Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Tańczył z Roksaną Węgiel w "TzG". Teraz pokazał ukochanego, to niezły przystojniak
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 10.05.2024 22:29

Tańczył z Roksaną Węgiel w "TzG". Teraz pokazał ukochanego, to niezły przystojniak

Roxie Węgiel Michał Kassin
Fot. Kapif

Michał Kassin dotychczas niechętnie mówił o swoim życiu prywatnym, jednak w jednym z odcinków programu "Taniec z gwiazdami" zdobył się na szczere wyznanie. Przyznał wówczas, że jest szczęśliwie zakochany. Tancerz właśnie pokazał w mediach społecznościowych swojego partnera.

"Taniec z gwiazdami". Michał Kassin chroni swoją prywatność

Roksana Węgiel i Michał Kassin tworzyli zgrany i lubiany duet w "Tańcu z gwiazdami". Para wywalczyła drugie miejsce w finale. To kolejny sukces w życiu zawodowego tancerza i choreografa – programowy partner piosenkarki jest członkiem kadry Polski w sportowych tańcu towarzyskim i posiada najwyższą klasę taneczną. Mimo że dotychczas nie chciał opowiadać o swoim życiu prywatnym, niedawno podzielił się z mediami radosną nowiną.

Są nowe informacje o zdrowiu księżnej Kate. Ekspert nie ma wątpliwości

Partner Roxie Węgiel z "TzG" zdobył się na szczere wyznanie

Media wielokrotnie próbowały dowiedzieć się czegoś więcej na temat Michała Kassina, jednak ten konsekwentnie odmawiał komentarza na temat swojego życia prywatnego. Podczas jednego z odcinków "Tańca z gwiazdami" otworzył się przed mediami i przyznał, że jest zajęty i szczęśliwie zakochany. Teraz udostępnił nagranie ze swoim partnerem na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje kolejny legendarny piosenkarz i aktor. "Majowa czarna seria"

Michał Kassin z "Tańca z gwiazdami" ma partnera

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze – napisał w poście.

Internauci byli zachwyceni nie tylko informacją o szczęśliwym życiu Michała Kassina, ale także popisami tanecznymi z życiowym partnerem, które pokazał. Wśród komentujących nie zabrakło także ich znajomych z branży.

I niech to szczęście nigdy was nie opuszcza. Wszystkiego dobrego kochani – skomentowała Daria Syta, tancerka i uczestniczka ostatniej edycji ”Tańca z gwiazdami”.