Rozrywka.Goniec.pl > Nasz Nowy Dom

Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor
27.06.2023 09:52 Katarzyna Dowbor szczerze o relacji z Edwardem Miszczakiem. Mówi o sądzie pracy

Katarzyna Dowbor udzieliła niedawno wywiadu, w którym wspomniała o kulisach zakończenia współpracy z Polsatem. Wyjawiła również to, jakie aktualnie ma relacje z Edwardem Miszczakiem. Padły słowa o sądzie pracy.

Elżbieta Romanowska
19.06.2023 17:09 Elżbieta Romanowska wprost o relacjach z ekipą "Nasz nowy dom". "Staram się im nie przeszkadzać"

Elżbieta Romanowska weszła na plan programu "Nasz nowy dom" i nagrywa odcinki, które trafią na antenę Polsatu już jesienią. Aktorka podzieliła się spostrzeżeniami na temat pracy ekipy oraz tego, jak została przyjęta przez byłych współpracowników zwolnionej Katarzyny Dowbor. Elżbieta Romanowska zwróciła uwagę na jedną istotną kwestię. 

Elżbieta Romanowska
13.06.2023 22:33 Elżbieta Romanowska ujawniła wiadomości. Nie wiedziała, że tak to się skończy

Elżbietę Romanowską już niedługo będziemy mogli oglądać jako nową prowadzącą “Nasz nowy dom”. Nie ukrywa, że odkąd media podały informację o tym, że zastąpi w tym Katarzynę Dowbor, musi zmagać się z niewyobrażalnym hejtem. 

Katarzyna Dowbor
12.06.2023 09:14 Katarzyna Dowbor przekazała smutne informacje. "Moje serce pękło"

Katarzyna Dowbor jest aktywna w social mediach i chętnie dzieli się ze swoimi fanami dobrymi chwilami, tak samo jak i tymi gorszymi. Tym razem na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, do którego dodała emocjonujący wpis. Przyznała, że doznała straty, a jej serce pękło. Fani starają się podtrzymać na duchu prezenterkę.

Katarzyna Dowbor
07.06.2023 14:36 Katarzyna Dowbor tajemniczo o nowej pracy. "Jeszcze wszystkich zaskoczę"

Katarzyna Dowbor niedawno straciła pracę w Polsacie i przestała być prowadzącą program “Nasz nowy dom”, co ogromnie nie spodobało się fanom prezenterki. Ostatnio wyznała jednak, że została zasypana nowymi propozycjami pracy. Widzowie już nie mogą się doczekać.

Ekipa "Nasz nowy dom"
06.06.2023 15:24 Pierwsze problemy w "Nasz nowy dom" po zwolnieniu Katarzyny Dowbor. Ekipa pilnie apeluje do widzów

“Nasz nowy dom” napotkał pierwszy kryzys po zwolnieniu długoletniej prowadzącej, Katarzyny Dowbor. Sprawa jest poważna. Architektka programu, Martyna Kupczyk, opublikowała ważny apel w mediach społecznościowych.

Elżbieta Romanowska
06.06.2023 10:26 Ekipa "Nasz nowy dom" wprost o Elżbiecie Romanowskiej. Padły szczere słowa

Elżbieta Romanowska już we wrześniu podda się ocenie widzów jako nowa prowadząca "Nasz nowy dom". Zastąpienie Katarzyny Dowbor to bardzo trudne zadanie, jedna aktorka nie traci pogody ducha i liczy, że uda jej się zdobyć sympatię fanów. Czy nowa gospodyni może liczyć na pomoc ze strony ekipy "Nasz nowy dom"? Na temat Elżbiety Romanowskiej szczerze opowiedziała osoba z produkcji.

Dowbor Miszczak
03.06.2023 20:42 Katarzyna Dowbor zdradziła, co usłyszała od Edwarda Miszczaka. "To była rozmowa o niczym"

Katarzyna Dowbor udzieliła kolejnego wywiadu, w którym opowiedziała o zwolnieniu z programu “Nasz nowy dom”. Dziennikarka ujawniła szczegóły rozmowy z Edwardem Miszczakiem. Wyznała również, co myśli o swojej następczyni.

Nasz nowy dom
03.06.2023 15:25 Ekipa "Nasz Nowy Dom" ma poważne problemy. Zwolnienie Katarzyny Dowbor to tylko początek

"Nasz nowy dom" nie ma ostatnio dobrej passy. Kilka tygodni temu ogłoszono, że Katarzyna Dowbor, która przez lata stała się twarzą show, została zwolniona. Wiesław Nowobilski, polsatowski kierownik budowy, ujawnił, że to niejedyny problem, z którym przyszło się zmierzyć ekipie podczas realizacji nowych odcinków.

Katarzyna Dowbor
02.06.2023 15:02 90-letnia mama Katarzyny Dowbor miała niedawno wypadek. Wiadomo jak się czuje

Mama Katarzyny Dowbor niedawno uległa wypadkowi. Po tym wydarzeniu postanowiła zamieszkać z córką, która to teraz opiekuje się nią. W rozmowie z “Super Expressem” Katarzyna Dowbor zdradziła, jak czuje się 90-latka i jaki jest jej stan zdrowia. 

Katarzyna Dowbor Elżbieta Romanowska
01.06.2023 18:32 Katarzyna Dowbor lekceważy Elżbietę Romanowską? "Ktoś ten program prowadzić musi"

Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie prowadzącej, która zastąpi ją przed kamerami "Nasz nowy dom". Zwolniona prezenterka wyznała, czy czuje żal do swojej następczyni. Opowiedziała także, co sądzi o kontynuowaniu hitu Polsatu bez swojego udziału. Katarzyna Dowbor patrzy na to z ciekawej perspektywy i (co od kilku tygodni staje się normą) absolutnie nie sili się na subtelności. 

Katarzyna Dowbor
01.06.2023 15:50 Katarzyna Dowbor ujawniła wysokość swojej emerytury. Zaskoczenie to mało powiedziane

W ostatnim czasie wielu seniorów z polskiego show-biznesu skarży się na głodową emeryturę. Na szczęście Katarzyna Dowbor nie może narzekać na niskie świadczenie. Kwota, jaką otrzymuje, robi duże wrażenie.

Katarzyna Dowbor
01.06.2023 08:35 Katarzyna Dowbor wyremontuje kolejny dom. Zaskakujące informacje

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu “Nasz nowy dom” przez lata przeprowadzała remonty w domach Polaków. Teraz dziennikarka ponownie wejdzie na plac budowy i dokona kolejnej metamorfozy. 

Katarzyna Dowbor Elżbieta Romanowska
31.05.2023 10:03 Katarzyna Dowbor ujawnia prawdę o "Nasz nowy dom". To nie Elżbieta Romanowska miała ją zastąpić

Katarzyna Dowbor nie gryzie się w język i coraz śmielej ujawnia telewizyjne kulisy. Była prowadząca "Nasz nowy dom" przekonuje, że to nie Elżbieta Romanowska pierwotnie miała ją zastąpić i aktorka nie jest pierwszym wyborem Edwarda Miszczaka. Katarzyna Dowbor opowiedziała o sprawach, której do tej pory zostawały za zamkniętymi drzwiami telewizji, w tym o tajemniczym telefonie, który wykonała do niej serdeczna koleżanka.

Katarzyna Dowbor
31.05.2023 08:47 Katarzyna Dowbor nie mogła liczyć na przyjaciółkę. Smutne, jak potraktowała ją po zwolnieniu

Katarzyna Dowbor została odsunięta od prowadzenia programu "Nasz nowy dom" po dekadzie udanej współpracy z telewizją Polsat. Nagłe zwolnienie sprawiło, że prezenterka mogła zweryfikować nabyte przez ten czas przyjaźnie. Okazało się, że nie wszystkie z nich przetrwały. Katarzyna Dowbor ujawniła smutną historię o tym, jak została potraktowana przez osobę, po której spodziewała się zupełnie czegoś innego. Wiadomo, o kim dokładnie mowa. 

Katarzyna Dowbor
27.05.2023 15:34 Katarzyna Dowbor pominięta podczas Telekamer. "Nie dano mi szansy"

W czwartek, 25 maja odbyła się uroczysta gala rozdania Telekamer Tele Tygodnia. Za najlepszy program rozrywkowy Telekamerę otrzymał “Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor nie odebrała nagrody. Osoby odpowiedzialne za produkcję zupełnie zignorowały ją podczas przemówienia. Prezenterka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i odnieść się do zaistniałej sytuacji.

Katarzyna Dowbor telekamera
26.05.2023 11:07 „Nasz nowy dom” zdobył Telekamerę. Nikt nie wspomniał o Katarzynie Dowbor. Fani oburzeni

Katarzyna Dowbor została bardzo nieoczekiwanie pominięta na gali Telekamer Tele Tygodnia 2023, pomimo tego, że prowadzony przez nią latami program „Nasz nowy dom” zdobył statuetkę. Dziennikarka nie pojawiła się na scenie i nawet nie otrzymała podziękowań. - To wasza ostatnia statuetka – oburzają się fani.

Elżbieta Romanowska
22.05.2023 21:30 Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

Elżbieta Romanowska została nową gospodynią programu “Nasz nowy dom”. Aktorka zastąpiła w tej roli uwielbianą przez widzów Katarzynę Dowbor. Teraz musi mierzyć się z lawiną negatywnych wpisów.

Katarzyna Dowbor, Edward Miszczak
20.05.2023 13:38 Edward Miszczak tłumaczy, dlaczego zwolnił Katarzyną Dowbor. To nie wiek był przyczyną

Edward Miszczak po raz pierwszy wyjaśnił, dlaczego zdecydował się wprowadzić zmiany w programie “Nasz nowy dom”. Po decyzji Miszczaka, Katarzyna Dowbor straciła pracę w uwielbianym przez widzów programie, a jej miejsce zajęła Elżbieta Romanowska. W kuluarach mówiło się, że zmiana była powodowana dojrzałym wiekiem Dowbor. Teraz do sprawy odniósł się szef słonecznej stacji. "Telewizja rządzi się nowymi twarzami" — podkreślił dyrektor programowy Polsatu.

Katarzyna Dowbor
20.05.2023 09:52 Katarzyna Dowbor ma plany na przyszłość po zwolnieniu z Polsatu. Fani będą zaskoczeni

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z programu “Nasz nowy dom” zszokowało fanów tego programu, którzy swoje niezadowolenie jawnie wyrażali w mediach społecznościowych. Okazało się jednak, że prowadząca już otarła łzy i zaczęła planować przyszłość. 

"Nasz nowy dom"
19.05.2023 09:47 Ostatni odcinek programu "Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor w roli prowadzącej. Nie zabrakło emocji

Za nami ostatni odcinek programu “Nasz nowy dom” z Katarzyną Dowbor w roli prowadzącej. W kolejnych nie zobaczymy już prezenterki - zastąpi ją Elżbieta Romanowska. Katarzyna Dowbor zakończyła swój udział w produkcji remontem domu rodziny z Dęblina. Nie zabrakło łez wzruszenia i ogromnych podziękowań.

None
17.05.2023 16:03 "Nasz nowy dom". Artur Witkowski przekazał fanom ważną wiadomość. Wróci do programu?

Artur Witkowski przez wiele lat był gwiazdorem “Nasz nowy dom”, jednak ze względów zdrowotnych musiał pożegnać się z formatem. Budowlaniec przekazał widzom ważną wiadomość. Czy wróci do programu?

Katarzyna Dowbor
15.05.2023 14:09 Katarzyna Dowbor musiała przejść poważną operację. "Twarz wyglądała bardzo źle"

Katarzyna Dowbor, jako pracownik telewizyjny, pracuje również twarzą. Okazało się, że jej przyszłość była pod znakiem zapytania, a to wszystko przez nieuleczalną chorobę, na którą choruje prezenterka. Była zmuszona poddać się operacji, która uratowała nie tylko jej zdrowie, ale i karierę.

Agata Młynarska i Katarzyna Dowbor
14.05.2023 16:56 Agata Młynarska dosadnie skomentowała zwolnienie Katarzyny Dowbor. "Zmiana boli"

Nie milkną echa decyzji Edwarda Miszczaka, który postanowił z dnia na dzień zwolnić Katarzynę Dowbor z roli gospodyni programu “Nasz Nowy Dom”. Śmiały ruch dyrektora programowego Polsatu zbulwersował wielu, ale nie Agatę Młynarską, która postanowiła zabrać głos w sprawie. Dziennikarka opublikowała w tym celu obszerny wpis na Instagramie, w którym stwierdziła, że rutyna i zasiedzenie nie robią dobrze programom. Wspomniała przy okazji także lekcję, jaką sama przed laty otrzymała od Niny Terentiew.

Katarzyna Dowbor
13.05.2023 13:29 Katarzyna Dowbor niedawno straciła pracę. Teraz na jaw wyszło, jaką dostaje emeryturę

Katarzyna Dowbor ostatnio nie ma dobrej passy. Właśnie została zwolniona z roli prowadzącej program “Nasz nowy dom”, jednak nie oznacza to, że gwiazda zamierza zniknąć z mediów. Pomimo pobieranej emerytury, która nie jest niska, prezenterka nadal zamierza poświęcać się pracy.

Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dowbor
12.05.2023 20:31 Elżbieta Romanowska przerwała milczenie. Aktorka zwróciła się do fanów "Nasz nowy dom"

Wciąż nie ustają echa kontrowersji, które wywołało nagłe i niespodziewane zwolnienie Katarzyny Dowbor, która przez dziesięć lat prowadziła w Polsacie "Nasz nowy dom". Nową prowadzącą będzie Elżbieta Romanowska, która właśnie po raz pierwszy zabrała głos w sprawie i zwróciła się do fanów popularnego show. Co powiedziała?

Katarzyna Dowbor i Wojciech Strzelczyk
12.05.2023 18:01 Architekt z „Nasz nowy dom” pięknie pożegnał Katarzynę Dowbor. Wyjawił, jaka była za kulisami

Po tym jak stacja Polsat rozstała się niespodziewanie z Katarzyną Dowbor, media obiegła fala ciepłych słów w stronę prezenterki. Wiele głosów wsparcia z branży i nie tylko, które otrzymała Dowbor wzruszyły kobietę do tego stopnia, że podziękowała za wszystko w swoim osobistym nagraniu. Teraz o Katarzynie Dowbor wyraził się również Wojciech Strzelczyk, czyli architekt z programu „Nasz nowy dom”. Zdradził, jak Katarzyna Dowbor zachowywała się na planie produkcji.

Elżbieta Romanowska
12.05.2023 14:54 Tak mieszka Elżbieta Romanowska. To ona odmieni domy uczestników "Nasz nowy dom"

W czwartek media obiegła informacja na temat nowej prowadzącej "Nasz nowy dom". Katarzynę Dowbor zastąpi Elżbieta Romanowska. Niebawem to właśnie ona będzie przeprowadzała metamorfozy mieszkań bohaterów programu. A jak wygląda jej gniazdko?