Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Dziś o 20:05 Polacy przełączą na Polsat. Stacja pokaże kultowy hit, ale to nie wszystko
Patryk Idziak
Patryk Idziak 03.07.2024 14:40

Dziś o 20:05 Polacy przełączą na Polsat. Stacja pokaże kultowy hit, ale to nie wszystko

Program TV
fot. Alehandra13 z Pixabay

Po fali upałów jest już nieco chłodniej, ale tego wieczoru stacje telewizyjne podgrzeją atmosferę. Na tych, którzy środę zechcą zakończyć przy dobrym filmie, czekają wielkie tytuły i to zarówno dla fanów mocnego kina, jak i dobrej rozrywki.

Dziś w TV. Komedia sensacyjna na Polsacie

Już dzisiaj o 20:05 na Polsacie zostanie wyświetlony film “Aniołki Charliego”. Za reżyserię dzieła niesionego na fali popularności serialu o tym samym tytule odpowiada Elizabeth Banks. W rolach głównych utalentowane Naomi Scott, Elizabeth Banks i Kristen Stewart.

Dwa doświadczone Aniołki przyjmują w swoje szeregi nową praktykantkę. Na zlecenie tajemniczego Charlesa Townsenda biorą udział w akcjach, które mają chronić planetę przed bardzo złymi ludźmi.

Po urodzeniu okrzyknęli ją "żywą lalką". Tak wygląda dzisiaj, zdjęcia obiegły sieć

Dziś w TV. Wciągająca komedia na TVP2

Jeśli pierwsza opcja to z jakichś powodów nietrafiona propozycja, o 20:10 widzowie mogą przełączyć na TVP2 i obejrzeć przezabawną komedię “Królowe życia” w reżyserii Zary Hayes. W obsadzie m.in. Diane Keaton, Pam Grier i Charlie Tahan.

Martha choruje na nowotwór, ale nie zamierza się leczyć. Rezygnuje z chemioterapii i zaraz potem wprowadza się do domu dla seniorów, by tam spędzić ostatnie chwile. Poznanie Sheryl przypomina jej o starym marzeniu. Postanawia utworzyć klub cheerleaderek.

Dziś w TV. Mocne kino w TVN

Noc jest jeszcze młoda, a umysł wciąż chłonny? To świetna sposobność, by obejrzeć megahit sensacyjnego kina. O 23:10 na TVN rozpocznie się pierwsza część serii “Szybcy i wściekli”. Otwarcie franczyzy wyreżyserował Rob Cohen, a w obsadzie możemy obserwować wyjątkowy duet Vina Diesela i zmarłego tragicznie Paula Walkera.

Opowieść o przyjaźni i rodzinie na tle pościgów drogimi samochodami. Policjant Brian ma za zadanie rozpracować gangi organizujące nielegalne wyścigi samochodowe. Niespodziewanie zakochuje się w siostrze szefa jednego z nich. Musi zdecydować – pozostać lojalnym wobec pracy czy miłości.

Tagi: Polsat TVN TVP2