Rozrywka.Goniec.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Elżbieta Romanowska
25.09.2023 12:04 To koniec "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską? Prezenterka nie podbiła serc widzów

Elżbieta Romanowska miała za zadanie nadać programowi "Nasz nowy dom" świeżość i nową jakość, jednak wszystko wskazuje na to, że gospodyni nie wyjdzie zwycięsko z tej misji. Czarne chmury zawisły nad przebojem Polsatu, który od dekady gromadził przed telewizorami całkiem dużą widownię. Mimo starań Elżbiety Romanowskiej Edward Miszczak nie ma powodów do radości. Czy to koniec "Nasz nowy dom"?

Katarzyna Dowbor
23.09.2023 14:15 Katarzyna Dowbor nie ogląda już programu "Nasz nowy dom". "Po co sobie ból zadawać?"

Katarzyna Dowbor w jednym z ostatnich wywiadów została zapytana o wyniki oglądalności programu “Nasz nowy dom”, który prowadziła przez wiele lat. Teraz została zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. Gwiazda wyjawiła także, dlaczego już nie ogląda show.

Elżbieta Romanowska
22.09.2023 11:00 "Nasz nowy dom". Widzowie narzekają na Elżbietę Romanowską. "To już przesada"

Zmiana prowadzącej “Nasz nowy dom” nie przypadła do gustu wielu widzom. Fani programu narzekają na Elżbietę Romanowską w mediach społecznościowych. Zarzucają jej sztuczność.

Elżbieta Romanowska w programie "Nasz nowy dom"
22.09.2023 08:28 "Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła

Co wydarzyło się w 3. odcinku "Nasz nowy dom"? Elżbieta Romanowska odwiedziła babcię i wnuka mieszkających w warunkach, jakie w XXI wieku trudno sobie wyobrazić. Prowadząca była w szoku, jednak wraz z ekipą podjęła się niemal niewykonalnego zadania. Elżbieta Romanowska w kolejnym odcinku "Nasz nowy dom" pokazała, że trudy i emocje uczestników są jej bardzo bliskie. My zaś pokazujemy, jak wygląda wyremontowane przez ekipę programu mieszkanie.

Katarzyna Dowbor
13.09.2023 15:31 Katarzyna Dowbor wspomina zwolnienie z "Nasz nowy dom". Tak potraktował ją Miszczak

Katarzyna Dowbor po dziesięciu latach pracy na planie “Nasz nowy dom” nagle straciła posadę gospodyni programu. Edward Miszczak postanowił odświeżyć format i zatrudnić nową prowadzącą. Jak dziennikarka wspomina zwolnienie z Polsatu?

Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dowbor w programie "Nasz nowy dom"
10.09.2023 08:17 Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor? Wyniki "Naszego nowego domu" mówią same za siebie

Elżbieta Romanowska czy Katarzyna Dowbor - która z gospodyń "Nasz nowy dom" gromadziła przed telewizorami więcej widzów? Wyniki oglądalności po pierwszym odcinku nowego sezonu show Polsatu mówią same za siebie. Ile osób oglądało debiut Elżbiety Romanowskiej w "Nasz nowy dom" i czy udało jej się wypaść lepiej, niż poprzedniczka?

Elżbieta Romanowska
09.09.2023 15:23 Romanowska wyremontowała dom jej koleżanki. Szczerze oceniła nową prowadzącą "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska ostatnio oficjalnie zadebiutowała w roli prowadzącej programu “Nasz Nowy Dom”. Nie wszyscy byli zadowoleni z jej występu i po odcinku pojawiło się sporo kontrowersji. Koleżanka uczestniczki wyjawiła, jak Romanowska zachowuje się poza kamerami.

"Nasz nowy dom"
08.09.2023 17:18 Uczestniczka "Nasz nowy dom" poprosiła tylko o jedno. Jej życzenie nie zostało spełnione

Za nami pierwszy odcinek nowego sezonu programu “Nasz nowy dom”. W roli gospodyni show zadebiutowała Elżbieta Romanowska. Uczestniczka chciała, by w jej mieszkaniu nie było kanap. Niestety jej prośba nie została uwzględniona.

Elżbieta Romanowska w programie "Nasz nowy dom"
07.09.2023 15:18 Burza po pierwszym odcinku "Naszego nowego domu". Elżbieta Romanowska “przebiła Dowborową”

Elżbieta Romanowska zadebiutowała jako prowadząca nowy sezon "Nasz nowy dom". Widzowie bacznie obserwowali jej zachowanie w pierwszym odcinku i tuż po nim z rumieńcami na twarzy zasiedli przed klawiatury, by powiedzieć, co o tym myślą. Skrajności jak zwykle nie zabrakło, jednak szala sympatii lub jej braku przechyliła się na jedną stronę. Jak wypadła Elżbieta Romanowska w ocenie fanów show "Nasz nowy dom"?

Elżbieta Romanowska
05.09.2023 22:55 Gwiazda "Nasz nowy dom" zabrała głos w sprawie Elżbiety Romanowskiej. "Żałuję"

Już w czwartek, 7 września, wystartuje przez wielu bardzo wyczekiwany nowy sezon kultowego programu "Nasz Nowy Dom", w którym w roli prowadzącej zadebiutuje Elżbieta Romanowska. Jedna z gwiazd formatu postanowiła w końcu zabrać głos w sprawie nowej prowadzącej. Co powiedziała?

Katarzyna Dowbor
02.09.2023 20:13 Katarzyna Dowbor po 10 latach spotkała uczestnika "Nasz nowy dom". Niebywale, co dzisiaj robi

Katarzyna Dowbor prowadziła program "Nasz nowy dom" przez dekadę, a podczas 20 sezonów poznała całą rzeszę osób. O spontanicznym spotkaniu z jednym z byłych uczestników show Polsatu prezenterka napisała na Instagramie. Katarzyna Dowbor była pod niemałym wrażeniem tego, czym napotkany jegomość obecnie się zajmuje. 

Nasz nowy dom
01.09.2023 16:06 "Nasz nowy dom". Widzowie zobaczyli nową czołówkę i nie wytrzymali. "To jest tak ohydne"

Format “Nasz nowy dom” przeszedł całkowitą metamorfozę, nie tylko za sprawą zmiany prowadzącej. Program otrzymał odświeżone logo, a oczom internautów ukazała się zupełnie nowa czołówka. Modyfikacje te wielu widzom nie przypadły jednak do gustu.

Małgorzata i Mateusz z programu "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor
22.08.2023 11:46 Po remoncie Dowbor potrącił go pociąg. Niebywałe, co dzisiaj się z nim dzieje

W jednym z odcinków kultowego programu “Nasz nowy dom” mogliśmy zobaczyć Mateusza, młodego chłopaka, który mierzył się z wieloma problemami w życiu osobistym. Niedługo po udziale w programie, został potrącony przez pociąg i niestety stracił nogę. Teraz dowiadujemy się, co u niego słychać. 

Elżbieta Romanowska, ekipa "Nasz nowy dom"
17.08.2023 11:45 Kolejne zmiany w "Nasz nowy dom". Fani programu nie są zachwyceni

Polsat właśnie przedstawił kolejną zmianę w popularnym formacie “Nasz nowy dom”. Fani od razu wyrazili swoje zdanie na ten temat i niektórym nie podoba się metamorfoza, którą przeszedł program. Co jeszcze się zmieniło?

Elżbieta Romanowska
15.08.2023 08:42 Elżbieta Romanowska jest bardzo zapracowana. Musiała zdecydować, co dalej z grą w "Barwach szczęścia"

Już od września Elżbieta Romanowska pojawi się w uwielbianym przez Polaków programie “Nasz nowy dom”. Nagrania trwają już od dłuższego czasu, ale nowa gospodyni wydaje się być bardzo zadowolona z wyzwania. Pracy jest jednak dużo i musiała zdecydować, co dalej z grą w teatrze i serialach. 

Elżbieta Romanowska, ekipa "Nasz nowy dom"
12.08.2023 14:53 Członkowie ekipy "Nasz nowy dom" wyznali prawdę. Tak pracuje im się z Elżbietą Romanowską

Już wkrótce będziemy mogli oglądać nową prowadzącą w programie “Nasz nowy dom”. Uwielbianą przez widzów, Katarzynę Dowbor zastąpi Elżbieta Romanowska. Członkowie ekipy tego popularnego show zdradzili, jak im się pracuje z nową koleżanką. 

Elżbieta Romanowska
08.08.2023 09:52 Elżbieta Romanowska musiała to zrobić, żeby zostać prowadzącą "Nasz nowy dom". Zdobyła się na szczere wyznanie

Elżbieta Romanowska niedawno objęła stanowisko prowadzącej “Nasz nowy dom”, co łączyło się z ogromną presją ze strony fanów produkcji, którzy dość sceptycznie podchodzili do tej zmiany. Teraz aktorka zdradziła, co musiała zrobić, by tę posadę otrzymać. Okazało się, że łatwo nie było i trzeba było podjąć ważną decyzję.

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor
07.08.2023 13:59 Elżbieta Romanowska w końcu to zrobiła. Odpowiedziała na słowa Katarzyny Dowbor na swój temat

W najnowszym wywiadzie Elżbieta Romanowska odniosła się do słów Katarzyny Dowbor na swój temat. Zdradziła też, dlaczego zastąpiła byłą prowadzącą “Nasz nowy dom”. Z ust nowej prowadzącej programu zaskakujące słowa.  

Elżbieta Romanowska i ekipa "Nasz nowy dom"
05.08.2023 14:54 "Nasz nowy dom" traci widzów po zwolnieniu Katarzyny Dowbor? Kierownik budowy powiedział to wprost

W programie “Nasz nowy dom” kierownikiem budowy jest od 7 lat Wiesław Nowobilski. Niedawno nastąpiła rewolucja w show, która przyniesie nieodwracalne zmiany. Widzowie zapewniają, że bez Katarzyny Dowbor program nie będzie już taki sam i nie będą go oglądać. Jakie zdanie na ten temat ma pan Wiesław?

Wiesław Nowobilski
04.08.2023 21:49 Wiesław Nowobilski ujawnił nam kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor. Duże zaskoczenie

Kilka miesięcy temu media obiegła zaskakująca informacja o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom”. Wkrótce okazało się, że nową prowadzącą show została znana polska aktorka Elżbieta Romanowska. Teraz sytuację na planie produkcji skomentował kierownik budowy Wiesław Nowobilski. 

Elżbieta Romanowska, Katarzyna Dowbor
04.08.2023 19:23 Elżbieta Romanowska zapowiedziała zmiany w "Nasz nowy dom". Ogromne zaskoczenie

“Nasz nowy dom” może przejść więcej zmian, niż pierwotnie zakładano. Głos w tej sprawie zabrała nowa prowadząca program, Elżbieta Romanowska. W najnowszym wywiadzie zdradziła zaskakujące informacje.

Elżbieta Romanowska
31.07.2023 16:16 Elżbieta Romanowska zalała się łzami na planie "Nasz nowy dom". Nie dała rady

Elżbieta Romanowska nie wytrzymała napięcia panującego na planie zdjęciowym nowego sezonu programu "Nasz nowy dom". Aktorka starała się, jak mogła, jednak w pewnym momencie emocje sięgnęły zenitu i polały się łzy. Dlaczego Elżbieta Romanowska się popłakała?

Elżbieta Romanowska
14.07.2023 13:02 Elżbieta Romanowska bardzo się bała. Zdradziła, co spotkało ją na planie "Nasz nowy dom"

Elżbieta Romanowska została nową prowadzącą program “Nasz nowy dom”. Nie obyło się bez afer związanym z tym, ponieważ przejęła stanowisko po zwolnionej Katarzynie Dowbor. Aktorka długo zastanawiała się nad tym, czy podjąć się tej pracy. Ostatecznie zrobiła to, chociaż do nowego zajęcia podeszła z lekkim przerażeniem.

Wiesław Nowobilski Elżbieta Romanowska
13.07.2023 16:49 "Nasz nowy dom". Wiesław Nowobilski wypalił, co myśli o Elżbiecie Romanowskiej

Wiesław Nowobilski zagościł w programie "Nasz nowy dom" w dziewiątym sezonie i od tej pory sprawuje kierowniczą pieczę nad ekspresowymi remontami. Jak ocenia swoją dotychczasową pracę i co sądzi o nowej gospodyni, Elżbiecie Romanowskiej? Wiesław Nowobilski szczerze i bez ogródek wyznał, jaka jest prawda. 

Elżbieta Romanowska
12.07.2023 14:49 Elżbieta Romanowska nie ma łatwo. Na planie programu "Nasz nowy dom" jedna rzecz utrudnia jej pracę

Choć nie wszyscy się pogodzili ze zwolnienie Katarzyny Dowbor to prace nad najnowszą edycją popularnego programu "Nasz nowy dom" idą pełną parą. Nowa prowadząca stanęła przed niełatwym zadaniem zastąpienia ulubionej gospodyni i musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami w sieci. Jak sobie radzi?

Nasz nowy dom
11.07.2023 10:52 Architekt z "Nasz nowy dom" zdradził, ile faktycznie trwa remont. Tego nie widać w telewizji

W najnowszym wywiadzie architekt “Naszego nowego domu”, Maciej Pertkiewicz, wyjawił, ile rzeczywiście trwa remont w programie. Czy ekipa mieści się w wyznaczonym czasie pięciu dni? Cała prawda wyszła na jaw.

Katarzyna Dowbor
02.07.2023 16:39 Katarzyna Dowbor dopiero straciła pracę w Polsacie, a tu taka nowina. Pokazała zdjęcia z planu

Niedawno Katarzyna Dowbor straciła pracę w programie “Nasz nowy dom”, gdzie była wieloletnią prowadzącą. Fani nie kryli rozgoryczenia decyzją władz Polsatu, a i sama główna zainteresowana mocno przeżyła utratę pracy i swoim emocjom dawała upust w licznych oświadczeniach publikowanych w social mediach. Teraz dziennikarka powoli zaczęła dochodzić do siebie i podzieliła się z fanami bardzo dobrymi informacjami – Katarzyna Dowbor wraca do pracy przed kamerą. W sieci zamieściła pierwsze zdjęcia z planu. 

Elżbieta Romanowska
29.06.2023 15:16 "Nasz nowy dom". Ekipa ma konflikt z Romanowską? Wiesław Nowobilski zdradził całą prawdę

Po wszystkich zawirowaniach wokół “Naszego nowego domu” i głośnym zwolnieniu Katarzyny Dowbor, prace związane z programem ruszyły na dobre. Jak Elżbieta Romanowska radzi sobie w roli nowej gospodyni i jakie ma relacje z ekipą? Wiesław Nowobilski, kierownik załogi, zdradził całą prawdę.