Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Są jak dwie krople wody?
Maja Szewczak
Maja Szewczak 01.03.2024 19:20

Katarzyna Dowbor pokazała córkę. Są jak dwie krople wody?

Katarzyna Dowbor
fot. KAPIF; Katarzyna Dowbor pokazała córkę

Katarzyna Dowbor jeszcze do niedawna kojarzona była z programem “Nasz Nowy Dom”. Jak już wiadomo, musiała pożegnać się z produkcją, a na jej miejsce wskoczyła Elżbieta Romanowska. Gwiazda jednak szybko sobie poradziła, a mianowicie została prowadzącą “Pytania na śniadanie” oraz gospodynią nowego formatu “Dowborowa od nowa”. Ostatnio na swoim Instagramie dodała zdjęcie ze swoją córką, z którą razem wystąpi w programie. Jak wygląda?

Katarzyna Dowbor zwolniona z Polsatu

Już jakiś czas temu Katarzyna Dowbor musiała pożegnać się z Polsatem i z programem “Nasz nowy dom”, który prowadziła aż 10 lat. Na początku maja ubiegłego roku Edward Miszczak zdecydował o jej zwolnieniu ze stacji, co wywołało sporą burzę w sieci. W nowej roli już od jakiegoś czasu sprawdza się Elżbieta Romanowska. 

Dyrektor programowy Polsatu wytłumaczył jednak, że nie pojawił się żaden konflikt między byłą prowadzącą a stacją. Zapewnił nawet, że jest pełen podziwu dla Dowbor, która tak szybko potrafiła znaleźć sobie nową pracę. Podkreślił, że miał prawo do zmian, a nową prowadzącą miał już dawno wypatrzoną. 

Podziwiam ją za to, jak potrafi zadbać o swoją karierę. To nie było nic złego, gdyby było coś złego, to nazwisko Dowbor zniknęłoby z Telewizji Polsat - wyjaśnił Miszczak w rozmowie z “Faktem”.

Zuzia i Robert znowu razem! Właśnie przekazali radosne wieści

Katarzyna Dowbor gospodynią w programie "Dowborowa od nowa"

Katarzyna Dowbor szybko odnalazła się po stracie pracy. Od pewnego czasu sprawdza się w nowej roli jako prowadząca “Pytanie na śniadanie”, gdzie towarzyszy jej Filip Antonowicz. Widzowie przywitali kobietę bardzo ciepło i wygląda na to, że gwiazda polubiła pracę w nowym formacie. To jednak nie koniec jej sukcesów, ponieważ została również gospodynią produkcji “Dowborowa od nowa”

Program emitowany jest od 9 grudnia ubiegłego roku w Canal+ Domo. W poszczególnych odcinkach widzowie mogą towarzyszyć celebrytce podczas remontowania jej własnego domu. Jak widać, ten format zdecydowanie różni się od produkcji “Nasz nowy dom”, co jak się okazało, spodobało się jej fanom, a program zdobywa coraz większą oglądalność. 

fot.KAPIF; Katarzyna Dowbor w nowej roli

Katarzyna Dowbor pokazała córkę

Już 9 marca zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu “Dowborowa od nowa”. Z tej okazji Katarzyna Dowbor postanowiła dodać zdjęcie na Instagrama ze swoją córką i razem z nią zaprosić widzów do oglądania. Jej post wywołał wiele pozytywnych emocji wśród internautów. Fani największą uwagę zwrócili jednak na córkę celebrytki. Od razu padło sporo komentarzy odnośnie tego, jak kobiety są do siebie podobne. 

  • Ale ona jest do Pani podobna.
  • Córka śliczna, mama śliczna.
  • Uśmiech i wdzięk po mamusi. 
  • Jak dwie krople wody - pisali w sieci internauci.

Katarzyna Dowbor dodała również, że w nowym odcinku programu “Dowborowa od nowa” będzie niespodzianka. Jak myślicie, o co chodzi? 

fot.KAPIF; Katarzyna Dowbor pokazała córkę