Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Są nowe informacje o zdrowiu księżnej Kate. Ekspert nie ma wątpliwości
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 10.05.2024 17:18

Są nowe informacje o zdrowiu księżnej Kate. Ekspert nie ma wątpliwości

księżna Kate
Fot. East News/SplashNews.com

Pod koniec marca księżna Kate oświadczyła światu, że przyczyną jej nieobecności jest walka z nowotworem. Księżna Walii poprosiła wówczas o prywatność, aby móc w spokoju zawalczyć o swoje zdrowie. Od tego czasu w mediach próżno było szukać informacji na temat jej samopoczucia. Ekspert Phil Dampier mówi jednak o pozytywnych sygnałach.

Księżna Kate choruje na nowotwór

Informacja o chorobie księżnej Kate poruszyła sympatyków rodziny królewskiej na całym świecie. W marcu żona księcia Williama poinformowała, że choruje na raka. Wiadomo, że obecnie przechodzi chemioterapię prewencyjną.

Zajęło mi trochę czasu, zanim doszłam do siebie po operacji i mogłam rozpocząć leczenie. Ale, co najważniejsze, zajęło nam trochę czasu, aby wyjaśnić wszystko George’owi, Charlotte i Louisowi w sposób jest dla nich odpowiednie i zapewnić ich, że wszystko będzie dobrze — mówiła w oficjalnym oświadczeniu.

To on poprowadzi "Koło fortuny" zamiast Norbiego. Fani seriali go uwielbiają

Księżna Kate wraca do zdrowia? Ekspert zabrał głos

Niedługo po tym, jak księżna Kate przekazała informację o swojej diagnozie, książę William ograniczył swoje wystąpienia publiczne. Jego obowiązki przejęli inni członkowie rodziny królewskiej.

Niedawno Pałac Kensington potwierdził, że książę weźmie udział w dwóch wydarzeniach. Podczas czwartkowej wizyty w Kornwalii pojawi się w Nansleden w stanie Newquay, gdzie powstanie pierwszy w Księstwie projekt mieszkaniowy dla osób w kryzysie bezdomności. Ekspert ds. royalsów nie ma wątpliwości – powrót księcia do obowiązków to dobry znak.

ZOBACZ TAKŻE: "Ogromny szok". Ujawnili, co działo się za kulisami Eurowizji po porażce Luny

Księżna Kate czuje się dobrze? "Brak wiadomości to dobra wiadomość"

Phil Dampier w rozmowie z "Fabulous Digital" przekonywał, że brak nowych informacji ws. zdrowia księżnej Kate może napawać fanów brytyjskiej rodziny królewskiej optymizmem. - Brak wiadomości to dobra wiadomość – zapewnił.

Kate chciała zachować prywatność w zakresie diagnozy i leczenia raka i wszyscy to szanują. Mam nadzieję, że brak wiadomości to dobra wiadomość i podobnie jak król, wszyscy mamy nadzieję, że księżna Kate wróci do zdrowia – stwierdził Phil Dampier.