Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Pierwsza taka sytuacja w "Nasz nowy dom". Polały się łzy
Maja Szewczak
Maja Szewczak 22.03.2024 12:41

Pierwsza taka sytuacja w "Nasz nowy dom". Polały się łzy

"Nasz nowy dom"
fot. AKPA, kadr z programu "Nasz nowy dom"

“Nasz nowy dom” to program, który pomaga wielu potrzebującym rodzinom. Wielokrotnie widzowie byli świadkami wzruszeń, jednak tym razem doszło do sytuacji, której nie dało się przewidzieć. To pierwsza taka sytuacja w historii formatu. 

Nowy sezon "Nasz nowy dom"

“Nasz nowy dom” cieszący się ogromną popularnością. Po raz pierwszy w telewizji pojawił się w 2013 roku i od tego czasu wyemitowano już ponad 20 serii. W każdym odcinku zostaje wyremontowany jeden dom lub mieszkanie potrzebującej rodziny, którą finansowo nie stać na odnowienie swojego miejsca zamieszkania. Ekipa staje przed ogromnym wyzwaniem i remontuje dom w zaledwie pięć dni. W tym czasie rodzina jedzie na wymarzone wakacje. 

6 marca rozpoczął się nowy sezon programu. Widzowie śledzą kolejne odcinki w każde środy i czwartki o godzinie 20:05 na Polsacie. 

Seria niepowodzeń w "Nasz nowy dom". Ela Romanowska nie kryła nerwów

"Nasz nowy dom". Elżbieta Romanowska w nowej roli

Jakiś czas temu nastąpiły ogromne zmiany w programie “Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor, która od początku kojarzona była z produkcją, musiała pożegnać się ze swoim dotychczasowym stanowiskiem. Okazało się, że w tej roli zastąpiła ją aktorka Elżbieta Romanowska, znana głównie z “Rancza”. Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu wyznał, że już od dawna miał w planach zastąpienie Dowbor. 

Romanowska szybko odnalazła się w nowej roli. Jak sama niegdyś wyznała, musi tylko popracować nad swoją wrażliwością, gdyż czasem za często zdarza jej się uronić łzy. 

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska, fot. KAPiF

Wyjątkowa scena w programie "Nasz nowy dom"

W jednym z ostatnich odcinków ekipa remontowa programu “Nasz nowy dom” razem z prowadzącą odwiedziła rodzinę, która mieszkała w budynku gospodarczym. Mieszkanie Agnieszki i Wojtka składało się z jednego pokoju, łazienki i kuchni. Oprócz nich mieszkały tam również dzieci: Adaś, Krzyś i Kamil. Produkcja postanowiła im pomóc i zmienić ich życie na lepsze. 

W pewnym momencie programu doszło do zaskakujących scen. Wojtek postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, a Romanowska mu w tym pomogła. Wspólnie przygotowali romantyczną kolację przy świecach, gdzie mężczyzna mógł ponownie poprosić Agnieszkę o rękę. Oczywiście kobieta przyjęła oświadczyny, co wywołało wiele emocji zarówno w całej rodzinie, jak i ekipie remontowej. Wzruszeń nie było końca. To pierwszy raz, kiedy w programie “Nasz nowy dom” doszło do zaręczyn.