Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziś o 20 miliony włączą TVN. O tym filmie mówiło się latami!
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 01.03.2024 09:33

Dziś o 20 miliony włączą TVN. O tym filmie mówiło się latami!

dziś w tv
Dziś o 20 miliony włączą TVN. Fot. Pexels / mat. pras. TVN

Jak najlepiej spędzić piątkowy wieczór? Recepta na odpoczynek jest prosta - wystarczy wygodnie rozsiąść się na kanapie, wziąć pilota do ręki i włączyć telewizor, ale wcale nie bezrefleksyjnie manewrować między kanałami. .Już o 20 TVN wyemituje głośny film, który zapewni odpowiednią dawkę adrenaliny. Oto co warto obejrzeć.

Dziś w tv komedia z doborową obsadą

Aby wprawić się w doskonały nastrój, piątkowy seans można zacząć od komedii. Absolutnie gwiazdorska obsada (laureaci Oscara i Złotego Globu) wciągną widzów w historie wesela, które wcale nie będzie kolejną typową zakrapianą imprezą. Brat pana młodego, który ma w zwyczaju traktować kobiety przedmiotowo, przeżyje na uroczystości prawdziwy koszmar.

W łazience objawi mu się duch zmarłego wuja, który zakorzenił w mężczyźnie cyniczne podejście do płci przeciwnej. To, co mu powie, zupełnie odmieni jego życie. Oprócz krewnego, jego oczom ukażą się też - zgodnie z tytułem - "Duchy moich byłych". 135-minut dowcipnej komedii zacznie się punktualnie o 20:00 w TVN7. To jednak dopiero początek wrażeń. Co jeszcze trzeba zobaczyć?

"Szkło kontaktowe": ostre spięcie widza i prowadzącego. Mocne słowa

Co obejrzeć w piątek? Tego hitu nie można przegapić

Odpowiednia dawka humoru już została zapewniona, więc teraz warto zafundować sobie przebój z innego gatunku. Wielbiciele Brada Pitt'a będą zachwyceni, bo będą mogli zobaczyć go w horrorze z elementami science-fiction. Wcieli się w postać byłego pracownika ONZ, który wiedzie szczęśliwe życie rodzinne. Oczywiście do czasu.

Wszystko zmieni się w momencie, w którym w mieście pojawią się ludzie zarażeni tajemniczą chorobą. Skutkiem tej dolegliwości będzie zmiana ich wyglądu. Przemienią się w żądne krwi potwory, które będą specjalnie infekować kolejne osoby. Nastanie chaos, który trudno będzie okiełznać. Czy tytułowy bohater podejmie się wyzwania, by wyzwolić ludzkość od stracenia? "World War Z" w piątek o 21:05 w Polsacie. A co pokaże TVN?

Brad Pitt
Brad Pitt. Fot. mat. prasowe Plan B Entertainment,

W piątek o 20:00 Polacy masowo włączą TVN. O tym filmie mówiło się latami

Na ten film można przygotować wiaderko popcornu, hektolitry coli i mnóstwo innych przekąsek, chociaż nie ma gwarancji, że zostaną zjedzone. Przebój, o którym mówiło się na całym świecie, wgniata w fotel od pierwszych sekund i nie ma sceny, od której można oderwać wzrok, by sięgnąć po smakołyk. Mowa o przygodach nagrodzonego Oscarem Timothée Chalameta, który wcieli się w postać księcia Leto. 

Akcja umiejscowiona jest w przyszłości - czasach, gdy rozwój technologiczny idzie w zapomnienie, a ludzkość skupia się na rozwijaniu własnych umysłów. Co się stanie, gdy główny bohater posiądzie zdolność jasnowidzenia po zażyciu przyprawy zwanej "Diuną"? O tym dowiedzą się widzowie, którzy w piątek o 20:00 przełączą na TVN. Będziecie oglądać?

Timothée Chalamet
Timothée Chalamet. Fot. AKPA