Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Przykre, co dzieje się z mamą Ryśka "Szczeny" z "Chłopaków do wzięcia". "Serce pęka"
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 03.07.2024 19:56

Przykre, co dzieje się z mamą Ryśka "Szczeny" z "Chłopaków do wzięcia". "Serce pęka"

Ryszard "Szczena" Dąbrowski i mama, Teresa Dąbrowska
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat

Ryszard Dąbrowski, czyli popularny "Szczena" z "Chłopaków do wzięcia", to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci programu. Format od lat przyciąga rzesze widzów, prezentując historie kawalerów, którzy próbują odnaleźć miłość i stabilizację życiową. Losy Ryszarda były wyjątkowo dramatyczne i pełne zwrotów akcji - zawsze jednak mógł liczyć na swoją mamę. Niestety, kobieta miała znacznie mniej szczęścia od niego.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski sprawiał wiele problemów matce. Widzowie jej współczuli

Ryszard "Szczena" Dąbrowski bez wątpienia należał do najbardziej kontrowersyjnych bohaterów "Chłopaków do wzięcia". Mężczyzna miał wyjątkowo trudny charakter, skłonność do wpadania w kłopoty sprawiły, zatargi z prawem i słabość do używek. Nic dziwnego, że wielu ludzi miało mieszane uczucia wobec niego. Z czasem jednak, dzięki swojej autentyczności i staraniom o poprawę swojego życia, zaczął zdobywać coraz większą sympatię.

Niestety, los nie zawsze był łaskawy dla popularnego "Szczeny". Pod koniec 2021 roku pojawiły się informacje, że Ryszard ponownie popadł w kłopoty z prawem i został osadzony w więzieniu. W tym czasie w mediach pojawiły się nagrania pokazujące stan jego rodzinnego domu. Budynek został całkowicie zburzony, a internauci niemal natychmiast zaczęli się zastanawiać, gdzie mieszka matka mężczyzny.

Katarzyna Dowbor o atmosferze w "Pytaniu na Śniadanie". Skomentowała plotki

Pani Teresa szybko zyskała sympatię widzów "Chłopaków do wzięcia". Co się z nią dzieje?

Teresa Dąbrowska również stała się rozpoznawalną postacią dzięki swoim występom w programie “Chłopaki do wzięcia”. Zyskała sympatię widzów dzięki swojej ciepłej i pełnej wyrozumiałości postawie, mimo trudnych relacji z synem. Internauci często wyrażali współczucie dla jej skromnego życia i problemów, które przysparzał jej Ryszard.

Co zatem się z nią stało, gdy "Szczena" trafił do zakładu karnego? Kobieta najprawdopodobniej trafiła do domu opieki społecznej. Po budynku, w którym mieszkała, nie ma już śladu, a jej los stał się tematem spekulacji i zmartwień wśród fanów programu. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie kryli swojego smutku i współczucia dla kobiety.

"Mama Ryśka jest w domu opieki społecznej", "Szkoda jej, miała ogromne serce", "Wychowała go, a on tak jej się odwdzięczył", "Serce pęka" - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Teresa Dąbrowska nie może liczyć na pomoc syna. Spotkał ją okrutny los

Ryszard "Szczena" i jego matka zdobyli ogromną popularność za sprawą programu "Chłopaki do wzięcia", ale nie przysporzyło im to pieniędzy i nie ułatwiło życia. Choć mężczyzna miał doskonałą okazję do tego, aby odmienić swój los, zmarnował ją i tym samym pozostawił panią Teresę samą i bez pomocy. Ich historia przypomina, że za każdą postacią telewizyjną kryje się prawdziwe życie, często pełne trudności.

Program ten, choć często kontrowersyjny, ukazuje prawdziwe problemy i codzienne życie ludzi, którzy starają się znaleźć miłość i wyjście z trudnych życiowych sytuacji. Obecnie nie wiadomo zbyt wiele na temat tego, co dzieje się z Teresą Dąbrowską, ale wszyscy mają nadzieję, że trafiła pod dobrą opiekę.