Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Magdalena Narożna ma powody do świętowania? To koniec!?
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.03.2024 15:09

Magdalena Narożna ma powody do świętowania? To koniec!?

Magda Narożna
Magdalena Narożna ma powody do świętowania? Fot. KAPiF

Magda Narożna może otwierać szampana, ponieważ jej konflikt z byłym mężem po kilku latach udręki właśnie się zakończył. Dawid Narożny opublikował specjalny wpis, w którym w gorzkim tonie odniósł się do łączących go z piosenkarką zaszłości. Na koniec zamieścił dokument, który własnoręcznie podpisał.

Dawid Naroży przypomniał o tym, co zrobiła mu Magda Narożna

Grupa Piękni i Młodzi równocześnie z pierwszymi sukcesami na muzycznej scenie borykała się z kryzysem małżeńskim liderki i członka formacji. Gdy doszło do rozstania, oboje w mediach pozwalali sobie na złośliwości i opisywanie prywatności w jednostronny sposób, nie zostawiając na partnerze suchej nitki.

Niejednokrotnie doświadczyłem wielu nieprzyjemnych i bolesnych dla mnie sytuacji na forum publicznym w mediach - przypomniał.

Dawid Narożny opisał jeden z takich przypadków. Jak przekonuje w mediach społecznościowych, popularna piosenkarka podczas pewnego  koncertu pokazała maskę z jego podobizną. Gadżet miał zostać podeptany, a później spalony podczas relacji na żywo. Nie to było jednak przedmiotem długiego wpisu. O czym jeszcze wspomniał?

Magda Narożna
Magdalena Narożna ma powody do świętowania? Fot. KAPiF
Dziś o 20 miliony włączą TVN. O tym filmie mówiło się latami!

Magda Narożna ma powody do radości. Dawid Narożny wyciągnął rękę na zgodę

Były ukochany Magdy Narożnej postanowił przeciwdziałać mowie nienawiści, jaką przez długi czas z wzajemnością serwował wokalistce. Na Facebooku podkreślił, że pogodził się z przeszłością i chce oddzielić ją grubą kreską. 

Dawid Narożny podjął decyzję, że zażegna spór, by sobie oraz rodzinie zapewnić brak stresu i spokój. Przy okazji dodał, że swoim nagłym ruchem chce dać przykład na to, że osobiste animozje czasem warto puścić w niepamięć dla wyższego dobra. 

Mam nadzieję, iż moje postępowanie będzie przykładem dla innych. (…) Mam nadzieję, iż (…) publikując niniejszy dokument spowoduje, iż wszyscy poczujemy się zobowiązani do wzajemnego poszanowania naszych spraw, w tym także przez osoby, które były obecne w naszym życiu lub pozostają w nowych związkach - oznajmił.

Jak zatem brzmiała treść pisma, które okrasił tym wyjaśniającym i długim wstępem?

Magda Narożna przeproszona. Były partner opublikował specjalny dokument

Dla Magdy Narożnej ten ruch byłego partnera z pewnością był powodem do świętowania. Dawid Narożny zamieścił w sieci dokument, w którym przeprosił za wszelkie niecne działania, jakich za pośrednictwem mediów miał dopuścić się na jej szkodę.

Przepraszam panią Magdalenę Narożną za wielokrotne naruszenia jej dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, dobrego imienia, godności i czci w latach 2020-2022 - czytamy.

Jak sądzicie, czy to już koniec sagi o ich feralnej miłości?