Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dzisiaj o 20:00 miliony chwycą za piloty i przełączą na Polsat. Prawdziwy maraton megahitów
Patryk Idziak
Patryk Idziak 02.07.2024 08:15

Dzisiaj o 20:00 miliony chwycą za piloty i przełączą na Polsat. Prawdziwy maraton megahitów

Program TV
fot. Iberion

Wtorkowy wieczór zapowiada się naprawdę emocjonująco, bo na widzów czekają długie godziny wciągającego kina sensacyjnego. Sprawdź, co dzisiaj warto obejrzeć w telewizji.

Co obejrzeć w TV? Thriller na Polsacie o 20:00

Dzisiaj o 20:00 Polsat wyemituje film “Krucjata Bourne'a” w reżyserii Paula Greengrassa. Kooprodukcja z  2004 roku opowiada o losach Jasona Bourne'a, który mimo walki z amnezją prowadzi dobre życie u boku swojej żony Marie. Nieoczekiwanie jego dawna działalność daje się we znaki i ktoś podejmuje próbę, by odebrać mu życie. W dodatku pojawiają się głosy, że w Berlinie z jego ręki giną agenci CIA. Bourne postanawia stawić czoło przeszłości. W roli głównej Matt Damon.

Edyta Golec dodała wyjątkowe zdjęcie. Fani od razu to wychwycili

Zaraz po tym w programie TV kolejny hit

Tylko krótka przerwa będzie widzów dzieliła od kolejnego topowego przedstawiciela gatunku. O 22:20 na Polsacie film “Gra o życie”. Tym razem nowsze dzieło, bo z 2008 roku, zaangażowało do głównej roli Stevena Seagala, wcielającego się w byłego policjanta, Matta.

Matt jest nałogowym hazardzistą i w końcu jego dług w kasynie dobija do miliona dolarów. Ku jego zaskoczeniu okazuje się, że tajna agencja federalna uregulowała jego zobowiązania, a w zamian oczekuje tylko zlikwidowania konkretnych przestępców. Matt dociera do nich bez trudu, ale odmawia wykonania zlecenia na skorumpowanym policjancie. Niesłusznie wierzy w jego niewinność. Decyzja sprawia, że teraz sam będzie musiał uciekać przed tymi, którzy chcą się go pozbyć.

Co warto obejrzeć w telewizji? Na zakończenie maratonu

Filmowy maraton zakończy się prawdziwym klasykiem. O godzinie 00:45 na Polsacie film “Szklana pułapka. Kultowy obraz Johna McTiernana niezmiennie od lat jest jednym z największych dzieł sensacyjnego kina. W rolach głównych Bruce Willis i Alan Rickman.

Żona Johna McClane'a bierze udział w świątecznym przyjęciu w centrum Los Angeles. Wieżowiec japońskiej korporacji staje się celem ataku terrorystów. Ci zamierzają wynieść z niego ukryte w skarbcu miliony. Jednak żaden z zamachowców nie przewidział, że gdzieś tam między piętrami kryje się wyborowy policjant, zdesperowany, by ochronić żonę.