Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel zabrała głos po finale "TzG". Zwróciła się do Anity Sokołowskiej
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 13.05.2024 11:11

Roksana Węgiel zabrała głos po finale "TzG". Zwróciła się do Anity Sokołowskiej

Anita Sokołowska i Roksana Węgiel
fot. KAPIF

Miniona edycja "Tańca z Gwiazdami" nie zawiodła oczekiwań fanów, oferując nie tylko widowiskowe tańce, ale także sporą dawkę emocji. Wiele osób do samego końca było przekonanych, że po Kryształową Kulę sięgnie Roksana Węgiel... tymczasem główną nagrodę zgarnęła Anita Sokołowska. Tydzień po finale młoda wokalistka postanowiła zabrać głos w sprawie.

Roksana Węgiel tydzień po finale "Tańca z Gwiazdami" zabrała głos

Choć wiele osób typowało Roksanę Węgiel na zwyciężczynię, ostatecznie to Anita Sokołowska wraz z Jackiem Jeschke stanęli na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce przypadło Roksanie Węgiel i Michałowi Kassinowi, co stanowiło dla wielu widzów ogromne zaskoczenie. Tydzień po finale wokalistka postanowiła podsumować swój udział w programie i zwrócić się do rywalki, która pokonała ją w ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami”.

Wpis Roksany Węgiel na Instagramie, opublikowany tydzień po wielkim finale, poświęcony był w dużej mierze jej tanecznemu partnerowi. Wokalistka podziękowała mu za wszystko i pochwaliła profesjonalizm całej ekipy odpowiedzialnej za produkcję programu. W swoim poście Roksana Węgiel pochwaliła również ogromny postęp, jaki udało jej się zrobić w swojej przygody w tanecznym show.

Mija tydzień od wielkiego finału 14. edycji "Tańca z Gwiazdami"... Ależ to były emocje! Dziękuję mojemu partnerowi tanecznemu, Michałowi Kassinowi, z którym przebrnęliśmy piękną drogę aż do finału, w którym zdobyliśmy drugie miejsce. Dziękuję, Michał, za profesjonalizm, kreatywność, każdą cenną radę i wskazówkę, wszystko, czego mnie nauczyłeś, pokazałeś mi, że limity są tylko i wyłącznie w naszych głowach. Dziękuję za to, że wierzyłeś w moje możliwości i eksponowałeś to, co najlepsze. Tak się cieszę, że oprócz świetnych treningów, nauki każdego stylu tańca towarzyskiego, zyskałam w Tobie przyjaciela - dobrą duszę - Anita Sokołowska i Jacek Jeschke - nasi zwycięzcy! Ogromne gratulacje dla Was! Tak się cieszę, że dzięki "TzG" mogłam poznać tylu wspaniałych ludzi - napisała na Instagramie wokalistka.

Nie milkną plotki o ślubie Roksany Węgiel. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Roksana Węgiel podziękowała Michałowi Kassinowi i zwróciła się do rywalki

W swoim poście młoda gwiazda podziękowała licznym firmom i osobom zaangażowanym w realizacje tanecznego show oraz Maryli Rodowicz, która w finałowym odcinku wykonała utwór, do którego zatańczyła Roksana Węgiel wraz z Michałem Kassinem. Ten ostatni nawet zareagował na jej wpis:

Jestem z Ciebie na maksa dumny! Z tego jaki zrobiłaś postęp w tym programie, z tego jak bardzo otworzyłaś się w tańcu i pokonywałaś swoje słabości! Jesteś wspaniała i przezdolna, nigdy nie zapomnę naszych wspólnych treningów - napisał w komentarzu Michał Kassin.

Michał Kassin
fot. Instagram: @roxie_wegiel

19-letnia wokalistka nie zapomniała wspomnieć również o swojej konkurentce, Anicie Sokołowskiej. To właśnie ona pokonała faworytkę widzów i jury, zdobywając Kryształową Kulę. W swoim wpisie na Instagramie zawarła wiele ciepłych słów dla zwycięskiej pary, co spotkało się z natychmiastową reakcją Anity Sokołowskiej. Aktorka odpowiedziała Roksanie, wyrażając swoje uznanie dla jej talentu i wysiłku włożonego w każdy taniec.

Motylku, byłaś wspaniała na parkiecie! W każdym tańcu! To była wielka przyjemność oglądania co tydzień waszych choreograficznych perełek. Przytulam najmocniej, jak umiem - odpowiedziała Anita Sokołowska w komentarzu.

Anita Sokołowska
fot. Instagram: @roxie_wegiel

Roksana Węgiel nie przejęła się przegraną? Ma już w planach kolejne wyzwania

Reakcje fanów były równie pozytywne, wskazując na to, że Roksana Węgiel zdobyła sobie serca widzów nie tylko swoimi tanecznymi umiejętnościami, ale także osobowością i zaangażowaniem. W komentarzach pod postem nie brakowało słów uznania dla jej występów, a także życzeń sukcesów w przyszłości.
Okazuje się, że przegrana Roksany Węgiel w finale "Tańca z Gwiazdami" nie złamała młodej wokalistki. Jej wpis na Instagramie stanowił nie tylko podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, ale także wyraz wdzięczności dla wszystkich zaangażowanych w program - włącznie z rywalami.

Mimo przegranej Roksana Węgiel nie zamierza się poddawać. Zdradziła już kilka planów na przyszłość oraz... wyraziła chęć uczestnictwa w innych programach telewizyjnych. To z kolei daje nadzieję na to, że jeszcze będziemy mieli wiele okazji, aby podziwiać jej talent i niebywały upór w dążeniu do swoich celów.

Roksana Węgiel i Michał Kassin
fot. KAPIF