Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Viki Gabor zwróciła się do Luny. Takich słów fani się nie spodziewali
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 08.05.2024 17:58

Viki Gabor zwróciła się do Luny. Takich słów fani się nie spodziewali

Luna, VIki Gabor
fot. KAPiF

Mimo iż Luna odpadła we wczorajszym półfinale 68. Konkursu Piosenki Eurowizji, to w sobotnim finale nie zabraknie polskiego akcentu. W tym roku punktację naszego rodzimego jury przekaże Europie Viki Gabor. Młoda gwiazda w rozmowie z Plejadą skomentowała wczorajszy występ Luny i skierowała kilka słów bezpośrednio do koleżanki po fachu.

Luna nie awansowała do finału tegorocznej Eurowizji

Wczorajszy półfinał 68. Konkursu Piosenki Eurowizji nie przyniósł Polsce powodów do świętowania. Niestety naszej reprezentantce Lunie nie udało się przekonać głosujących i ostatecznie awansować do finału. Młoda piosenkarka zaprezentowała w Malmö utwór "The Tower". Choreografia jej występu nawiązywała do walki z codziennymi trudnościami i własnymi słabościami. Lunie na scenie towarzyszyli także tancerze i symboliczne tytułowe wieże. Młoda wokalistka wystąpiła w dwóch strojach, oba w barwach biało-czerwonych. Ostatecznie jej występ nie przypadł jednak do gustu oceniającym i Polska pożegnała się z tegoroczną Eurowizją w półfinale.

To dlatego Luna przegrała. Wszystko ujawnił tuż po Eurowizji

W finale Eurowizji będzie Polski akcent. W roli głównej Viki Gabor

Mimo iż naszej reprezentantki zabraknie w tegorocznym finale Eurowizji, to pojawi się tam polski akcent. W tym roku punktację naszego jury przekaże Viki Gabor, która w tej roli zastąpi Idę Nowakowską. Młoda gwiazda nie ukrywa, że czuje ogromną odpowiedzialność, ale nie może doczekać się koncertu finałowego. 

Jestem podekscytowana, czuję się wyróżniona, że to właśnie ja przekaże punkty. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z publicznością kochającą Eurowizję. […] Nie mogę się doczekać przekazania punktów, jestem bardzo ciekawa, która piosenka z finałowego koncertu przypadnie do gustu publiczności i jury z Polski - mówiła Viki Gabor w rozmowie z Plejadą. 

ZOBACZ: "Ogromny szok". Ujawnili, co działo się za kulisami Eurowizji po porażce Luny

Po wczorajszym półfinale już wiemy, że niestety nie będzie nam dane ponownie oglądać Luny na scenie w Szwecji.

Co roku są wielkie emocje czy Polska wejdzie do wielkiego finału, nie wiem, czemu publiczność nie zagłosowała na muzyczną propozycję od Luny - mówi Viki Gabor.

Viki Gabor ze słowami wsparcia dla Luny

Viki Gabor w rozmowie z Plejadą podkreśla, że nie rozumie, dlaczego Luna nie przeszła dalej. Występ jej się podobał i jak mówi, gdyby mogła wysyłać SMS, zrobiłaby to.

Po prostu Eurowizja jest nieprzewidywalna - ocenia.

ZOBACZ: Eurowizja 2024. Znamy wyniki pierwszego półfinału. Ogromne zaskoczenie

Viki Gabor zwróciła się także do Luny w bardzo miłych i pokrzepiających słowach. Młoda gwiazda podkreśla, że było widać, iż nasza reprezentantka dała z siebie wszystko, co najlepsze. Czego jej życzy?

Super regeneracji po Eurowizyjnym maratonie oraz jak najmniejszej ilości krzykliwych nagłówków w mediach. Było widać i słychać, że dałaś z siebie wszystko, co najlepsze. Wierzę, że jesteś dumna ze swojego występu. A jak ktoś uważa, że wystąpiłby lepiej niż Ty, niech się zgłosi do kolejnej edycji konkursu Eurowizji - podsumowuje Viki Gabor.