Rozrywka.Goniec.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Artur Witkowski
26.05.2024 15:55 Nagle zniknął z "Nasz nowy dom". Wydało się, czym się dziś zajmuje

Program “Nasz nowy dom” przez lata zaskarbił sobie sympatię wielu telewidzów. Polubili oni nie tylko sam budowlany format, ale także osoby wchodzące w skład produkcji. Jedną z nich był Artur Witkowski, który dwa lata temu zrezygnował z dalszego udziału ze względu na problemy zdrowotne. Czym się dziś zajmuje?

"Nasz nowy dom"
23.05.2024 19:17 Musieli przerwać remont w "Nasz nowy dom". Pierwsza taka sytuacja w historii programu

W 323. odcinku popularnego programu "Nasz Nowy Dom" widzowie poznali historię pani Agaty z Chojnic i jej dzieci. Mimo zaplanowanego remontu mieszkania, który miał przynieść rodzinie nowy start, prace musiały zostać nieoczekiwanie przerwane. Decyzja ta spotkała się z ogromnym niezadowoleniem widzów, którzy nie kryli swojego oburzenia w mediach społecznościowych. Co dokładnie się wydarzyło?

Nasz Nowy Dom
18.04.2024 17:14 Burza po najnowszym odcinku "Nasz Nowy Dom". Widzowie nie wytrzymali

Choć Polacy pokochali program “Nasz Nowy Dom”, coraz częściej jest on obiektem zmasowanej krytyki. Po emisji ostatniego odcinka w sieci ponownie zawrzało, a internauci nie kryli wściekłości. Ich pełne zawodu i żalu komentarze mocno uderzyły w ekipę i produkcję hitu Polsatu. - Od jakiegoś czasu te programy wyglądają na ustawki - twierdzą zgodnie widzowie.

Nasz nowy dom
05.04.2024 18:22 Widzowie "Nasz nowy dom" nie wytrzymali. Burza po tym, co zrobili w programie

Wystartowała najnowsza edycja “Nasz nowy dom”, gdzie ekipa remontowa na czele z Elżbietą Romanowską pomaga potrzebującym rodzinom. Niestety ostatnio na architekt Martynę Kupczyk wylało się wiele nieprzychylnych komentarzy. Internauci nie zostawili na kobiecie suchej nitki. 

Nasz nowy dom
30.03.2024 07:40 Afera w "Nasz Nowy Dom". Zrobili z cierpiącego kota maskotkę?

Ekipa “Naszego nowego domu” już od lat z powodzeniem pomaga potrzebującym rodzinom w poprawieniu ich warunków mieszkaniowych. W jednym z ostatnich odcinków postanowili wspomóc także jedno ze schronisk, zapominając jednocześnie o zaniedbanym kocie, znajdującym się w domostwie. Internauci nie kryli swojego oburzenia, jednak ich interwencja skutkowała… usunięciem komentarzy.

Nasz nowy dom
28.03.2024 14:23 Niezwykła akcja w "Nasz nowy dom". Sieć zalała masa komentarzy

Ekipa formatu “Nasz nowy domu” już od lat pomaga rodzinom znajdującym się w potrzebie, poprawiając ich warunki mieszkalne. Tym razem postanowili wyciągnąć pomocną dłoń do kogoś jeszcze, a ich pomysł spotkał się z masą pozytywnych komentarzy. Czy przeprowadzona przed kamerami akcja przyniesie oczekiwany rezultat?

"Nasz nowy dom"
22.03.2024 12:41 Pierwsza taka sytuacja w "Nasz nowy dom". Polały się łzy

“Nasz nowy dom” to program, który pomaga wielu potrzebującym rodzinom. Wielokrotnie widzowie byli świadkami wzruszeń, jednak tym razem doszło do sytuacji, której nie dało się przewidzieć. To pierwsza taka sytuacja w historii formatu. 

Elżbieta Romanowska "Nasz nowy dom"
21.03.2024 14:06 Seria niepowodzeń w "Nasz nowy dom". Ela Romanowska nie kryła nerwów

Elżbieta Romanowska zazwyczaj na planie "Nasz nowy dom" emanuje ciepłem i uśmiechem, jednak tym razem było inaczej. Prowadząca nie kryła irytacji po tym, co zastała w jednym z remontowanych domów. Jakie niepowodzenia wywołały w niej aż tyle negatywnych emocji?

"Nasz nowy dom"
16.03.2024 08:23 "Nasz nowy dom". Widzowie krytykują ostatni remont. Są przerażeni

Program "Nasz nowy dom" od lat należy do najpopularniejszych formatów telewizji Polsat, przy okazji spełniając również ważną społeczną misję. Należy pamiętać, że poza rozrywką, pomaga on również ludziom w potrzebie, którzy z różnych powodów wiodą życie dalece odbiegające od tego, do czego większość z nas przywykła.

Wiesław Nowobilski Katarzyna Dowbor
07.03.2024 14:26 Nasz Nowy Dom: Wiesław zaczął mówić o Dowbor. Aż mamy łzy w oczach

Wiesław Nowobilski i Katarzyna Dowbor przez osiem lat stanowili o powodzeniu projektu "Nasz nowy dom". Popularny kierownik budowy wyjawił, czy tęsknoty za dawną prowadzącą dalej mu towarzyszą. Po jego wyznaniu łzy same napływają do oczu.

Nasz nowy dom
06.03.2024 22:25 Chora 4 latka mieszkała w ruderze. Romanowska zalała się łzami

W pierwszym odcinku nowego sezonu "Nasz nowy dom" Elżbieta Romanowska odwiedziła chorą na raka 4-latkę. Gdy zobaczyła, w jakich warunkach mieszka, pełna emocji i poczucia niesprawiedliwości momentalnie przeszła do działania. Tym razem wraz z ekipą show Polsatu nie ograniczyła się do jednego budynku. Jaką niespodziankę sprawiła swojej podopiecznej?

Nasz nowy dom
29.02.2024 19:42 Tak naprawdę wygląda praca w "Nasz nowy dom". Zdumiewające słowa

“Nasz nowy dom” to jeden z najbardziej lubianych programów, który pomaga rodzinom i daje im szansę na zupełnie nowe życie. Do pewnego czasu prowadzącą była Katarzyna Dowbor, natomiast niedawno zastąpiła ją Elżbieta Romanowska. Architektka pracująca z ekipą remontową powiedziała, jak naprawdę wygląda praca w programie. Wspomniała o obecnej prowadzącej. 

Nasz nowy dom
03.02.2024 12:22 W takich warunkach mieszka były kierownik budowy z "Nasz nowy dom". Takie wnętrza to rzadkość

Ekipa “Nasz nowy dom” robi wszystko, co w ich mocy, aby w kilka dni pomóc rodzinie w potrzebie. Dbają o ich warunki mieszkaniowe, by domownikom żyło się możliwie jak najlepiej. A jak wygląda dom jednego z kierowników budowy, którego widzowie mieli okazję poznać dzięki programowi?

Nasz nowy dom
02.02.2024 19:25 "Nasz Nowy Dom" czeka kolosalna zmiana! Właśnie to ogłosili. Widzowie zachwyceni

Wygląda na to, że w polskiej telewizji nadal trwają wielkie zmiany. Po kolosalnych roszadach w TVP i sensacyjnych transferach Polsatu... nawet mniej rozrywkowe programy czekają mniejsze lub większe zmiany. Mogłoby się wydawać, że największe przemeblowania w "Naszym nowym domu" za nami... aż nagle ogłoszono sensacyjne wieści.

Elżbieta Romanowska
26.01.2024 08:04 Wielkie zmiany w "Nasz nowy dom". Tego widzowie się nie spodziewali, tajemnicę trzymano do samego końca

Wygląda na to, że telewizyjne zmiany dotknęły nie tylko TVP, ale również Polsat oraz jego flagowy program “Nasz nowy dom”. Władze stacji postawiły na odważny krok. Co z dalszą emisją formatu, którego nową gospodynią została Elżbieta Romanowska?

Katarzyna Dowbor i Edward Miszczak
27.12.2023 11:00 Katarzyna Dowbor o odejściu z "Nasz nowy dom". Co na to Edward Miszczak? "Szkoda życia"

Katarzyna Dowbor przed kilkoma miesiącami pożegnała się z programem “Nasz nowy dom”, gdzie od samego początku pełniła funkcję prowadzącej. Decyzja Edwarda Miszczaka o odsunięciu prezenterki od formatu wywołała ogromne poruszenie również wśród widzów. Czy wybaczyła dyrektorowi stacji?

Elżbieta Romanowska
03.12.2023 10:22 "Drgawki, ból głowy, niemoc". Przykre wieści o Eli Romanowskiej. Informacje o jej stanie spłynęły nagle i niespodziewanie

Ostatni czas nie rozpieszcza Elżbiety Romanowskiej. Jeszcze niedawno w sieci można było znaleźć mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, w których internauci nie ukrywali swojego niezadowolenia z powodu jej nowego zajęcia, jakim było objęcie stanowiska nowej gospodynie “Naszego nowego domu”. Choć aktorka z optymizmem patrzyła w przyszłość, niespodziewana choroba pokrzyżowała jej plany.

Nasz nowy dom
19.11.2023 18:01 Będzie kolejna zmiana w programie "Nasz nowy dom"? Fani oniemieli na wieść o nowym sezonie. Powróci Dowbor?

Pierwszy sezon "Nasz nowy dom" z udziałem Elżbiety Romanowskiej powoli dobiega końca. Polsat uznał, że to doskonały moment, by podjąć decyzje dotyczącego kolejne edycji. Czy aktorka znów zostanie do niego zaproszona, czy stacja o powrót poprosi Katarzynę Dowbor? Zaskakujące wieści.

Nasz nowy dom
16.11.2023 19:06 Nasz nowy dom: Dziewczynka przeszła piekło, uratowali ją dziadkowie. Mieszkają jak w piwnicy

“Nasz nowy dom” wzbudza ogromne emocje, a wszystko za sprawą tragedii rodzinnych, jakie przeżywają uczestnicy programu, Tym razem ekipa remontowa znajdzie się u państwa Jolanty i Jana, którzy wychowują piętnastoletnią wnuczkę w maleńkim domu w Bartoszycach. Czy uda się wygospodarować tam miejsce, w którym nastolatka miałaby swój kąt?

Nasz nowy dom: Matka uciekła od chorego dziecka: Fot. Polsat / kadr z programu "Nasz nowy dom", prod. Polsat, wyd. 2023 r., Polsat Box Go
09.11.2023 18:00 Nasz nowy dom: Matka uciekła od chorego dziecka: "Dlaczego mama mnie nienawidzi?" To dopiero początek dramatu

W najnowszym odcinku "Nasz nowy dom" Elżbieta Romanowska odwiedziła Konstancin-Jeziornę. Poznała tam historię trzech mężczyzn, których złączyły przeciwności losu. Jednego z nich matka zostawiła, gdy okazało się, że jest chory. Oto co wydarzyło się w 298 odcinku przeboju Polsatu.

"Nasz nowy dom"
26.10.2023 22:18 "Nasz nowy dom": Mieszka z córką w sklepie spożywczym. Romanowska zbladła, czegoś takiego nie widziała nawet Dowbor

Bohaterkami dzisiejszego odcinka programu "Nasz nowy dom" były pani Ilona i jej 5-letnia córka Maja. Dziewczynka cierpi na afazję motoryczną. Jej dzielna mama, mimo orzeczenia o niepełnosprawności, dzielnie się nią opiekuje. Ekipa programu postanowiła im pomóc i dać im warunki do życia, na jakie zasługują.

Polsat nie pokazał, co Romanowska zrobiła w "Nasz nowy dom"
19.10.2023 13:31 Polsat nie pokazał, co Romanowska zrobiła w "Nasz nowy dom". Ta rodzina będzie o tym pamiętała do końca

Elżbieta Romanowska w "Nasz nowy dom" obdarowuje uczestników prezentami. Tuż przed ich wejściem do wyremontowanego domu kładzie tam kwiaty, naczynia oraz inne gospodarskie i ułatwiające życie gadżety. Aktorka tym razem postanowiła nie kończyć hojności na kolejnym zestawie doniczek. To, co zafundowała bohaterom 294. odcinka "Nasz nowy dom", z pewnością złotymi zgłoskami zapisze się w kartach historii programu. A rozradowana rodzina zapamięta ten moment na całe życie. Jaki niecny plan zrealizowała Elżbieta Romanowska?

Martyna Kupczyk
19.10.2023 07:23 Można się zdziwić, w jakich warunkach mieszka Martyna z "Nasz nowy dom". Przydałby się jej remont

Martyna Kupczyk to znana z "Naszego nowego domu" architekt, która od lat pomaga spełnić marzenia wielu Polaków o prawdziwym domu. Gwiazda Polsatu przyznaje jednak, że choć przez ostatnie lata wyremontowała wiele nieruchomości, to sama nie ma czasu na odświeżenie swojego własnego domu.

Facebook.com/Nasz nowy dom, Romanowska w "Nasz nowy dom"
11.10.2023 18:07 Zalana łzami Romanowska w programie "Nasz nowy dom"! Padły mocne słowa, tak trudnego remontu już dawno nie było

"Nasz nowy dom" to popularny program Polsatu, w którym ekipa formatu remontuje domy ludzi, którzy znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji. Od lat gromadzi przed telewizorami tysiące widzów, którzy spragnieni są emocji i potężnych wzruszeń. Nie wszystkie remonty jednak przechodzą bezproblemowo.

Elżbieta Romanowska i Edward Miszczak
29.09.2023 16:12 Niskie wyniki oglądalności "Nasz nowy dom". Jak zareagował na tę informację Edward Miszczak?

Czyżby zmiana prowadzącej “Nasz nowy dom” nie wpłynęła korzystnie na oglądalność programu? Może o tym świadczyć fakt, że w mediach niemal huczy od informacji na temat niskich notowań formatu. Wiadomo, jak na te doniesienia zareagował prezes Polsatu, Edward Miszczak. Co dalej z przyszłością Elżbiety Romanowskiej w programie? 

Elżbieta Romanowska
25.09.2023 12:04 To koniec "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską? Prezenterka nie podbiła serc widzów

Elżbieta Romanowska miała za zadanie nadać programowi "Nasz nowy dom" świeżość i nową jakość, jednak wszystko wskazuje na to, że gospodyni nie wyjdzie zwycięsko z tej misji. Czarne chmury zawisły nad przebojem Polsatu, który od dekady gromadził przed telewizorami całkiem dużą widownię. Mimo starań Elżbiety Romanowskiej Edward Miszczak nie ma powodów do radości. Czy to koniec "Nasz nowy dom"?

Katarzyna Dowbor
23.09.2023 14:15 Katarzyna Dowbor nie ogląda już programu "Nasz nowy dom". "Po co sobie ból zadawać?"

Katarzyna Dowbor w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o wyniki oglądalności programu “Nasz nowy dom”, który prowadziła przez wiele lat. Teraz została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Gwiazda wyjawiła także, dlaczego już nie ogląda show.

Elżbieta Romanowska
22.09.2023 11:00 "Nasz nowy dom". Widzowie narzekają na Elżbietę Romanowską. "To już przesada"

Zmiana prowadzącej “Nasz nowy dom” nie przypadła do gustu wielu widzom. Fani programu narzekają na Elżbietę Romanowską w mediach społecznościowych. Zarzucają jej sztuczność.