Rozrywka.Goniec.pl > Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki Do Wzięcia

Chłopaki do wzięcia
06.06.2024 08:37 Cała prawda o zarobkach Jarusia z "Chłopaków do wzięcia". "Kto bogatemu zabroni"

Jarek Mergner to jeden z najpopularniejszych uczestników “Chłopaków do wzięcia”. Widzowie byli świadkami jego matrymonialnych wzlotów i upadków, a także ślubu z Małgorzatą. Jak się jednak okazuje, związek ten przeszedł do historii, a bohater show na nowo szuka miłości. A ile zarabia na swojej rozpoznawalności i działalności internetowej? Postanowił zdradzić, na co wydaje pieniądze.

Jarek "Jaruś" Mergner
30.05.2024 16:58 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" powiedział wprost. Tego oczekuje od kobiety

Jaruś Mergner z “Chłopaków do wzięcia” szuka miłości. Gwiazdor programu jakiś czas temu rozstał się z żoną i układa swoje życie na nowo. Teraz postanowił zdradzić jakie ma wymagania co do nowej partnerki. Jego oczekiwania mogą zaskoczyć. 

Henio,
28.05.2024 16:19 Henio z "Chłopaków do wzięcia" już tak nie mieszka. Fani nie dowierzają

Henio i Marysia to bohaterowie programu “Chłopaki do wzięcia”, którzy wzbudzają spore emocje wśród widzów. Ostatnio para zdecydowała się na remont swojego mieszkania i podzieliła się jego efektami z telewidzami. Jak się okazuje, metamorfoza robi wrażenie.

Jarosław Mergner z "Chłopaków do wzięcia"
27.05.2024 13:53 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nowy sposób na życie? Zaskakujące nagranie

Jarosław Mergner, czyli popularny Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia", niedawno podzielił się ze swoimi fanami zaskakującym nagraniem. Widać na nim, że mężczyzna po rozstaniu z ukochaną Gosią radzi sobie śpiewająco.

Krzysztof "Bandziorek" Dzierżanowski i Danusia
23.05.2024 22:55 Bandziorek uwodził brunetkę na oczach narzeczonej. Tak zareagowała Danusia

Program "Chłopaki do wzięcia" od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów, którzy śledzą losy jego uczestników. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów sympatyczny Bandziorek. Niepozorny mężczyzna dał ostatnio swojej ukochanej Danusi powody do zazdrości. Musiała interweniować.

Jarek Mergner, pan Tomasz
23.05.2024 14:29 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" zdradził, czego oczekuje od partnerki. Nie przebierał w słowach

Jarosław "Jaruś" Mergner dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik programu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna jakiś czas temu rozstał się z żoną i zaczął układać swoje życie na nowo. Teraz postanowił zdradzić, czego oczekuje od przyszłej partnerki.

Karina Koch
20.05.2024 08:29 Mało kto wie, ile lat ma Karina z "Chłopaków do wzięcia". Widzowie będą zaskoczeni

Program "Chłopaki do wzięcia" zyskał ogromną popularność dzięki autentyczności i szczerości w przedstawianiu historii ludzi poszukujących miłości. Wśród najbardziej rozpoznawalnych postaci tego show, choć nie jest "chłopakiem", znalazła się Karina Koch. Nic dziwnego, że internauci żywo interesują się jej życiem i ciekawostkami na jej temat.

Bandziorek
02.05.2024 16:08 Tak teraz mieszka Bandziorek z "Chłopaków do wzięcia". Jego dom przeszedł metamorfozę

Program "Chłopaki do wzięcia" stał się niekwestionowanym hitem polskiej telewizji od momentu swojej premiery na antenie Polsat Play w 2012 roku. Serial dokumentalny opowiadający o grupce mężczyzn spragnionych miłości wypromował wiele "gwiazd", których życie do dziś wzbudza ogromne emocje. Jednym z ulubieńców widzów był Krzysztof Dzierżonowski, zwany Bandziorkiem. Jak mu się teraz wiedzie?

Jarosław Mergner i Gosia
26.04.2024 17:36 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nową pracę. To bardzo odpowiedzialny zawód

Jarosław "Jaruś" Mergner popularność zyskał za sprawą programu reality show "Chłopaki do wzięcia". Choć jakiś czas temu się ożenił i zniknął z ekranów, widzowie nadal chętnie obserwowali jego dalsze losy w mediach społecznościowych. Najnowsze wieści z pewnością ich zasmuciły - Jaruś rozstał się z żoną i musi ułożyć sobie życie na nowo.

Chłopaki do wzięcia
24.04.2024 14:07 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wyjawił swoje wymagania względem nowej partnerki

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że uczestnik “Chłopaków do wzięcia”, Jarosław Mergner, przez widzów pieszczotliwie zwany Jarusiem, rozstał się z żoną. Mężczyzna potwierdził te informacje, a także zdradził, jakie ma wymagania co do swojej nowej potencjalnej partnerki.

Jarosław Mergner z "Chłopaków do wzięcia"
23.04.2024 07:44 Jarek z "Chłopaków do wzięcia" znowu do wzięcia. Opisał kobietę swoich marzeń

Jarosław Mergner, znany jako "Jaruś" z programu "Chłopaki do wzięcia", przez wiele lat był ulubieńcem widzów. Jakiś czas temu wreszcie odnalazł miłość i zawarł związek małżeński z poznaną podczas nagrań Gosią. Choć wszyscy spodziewali się, że mężczyzna w końcu znalazł długo poszukiwane szczęście, niedawno przekazano przykre wieści o rozwodzie.

Chłopaki do wzięcia
20.04.2024 08:41 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie rozpacza po rozstaniu z żoną. Nagranie obiegło sieć

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Jarosław Mergner, zwany przez widzów pieszczotliwie Jarusiem, rozstał się z żoną. W tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie nie tylko swoich fanów, ale także przyjaciela Tomasza. Ten zdradził, że w nowym lokum, w którym zamieszkał uczestnik “Chłopaków do wzięcia”, pojawił się uroczy towarzysz dnia codziennego.

Henio i Maria
19.04.2024 12:53 Henio z "Chłopaków do wzięcia" podpadł Marysi. Musiał się tłumaczyć

Niemała afera wybuchła w jednym z ostatnich odcinków "Chłopaków do wzięcia". W rolach głównych Maria i Henio. Mężczyzna musiał się solidnie wytłumaczyć, po tym co jego partnerka znalazła w szafie, przy okazji wiosennych porządków. 

Jarosław Mergner i Gosia
17.04.2024 18:04 "Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyprowadził się z domu. Zabrał głos

Jarosław Mergner, zwany "Jarusiem", to bez wątpienia najpopularniejszy bohater programu "Chłopaki do wzięcia". Jakiś czas temu udało mu się w końcu znaleźć miłość i wszystko wskazywało na to, że zazna wreszcie trochę szczęścia i spokoju. Teraz w sieci pojawiły się druzgocące informacje o tym, że jego małżeństwo przeszło do historii. Co się wydarzyło?

Chłopaki do wzięcia
16.04.2024 15:09 Tu mieszka Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" tuż po rozstaniu. Fani będą zaskoczeni

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, z której wynika, że Jaruś z “Chłopaków do wzięcia” rozstał się z żoną. Internauci zaczęli obawiać się o przyszłość mężczyzny, bowiem po ślubie zdał mieszkanie socjalne, w którym dotychczas mieszkał i przeprowadził się do Małgorzaty. Gdzie teraz zamieszka Jarosław Mergner? 

Chłopaki do wzięcia
16.04.2024 12:38 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" się rozwodzi. Ujawniono powód rozstania z żoną

Jarek jest jednym z najpopularniejszych uczestników “Chłopaków do wzięcia”. Widzowie przez długi czas mieli okazję być świadkami jego matrymonialnych wzlotów i upadków. Jakiś czas temu mężczyzna ożenił się, a jego widzowie byli przekonani, że wreszcie znalazł swoje upragnione szczęście. Niestety pojawiły się pogłoski, jakoby rozstał się z żoną.

Bandziorek
13.04.2024 13:16 "Chłopaki do wzięcia". Duże zmiany u Bandziorka. Najpierw miłość, teraz to

Wielkie zmiany u bohaterów “Chłopaków do wzięcia”. Po tym, jak Krzysztof znalazł ukochaną, przyszedł czas na kolejne życiowe rewolucje. Uwielbiany przez widzów Bandziorek zdecydował się wyremontować swój dom na Mazurach, który przeszedł potężną metamorfozę. I choć nowe odcinki serialu dopiero przed nami, media już uchylają rąbka tajemnicy.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski
03.04.2024 19:46 "Chłopaki do wzięcia". Ryszard "Szczena" Dąbrowski znalazł pracę. Wyjawił ile zarabia

Ryszard "Szczena" Dąbrowski, czyli jeden z najpopularniejszych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia" znany jest z bujnego życia. Wydaje się jednak, że niesforny skandalista w końcu się ustatkował i uporał z problemami osobistymi. Zdradził, że znalazł nową pracę i całkiem przyzwoicie zarabia. Ujawnił nawet kwotę. 

Jaruś
03.04.2024 16:18 Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" odnalazł się w nowej roli. Fani są zaskoczeni

Jaruś z kultowego już programu "Chłopaki do wzięcia" zyskał dzięki produkcji znaczną popularność. Jeden z najbardziej uwielbianych bohaterów programu teraz postanowił rozpocząć nową przygodę. Będziecie mocno zdziwieni, w jakiej roli spełnia się obecnie Jarosław.

"Jaruś" z matką
02.04.2024 09:09 Co dzieje się z mamą Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"? Syn zabrał głos

„Chłopaki do wzięcia” to od lat ciesząca się dużą popularnością produkcja Polsatu. Jedną z ulubionych postaci widzów jest Jarosław „Jaruś” Mergner, któremu jeszcze do niedawna na ekranie często towarzyszyła matka Aniela. Internauci podejrzewają, że za jej tajemniczym zniknięciem stoi choroba alkoholowa. Co naprawdę się stało?

Sebastian "Chłopaki do wzięcia"
31.03.2024 21:27 Sebastian z "Chłopaków do wzięcia" bez brody i długich włosów

Sebastian to długowłosy i brodaty okularnik, który przed kamerami programu "Chłopaki do wzięcia" z pasją rozprawia o walorach hipotetycznej idealnej partnerki. Okazuje się, że nie zawsze tak wyglądał. Bez wspomnianych atrybutów prezentował się zupełnie inaczej. Te zdjęcia były dla jego fanów sporym zaskoczeniem.

Karina
25.03.2024 22:51 Karina przeszła samą siebie. Zdecydowała się na ekstremalną aktywność

Karina znana z programu “Chłopaki do wzięcia” w ostatnim czasie nie przestaje zaskakiwać swoich obserwatorów. Tym razem odważyła się wziąć udział w aktywności, na którą mało kto by się zdecydował. Całość relacjonowała w sieci. 

Joanna Wielocha i Ryszard Dąbrowski
23.03.2024 15:15 "Chłopaki do wzięcia". Ile lat ma Joanna Wielocha? Wiek, data urodzenia

Joanna Wielocha zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programie “Chłopaki do wzięcia”, w którym występowała u boku Ryszarda “Szczeny” Dąbrowskiego. Choć oboje są rozpoznawalni w naszym kraju, mało kto wie, ile lat ma Asia. Kiedy się urodziła?

Stefan i Karina Koch
20.03.2024 08:37 Sensacja w rodzinie Kochów. Jeden kadr rozwiał wszystkie domysły

Jeszcze do niedawna Stefan i Karina Kochowie, znani z programu “Chłopaki do wzięcia”, mierzyli się z trudnymi chwilami. W ich życiu pojawiła się bowiem Aldona, która związała się z mężczyzną. Po licznych niesnaskach, w tym udawanej ciąży trwającej dłużej niż 9 miesięcy, doszło do prawdziwego przełomu. 

Chłopaki do wzięcia
18.03.2024 21:07 Bandziorek roztańczony niczym Hakiel! Niebywałe, co wyczyniał

Jednym z głównych bohaterów “Chłopaków do wzięcia” jest Bandziorek. Mężczyzna przez wiele lat poszukiwał swojego szczęścia, aż w końcu odnalazł je w ramionach uroczej Danusi. Uczestnik show, choć już nie jest samotny, nadal występuje w programie. Tym razem pokazał, jak wywija na parkiecie.

Karina z "Chłopaków do wzięcia"
17.03.2024 22:28 Karina z ”Chłopaków do wzięcia” przeszła metamorfozę!

Karina znana z programu ”Chłopaki do wzięcia” w ostatnim czasie często odwiedza fryzjera. Tworzy nowe fryzury nieustannie, a efektami chwali się na swoich mediach społecznościowych. Tym razem zmieniła kolor włosów!

"Chłopaki do wzięcia" Karina
16.03.2024 14:33 Karina przeszła ogromną metamorfozę. Ogoliła sobie część głowy!

Karina Koch z programu "Chłopaki do wzięcia" nie boi się odważnych zmian. Jej wizerunek często się zmienia, jednak na tak znaczną metamorfozę nie zdecydowała się już dawno. Nowa fryzura wzbudziła wśród fanów mieszane odczucia. Jak aspirująca celebrytka odniosła się do krytyki?

Aldona "Chłopaki do wzięcia"
16.03.2024 12:28 Aldona poprawiała urodę? Odmieniona zachwyciła swoich widzów

Aldona do tej pory była obiektem westchnień zakochanego w niej Stefana, jednak gwiazda "Chłopaków do wzięcia" skrupulatnie powiększa grono swoich wielbicieli. Jej najnowsze zdjęcie znów zbudziło zachwyt, ale chór zafascynowanych kawalerów oprócz masy komplementów podjął się pewnych zaskakujących podejrzeń. Czyżby charakterna brunetka w pogoni za idealnym wyglądem zdecydowała się na pewien zabieg?