Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nasz Nowy Dom: Wiesław zaczął mówić o Dowbor. Aż mamy łzy w oczach
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.03.2024 14:26

Nasz Nowy Dom: Wiesław zaczął mówić o Dowbor. Aż mamy łzy w oczach

Wiesław Nowobilski Katarzyna Dowbor
Fot. AKPA / KAPiF

Wiesław Nowobilski i Katarzyna Dowbor przez osiem lat stanowili o powodzeniu projektu "Nasz nowy dom". Popularny kierownik budowy wyjawił, czy tęsknoty za dawną prowadzącą dalej mu towarzyszą. Po jego wyznaniu łzy same napływają do oczu.

Wiesław Nowobilski i Katarzyna Dowbor stoją za sukcesem "Nasz nowy dom"

Prostolinijny i pracowity Wiesław Nowobilski zaskarbił sobie uznanie widzów "Nasz nowy dom" tak bardzo, że władze Polsatu nie ominęły go przy kompletowaniu obsady 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Celebryta, wbrew typom bukmacherów, dotarł zaskakująco daleko i odpadł tuż przed finałowym odcinkiem.

Dużą rolę w tym, że fani tak mocno go wsparli, wcześniej niewątpliwie odegrała Katarzyna Dowbor. To właśnie z nią na łamach  uwielbianego remontowego show wdawał się w miłe pogawędki. Dzięki nim można go było lepiej poznać, a prace budowlane przebiegały w serdecznej atmosferze. Jak radzi sobie bez ulubionej prowadzącej u boku?

Wiesław Nowobilski
Wiesław Nowobilski. Fot. KAPiF
Jako dziecko wystąpiła w "Superniani". Program zamienił jej życie w koszmar

"Nasz nowy dom". Nowobilskiego i Dowbor dalej łączy silna więź

Gdyby to od Wiesława Nowobilskiego należała decyzja o przyszłości Katarzyny Dowbor w Polsacie, prezenterka z pewnością zachowałaby posadę. Jej zwolnienie nie tylko dla fanów, ale także dla drużyny "Nasz nowy dom" było sporym zaskoczeniem. Byli współpracownicy nie szczędzili jej słów uznania i pożegnali ją życzliwie.

Od tego momentu minął już jakiś czas, jednak sympatycznemu majstrowi wcale nie było łatwo pogodzić się tym, że zostali podzieleni. Choć o Elżbiecie Romanowskiej również wypowiada się w samych superlatywach, nie da się ukryć, że to z jej poprzedniczką łączyła go silniejsza więź. Świadczy o tym jego najnowsze i - trzeba to przyznać - wzruszające wyznanie.

Elżbieta Romanowska Wiesław Nowobilski
Elżbieta Romanowska Wiesław Nowobilski. Fot. AKPA
Katarzyna Dowbor Wiesław Nowobilski
Katarzyna owbor Wiesław Nowobilski. Fot. AKPA

"Nasz nowy dom". Wzruszające wyznanie Wiesława Nowobilskiego. Tak mówi o Dowbor

Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" zdradził, czy zarówno on, jak i pozostali jego pracownicy, mimo upływu czasu dalej na planie wspominają Katarzynę Dowbor. Odpowiedź mogła być tylko jedna.

Oczywiście, że tęsknimy za Kasią, bo z Kasią ja się znam prawie osiem lat, także to jest kawał czasu, to nie jest tak, że się pstryknie palcem i po prostu zapomina się o kimś - oznajmił na łamach portalu Plejada.

Gwiazdor show Polsatu dał jednak do zrozumienia, że to wcale nie oznacza, jakoby z Elżbietą Romanowską pracowało mu się gorzej. Z jego perspektywy zmiana, choć początkowo bolesna, dla nikogo nie okazała się niekorzystna.

To nie zmienia faktu, że teraz jest Ela, a Kasia widzę, że się sprawdza w innym programie, w każdej roli się sprawdzi. To jest wspaniała osoba i życzę jej wszystkiego dobrego - podsumował Wiesław Nowobilski.