Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tego nikt się nie spodziewał. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wrócił do żony. Nagranie to hit
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 02.07.2024 16:16

Tego nikt się nie spodziewał. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wrócił do żony. Nagranie to hit

Jarosław Mergner z "Chłopaków do wzięcia" i Gosia
fot. Facebook.com/Polsat Play - official i Chłopaki do wzięcia

Jarosław Mergner, czyli popularny Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia", znalazł swoją miłość dzięki telewizji. W 2022 roku poślubił Gosię, a ich ślub mogli oglądać widzowie programu. Początkowo wszystko układało się idealnie - para była szczęśliwa, wspólnie wyremontowali mieszkanie Gosi i snuli plany na przyszłość. Niestety, po dwóch latach para się rozstała. Czy jeszcze będą szczęśliwi?

Jarosław Mergner niedawno rozstał się z żoną. Miała chcieć od niego tylko pieniędzy

W kwietniu 2024 roku Jaruś potwierdził, że rozstał się z Gosią. Przyjaciel bohatera "Chłopaków do wzięcia", Tomasz, opublikował filmik na TikToku, w którym poinformował o kryzysie w małżeństwie. Jaruś zarzucał żonie interesowność, twierdząc, że traktowała go jak bankomat.

Przyczyna była taka, że no trzeba było się wyprowadzić, bo wiadomo, co to dużo dyskutować, wystarczy. Nie szło wytrzymać, kto chce się dowiedzieć, to można do mnie napisać i już. Po prostu trzeba było i się wyprowadzić, bo po prostu innego wyjścia nie było - tłumaczył.

Gosia długo milczała na temat przyczyn rozstania, jednak w końcu zdecydowała się ujawnić swoją wersję wydarzeń. W komentarzach na facebookowym profilu "Chłopaków do wzięcia" tłumaczyła, że prawdziwym powodem rozstania były nieustanne kłótnie o pieniądze.

On nie nadaje się do pracy. Próbowałam z nim porozmawiać, ale z nim się nie da, sam się wyprowadził, były kłótnie o pieniądze - broniła się żona celebryty.

Gosia zdradziła, że Jaruś nie szanował mieszkania, co doprowadziło do jego zadłużenia, a ona musiała się wyprowadzić, zostając bez dachu nad głową. W relacji Jarusia pojawił się także wątek sąsiadki, która miała znaczący wpływ na ich małżeństwo. Jaruś twierdził, że kobieta wtrącała się w ich życie, manipulowała i przyczyniała się do eskalacji konfliktów.

Monika Richardson żegna ukochaną mamę. Taka była jej ostatnia prośba

Jarosław Mergner z "Chłopaków do wzięcia" pogodził się z ukochaną?

Po okresie rozłąki i publicznego prania brudów niespodziewanie... para postanowiła dać sobie drugą szansę. Radosną nowinę ponownie przekazał przyjaciel Jarusia, Tomek, w kolejnym filmiku opublikowanym na TikToku:

Jakiś czas temu byłem posłańcem złych wiadomości, że Jarek się rozstał z Gosią, wyprowadził się, ale za Jarkiem ja już nie nadążam, za Gosią też. Dali sobie drugą szansę i od niedzieli są razem. Jarek z powrotem zamieszkał u Gosi. Myślę, że bardzo fajnie, bardzo im kibicuję - przekazał.

Małżeństwo również potwierdziło tę informację.

  • No, kocham Gosię, no. Wiadomo, to jest ta jedyna i gdzie bym taką znalazł? Nie no, jesteśmy razem no i tak, no - przekazał Jaruś.
  • Jesteśmy razem, Jarek wrócił do mnie, przeprosił mnie, dałam mu szansę, mieszka ze mną i mamy układać sobie życie - dodała Gosia.

Przyjaciel celebryty, Tomek, podarował im na nową drogę życia 1000 zł oraz surową kaczkę - czyli ulubiony drób Jarusia

Fani Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" podzieleni. Czy celebrycie uda się stworzyć trwały związek?

Fani programu "Chłopaki do wzięcia" zareagowali pozytywnie na wiadomość o pogodzeniu się pary. W komentarzach na TikToku można było przeczytać liczne słowa wsparcia:

- "Kryzysy są w każdym związku, trzeba próbować naprawiać, fajnie, że się zeszli. Byle osoby trzecie nie mieszały.", "Zdarza się pokłócić i pogodzić, fajnie, trzymam kciuki, żeby im się udało - czytamy.

Co zrozumiałe, nie zabrakło również nieco bardziej krytycznych i sceptycznych głosów. Niektórzy internauci sugerują, że Jaruś może jeszcze kiedyś zatęsknić za wolnością i ucieknie przed apodyktyczną Gosią.

Historia małżeństwa bohatera "Chłopaków do wzięcia" pełna jest wzlotów i upadków. Para, która poznała się dzięki programowi, doświadczyła wielu trudności, ale ostatecznie postanowiła walczyć o swoje małżeństwo. Fani Jarusia z niecierpliwością czekają na kolejne wieści dotyczące jego związku i liczą, że jeszcze uda mu się zbudować trwałą i szczęśliwą relację. Czas pokaże, czy miłość i determinacja pozwolą Mergnerom uratować małżeństwo.

Jarosław Mergner z
fot. YouTube: Jarek Mergner chłopaki do wzięcia
Jarosław Mergner z
fot. YouTube: Jarek Mergner chłopaki do wzięcia