Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zaskakujące sceny w "TzG". Maserak zabrał głos i się zaczęło. Publika się z nim nie zgodziła
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 28.04.2024 23:21

Zaskakujące sceny w "TzG". Maserak zabrał głos i się zaczęło. Publika się z nim nie zgodziła

Julia "Maffashion" Kuczyńska, Michał Danilczuk i Rafał Maserak
fot. KAPIF

Maffashion i Michał Danilczuk już wiedzą, że zatańczą w finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". Nim jednak usłyszeli radosne wieści, w programie doszło do niesłychanych scen. W pewnej chwili publiczność zaczęła buczeć, a jeden z jurorów został zaatakowany przez Iwonę Pavlović.

Julia Kuczyńska i Michał Danilczuk zachwycili w półfinale "Tańca z gwiazdami"

Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk tworzą bardzo zgraną parę w "Tańcu z Gwiazdami" i nic dziwnego, że dzięki głosom widzów udało im dotrzeć się do wielkiego finału tanecznego show. Trudno było jednak przewidzieć, jak będzie wyglądała ich droga przez półfinałowy odcinek.

Maffashion popularność zyskała jako jedna pierwszych blogerek modowych w Polsce. To między innymi dzięki temu, że przecierała szlaki, osiągnęła ogromny sukces, który sprawił, że przebiła się do elity polskiego show-biznesu. 

Nic dziwnego, że popularną influencerkę zapraszano wielokrotnie do "Tańca z gwiazdami" - ta jednak zdecydowała się skorzystać z propozycji dopiero przy okazji 27. edycji popularnego show.

"Taniec z Gwiazdami". Ta para odpadła w półfinale i pożegnała się z marzeniami o Kryształowej Kuli

Pierwszy taniec Julii Kuczyńskiej wypadł dobrze, ale jurorzy mieli drobne "ale"

Julia Kuczyńska swoją przygodę z tańcem zaczynała jako kompletny laik, ale z każdym odcinkiem zachwycała widzów i jurorów swoimi postępami. 

Doszło do tego, że w półfinałowym odcinku jurorzy zachwycali się jej występami. Po jednym z nich w studiu zrobiło się szczególnie gorąco.

Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk zainaugrowali półfinałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" wykonując ogniste paso doble. 

Pierwszym, który zabrał głos, był Rafał Maserak, który pochwalił Maffashion za intensywne emocje, jakie przekazała w swojej choreografii, a jego opinię podzieliła inna jurorka, Ewa Kasprzyk.

Nieco bardziej krytyczna byłą Iwona Pavlović, która wprawdzie pochwaliła występ pary, ale jednocześnie zaznaczyła, że gwiazda musi jeszcze popracować nad pewnymi technicznymi aspektami swojego tańca. 

Gdy Rafał Maserak oceniał występ Julii Kuczyńskiej, publiczność postanowiła go wybuczeć

Pierwszy występ pary zdobył 34 punkty, ale prawdziwe emocje zaczęły się, gdy Julia Kuczyńska zameldowała się po raz drugi na parkiecie. Wraz z Michałem Danilczukiem influencerka zatańczyła walc angielski, który tym razem zachwycił Iwonę Pavlović, która nie miała do niego większych zastrzeżeń.

Nagle pochwały Julii Kuczyńskiej przerwał Rafał Maserak, który dość przewrotnie rzucił do uczestniczki, że nie dołączy do pochwał. Na to szybko zareagowała Iwona Pavlović.

To jest prowokacja - wykrzyczała "Czarna Mamba", zachęcając publiczność do wybuczenia jurora.

Szybko okazało się, że Rafał Maserak rzeczywiście chciał jedynie sprowokować pozostałą część jury i publiczność, gdyż po chwili stwierdził, że się świetnie bawił. Julia "Maffashion" Kuczyńska i Michał Danilczuk za swojego walca ostatecznie otrzymali 37 punktów, co bez wątpienia miało spore znaczenie przy awansie do Wielkiego Finału 27. edycji "Tańca z gwiazdami".

Julia
fot. KAPIF