Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Naturalna Aldona z "Chłopaków do wzięcia". Tak wygląda bez makijażu
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 29.02.2024 18:39

Naturalna Aldona z "Chłopaków do wzięcia". Tak wygląda bez makijażu

Chłopaki do wzięcia
Naturalna Aldona z "Chłopaków do wzięcia". Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wy. 2023 r., Polsat Box Go

Aldona to niewątpliwie jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Chłopaki do wzięcia". Za sprawą swoich działań feerię emocji nie raz wywoływała nie tylko u swojego byłego partnera Stefana, ale także wśród widzów. Tej tradycji zaciekle się trzyma, czego dowiodła, nieoczekiwanie chwaląc się zdjęciem bez grama makijażu. Bez sztucznych rzęs i w mocnym zbliżeniu trudno ją rozpoznać. Czy porzucenie "pazura" wyszło jej na dobre?

Aldona była prowodyrką największego skandalu w historii "Chłopaków do wzięcia"

Zimna wojna prowadzona przez Aldonę i Karinę w odcinkach "Chłopaków do wzięcia" była spowodowana oskarżeniami siostry Stefana, jakoby kobieta miała na niego zły wpływ. Na domiar złego dopuściła się kłamstwa, które w widowiskowych okolicznościach wyszło na jaw. 

Bohaterka kultowego show przez miesiące szła w zaparte i utwierdzała partnera w przekonaniu, że spodziewa się ich dziecka. Aby dać temu wyraz, specjalnie przybrała na ciele, jednak farsa nie mogła trwać wiecznie. Gdy oszukany mężczyzna dowiedział się o jej niecnym czynie, zagroził jej sądem i kazał niezwłocznie wyprowadzić się jej z domu. Jak potoczyły się jej dalsze losy?

Chłopaki do wzięcia
Naturalna Aldona z "Chłopaków do wzięcia". Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wy. 2023 r., Polsat Box Go
"Chłopaki do wzięcia": Nowe informacje o śmierci pana Stasia

"Chłopaki do wzięcia". Aldona zmieniła wizerunek?

Gdy wydawało się, że Aldona i Stefan to już historia, oboje co jakiś czas odnosili się do siebie za pośrednictwem mediów społecznościowych. O miłosnych wyznaniach, co zrozumiałe, nie było już mowy. Zamiast nich pojawiły się wzajemne oskarżenia ubrane w niezbyt kulturalne słowa. 

Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" zdołała zgromadzić wokół siebie całkiem sporą rzeszę obserwatorów, którzy bacznie śledzą jej losy. To właśnie oni jako pierwsi mogli zobaczyć jej nowy i bardziej naturalny wizerunek. Zgodny chór internautów orzekł, że zupełnie nie przypomina siebie z ekranu. Jak się zmieniła?

Aldona z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się bez makijażu

Aldona w "Chłopakach do wzięcia" dała się poznać jako wielbicielka odważnych modowych połączeń kolorystycznych. Jej znakiem firmowym do tej pory był też mocny i drapieżny makijaż. Po nim nie ma już śladu, choć nawet bez sztucznych rzęs i mocno podkreślonych brwi aspirującej celebrytce charyzmy nie brakuje.

Była narzeczona Stefana Kocha pochwaliła się łagodniejszą wersją swojego wizerunku. Oprócz rozpuszczenia kruczoczarnych włosów zrezygnowała ze wspomnianego make-upu. Wirtualna społeczność nie ukrywała swoich mieszanych odczuć. Jedni uważali, że teraz brakuje jej wyrazistości, inni zaś twierdzą, że nabrała więcej klasy. A Wam jak się podoba?

Chłopaki do wzięcia Aldona
Naturalna Aldona z "Chłopaków do wzięcia". Fot. kadr TikTok @wwwaldimal