Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wielkie zmiany w TVN i TVN24. Widzowie "Faktów" będą musieli się przyzwyczaić
Patryk Idziak
Patryk Idziak 03.07.2024 11:08

Wielkie zmiany w TVN i TVN24. Widzowie "Faktów" będą musieli się przyzwyczaić

Zmiany w TVN
fot. Iberion / KAPiF

TVN Warner Bros. Discovery w ślad za innymi stacjami postanowiło wyremontować studio, z którego nadawane są programy informacyjne TVN24 i “Fakty” TVN. Modernizacja może sprawić problemy w pracy, choć już wiadomo, gdzie podzieją się dziennikarze.

TVN odświeża studio po 12 latach

Studio TVN Warner Bros. Discovery przy ulicy Wiertniczej w 2012 zostało wyposażone w ekrany, które służyły aż do dzisiaj. Teraz mają zostać zastąpione nowymi i prawdopodobnie w ramach odświeżenia zmieni się także ogólny wystrój. Wirtualne Media donoszą, że w tym czasie programy będą nadawane ze studia wirtualnego.

Pokazał, jak dziś mogłaby wyglądać księżna Diana. W sieci rozpętała się burza

Modernizacje w telewizji. Wcześniej zmiany zapowiedziała TVP

TVN Warner Bros. Discovery nie jest pierwszą spółką, która zdecydowała się w ostatnim czasie na coś nowego. Niedawno informowano, że “Pytanie na śniadanie” TVP będzie miało odświeżone studio i czołówkę, a przedtem programy informacyjne Telewizji Polskiej zostały przeniesione z budynku przy pl. Powstańców Warszawy do siedziby przy ul. Woronicza, gdzie finalnie mają zająć miejsce programu śniadaniowego.

Polsat na razie bez zmian

Polsat swoje studio Polsatu News i “Wydarzeń” remontował w 2021 roku, więc można przypuszczać, że w najbliższym czasie akurat ta stacja nie będzie wprowadzała większych zmian. Choć oczywiście czeka nas jeszcze prezentacja studia nowego programu śniadaniowego “Halo, tu Polsat”.