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko stało się jasne

Niedawno pojawiły się informacje dotyczące rzekomego powrotu Katarzyny Dowbor do Telewizji Polskiej. Choć sama zainteresowana początkowo nie chciała komentować tej sytuacji, potwierdziła to Kinga Dobrzyńska, która jest szefową programu śniadaniowego emitowanego na antenie TVP. Kiedy prezenterka ponownie pojawi się na szklanych ekranach?