Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wrócił do żony. Nowy wygląd Gosi przykuwa uwagę
Patryk Idziak
Patryk Idziak 03.07.2024 14:16

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" wrócił do żony. Nowy wygląd Gosi przykuwa uwagę

Jaruś i Gosia
fot. kadr "Chłopaki do wzięcia" Polsat

Jarosław Mergner, czyli Jaruś z “Chłopaków do wzięcia”, rozstał się jakiś czas temu ze swoją żoną Gosią, o czym informował jego przyjaciel Tomasz. Teraz nastąpił zwrot akcji i ku zaskoczeniu fanów para wróciła do siebie. Nowy wygląd Gosi przykuwa uwagę.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" miał kryzys w małżeństwie

Popularny program “Chłopaki do wzięcia” emitowany na antenie stacji Polsat i Polsat Play widzom zapewnia rozrywkę, a uczestnikom szansę na upragnioną miłość. Jaruś w końcu odnalazł to, czego tak gorliwie szukał i związał się z Gosią, z którą nawet wzięli ślub. Niestety kilka miesięcy temu Tomasz, przyjaciel Jarusia, przekazał na TikToku, że ich związek to już przeszłość, a rodzina Gosi nie będzie dłużej traktować Jarusia jak bankomat.

Z wypowiedzi Jarusia w jednym z odcinków programu dowiedzieliśmy się, że nie mógł już znieść sąsiadki, która zawsze dorzucała do ich związku coś od siebie. Gosia za bardzo ulegała jej wpływom.

Było dobrze trzy miesiące, póki ta jej sąsiadeczka nie zaczęła tam nam mącić, swojej oliwy dodać. To jest domatorka, manipulatorka cała ta sąsiadka. Nikt się tak wszędzie nie wtrynia, jak ona. A ja mówię: Nie, nie, nie, nie, pani nie jest moją żoną i proszę mi się tu nie wtykać.

Po urodzeniu okrzyknęli ją "żywą lalką". Tak wygląda dzisiaj, zdjęcia obiegły sieć

Żona Jarusia potwierdza, że chodziło o pieniądze, ale to nie był jedyny powód

Gosia długo nie komentowała rozstania, w końcu dla niej też musiało być trudne, ale po pewnym czasie przerwała milczenie. W mediach społecznościowych wyznała, że ciągle sprzeczali się o pieniądze, a ich rozstanie przypieczętowała utrata otrzymanego wcześniej mieszkania, którego Jaruś nie szanował. Próbowała jeszcze rozmawiać z mężem i ratować związek, jednak jej starania spełzły na niczym i Jaruś się wyprowadził.

Po tej serii zawirowań oraz zaprezentowaniu własnego stanowiska przez każdą ze stron Gosia i Jaruś nieoczekiwanie do siebie wrócili. Żeby tradycji stało się zadość, radosną nowinę przekazał Tomasz. Nagranie z udziałem pary zwróciło uwagę na aktualny wygląd Gosi. 

Metamorfoza żony Jarusia z "Chłopaków do wzięcia"

Filmik zatytułowany “hot news” rozpoczyna się od wyjaśnienia, że przyjaciel Jarusia nie nadąża ani za nim, ani za Gosią, ale to dobrze.

Dali sobie drugą szansę i od niedzieli są razem. Jarek z powrotem zamieszka u Gosi.

Fani w komentarzach zwracają uwagę, że Gosia wygląda zjawiskowo. “Jaki glow up” – pisze jedna z internautek. Partnerka Jarusia zmieniła kolor włosów na kasztanowy i już samo to robi wrażenie.

Jesteśmy razem, Jarek wrócił do mnie, przeprosił mnie, dałam mu szansę, mieszka ze mną i mamy układać sobie życie – powiedziała Gosia.