Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia": Nowe informacje o śmierci pana Stasia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 26.02.2024 18:44

"Chłopaki do wzięcia": Nowe informacje o śmierci pana Stasia

Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/Polsat Box Go

“Chłopaki do wzięcia” niemal od początku cieszą się dużym zainteresowaniem fanów. Niestety widzowie musieli pożegnać się z kilkoma bohaterami - nie tylko z powodu odejścia z programu, ale także z racji śmierci. Wśród zmarłych uczestników znalazł się charyzmatyczny pan Stasio, który w formacie szukał kobiety nie tylko dla siebie, ale także dla syna. Jaka jest nieoficjalna przyczyna jego śmierci?

"Chłopaki do wzięcia" cieszą się dużą popularnością

“Chłopaki do wzięcia”, choć emitowani są od kilku lat, cieszą się niesłabnącą popularnością. Program ten pokazuje codzienne życie mężczyzn zamieszkujących wsie i małe miasteczka, zmagających się z samotnością. Bohaterowie show z nadzieją patrzą w przyszłość, wierząc jednocześnie, że w końcu uśmiechnie się do nich los i znajdą upragnioną wybrankę.

Choć nie wszyscy z uczestników mieli to szczęście, by na ich drodze stanęła kobieta ze snów, kilku z nich może poszczycić się zajętym sercem. W życiu Jarusia zagościła Małgorzata, pan Henio cieszy się ze spotkań z panią Marysią, "Bandziorek" związał się z Danusią, a u boku Ryszarda 'Szczeny" nadal możemy dostrzec Joannę, która pojawiła się niegdyś w programie.

Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/Polsat Box Go
"Chłopaki do wzięcia": Tak żyją Jaruś i Gosia

Nie żyje kilku bohaterów z "Chłopaki do wzięcia"

Program “Chłopaki do wzięcia” wystartował przed kilkoma laty i w tym czasie przed kamerą pojawiło się wielu mężczyzn, spragnionych damskiego towarzystwa. Niektórzy z nich zagościli w formacie na dłużej, inni dość szybko zniknęli. Niestety nie zawsze ich odejście z show wiązało się z odnalezieniem drugiej połówki i zmiany stanu cywilnego, ale kilkukrotnie przyczyniła się do tego śmierć. 

Którzy bohaterowie “Chłopaków do wzięcia” nie żyją? Jednym z nich jest Roman, znany jako “Napoleon”. Mężczyzna zmarł pod koniec 2017 roku, mając zaledwie 31 lat. Nie żyje również Wiesiek, który przed kamerami przedstawiał się jako “Oficer” i zarażał wszystkich wokół szczerym uśmiechem. Zmarł na początku 2020 roku. W 2021 roku zmarł Stanisław Flis, który w programie występował wraz z synem Marcinem. Mężczyzna do końca wierzył, że jego dorosła już pociecha znajdzie w końcu wybrankę swojego serca. 

Jaka jest nieoficjalna przyczyna śmierci pana Stasia z "Chłopaków do wzięcia"?

Do uczestników “Chłopaków do wzięcia”, którzy niestety pożegnali się już z tym światem, należy również pan Stasio. Charyzmatyczny mężczyzna pojawił się w programie i szybko podbił serca widzów. Był niezwykle pewny siebie, pozytywnie nastawiony do świata i nie ukrywał, że uwielbia kobiety, często mówiąc o ich atutach. Mieszkał wraz z synem Andrzejem. Obydwaj panowie poszukiwali wymarzonych wybranek.

Niestety w sierpniu 2019 roku w sieci pojawiła się informacja dotycząca śmierci pana Stanisława, a fani formatu byli wyraźnie zaskoczeni tą ponurą wieścią. Zaczęli snuć domysły, co mogło być jej oficjalną przyczyną, jednak nigdy nie zostało to podane do opinii publicznej. “Telemagazyn” przekazał nieoficjalnie, że mężczyzna zmarł prawdopodobnie po przegranej walce z nowotworem, jednak nie zostało to potwierdzone ani przez jego syna Andrzeja, ani przez produkcję.

Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/Polsat Box Go
Chłopaki do wzięcia
kadr programu "Chłopaki do wzięcia" prod. Polsat/Polsat Box Go

Źródło: Telemagazyn