Rozrywka.Goniec.pl > Eurowizja

Eurowizja

Tulia
22.07.2023 17:38 Tulia znów wystąpi na Eurowizji? TVP musi spełnić kilka warunków

Eurowizja to temat, który w Polsce wzbudza ogrom emocji. Doskonale przekonała się o tym nie tylko Blanka, ale także piosenkarki z zespołu Tulia, które reprezentowały Polskę podczas Eurowizji 2019. Czy bogatsze o doświadczenie znów chciałaby stanąć w szranki w największym konkursie muzycznym na świecie? Zespół Tulia postawił sprawę jasno, odnosząc się także do postawy TVP w kwestii Eurowizji.

Tulia
22.07.2023 17:37 Tulia nie awansowała do Eurowizji 2019 przez błąd? "Przeżywałyśmy tę sytuację bardzo mocno"

Zespół Tulia w 2019 roku zajął w półfinale Eurowizji 11. miejsce, ocierając się o awans do wielkiego finału. Z występem utalentowanych piosenkarek wiąże się pewna tajemnica, która od kilku lat budzi żywe dyskusje wśród fanów Eurowizji. Opowiedziały o niej Tulia Białobrzeska, Dominika Siepka i Patrycja Nowicka. Czy Polska rzeczywiście została ograbiona z kilku punktów "na wagę złota"?

Siedziba TVP
21.07.2023 09:59 Czarne chmury nad TVP, widzowie złożyli pozew do sądu. "Kontynuujemy wysiłki"

Stanowisko TVP w sprawie wygranych przez Blankę, jednak owianych skandalem tegorocznych preselekcji do Eurowizji było na tyle opieszałe, że oburzeni fani konkursu zaczęli działać tuż po finale. Niestety, publiczny nadawca nie spełnił ich próśb, więc zdecydowali się złożyć oficjalne zawiadomienie do sądu. O co oskarżono TVP? Lista uchybień jest długa.

Artur Orzech
12.07.2023 09:30 59-letni Artur Orzech został ojcem. Niebywałe, jak to skomentował

Artur Orzech podzielił się radosną nowiną w mediach społecznościowych. Ku zaskoczeniu internautów, dziennikarz ogłosił, że został szczęśliwym tatą. We wpisie 59-letniego eksperta od Eurowizji nie zabrało wzruszających słów nie tylko w kierunku do ukochanej matki dziecka. Jak dojrzałe tacierzyństwo skomentował Artur Orzech?

Jarosław Jakimowicz
06.06.2023 12:33 Jarosław Jakimowicz uderzył w polskiego muzyka. "Dewiacja między kobietą a mężczyzną"

Jarosław Jakimowicz nie byłby sobą, gdyby od czasu do czasu nie zaatakował kolegów i koleżanek z show-biznesu. Prominentny pracownik TVP Info skupia się na tych, którzy śmieją mieć inne poglądy, niż on sam. Tym razem kaskada jadu, hejtu i słów świadczących o nietolerancji wylała się na wschodzącego gwiazdora polskiego rynku muzycznego. Jarosławowi Jakimowiczowi wyjątkowo się nie spodobał. O kim mowa?

Blanka
24.05.2023 15:12 Blanka przerwała milczenie, ujawniła kulisy swojego występu na Eurowizji. Nie tak to miało wyglądać

Blanka po finale Eurowizji i pęknięciu balonika wielkich oczekiwań wróciła do Polski, a pokłosie największego muzycznego koncertu powoli ucichło. Sympatyczna "Bejba" uznała, że to dobry moment, by opowiedzieć co nieco na temat efektów pracy z TVP w Liverpoolu. Piosenkarka zaskoczyła szczerością.

Blanka na Eurowizji
04.05.2023 13:38 Eurowizja 2023. Blanka zachwyca w Liverpoolu. "Tak się wchodzi do finału"

Blanka po wygranej w polskich preselekcjach do Eurowizji organizowanych przez TVP stała się w sieci wrogiem numer jeden, jednak los okazał się dla niej wyjątkowo przewrotny. Reprezentująca Polskę (a według złośliwych - jedynie TVP) piosenkarka jest już po pierwszej próbie, dzięki której jej szanse na awans mocno wzrosły. Czyżby miejsce w finałowej stawce miała już "w kieszeni"? Dużo za tym przemawia. 

Blanka
15.04.2023 14:06 Blanka przekazała koszmarne wieści, ma problemy zdrowotne. Tuż przed Eurowizją podjęła trudną decyzję

Reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 ma poważne problemy z głosem. Blanka opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych, tłumacząc fanom, dlaczego nie będzie mogła wziąć udział w koncertach promujących "Solo" przed półfinałem konkursu w Liverpoolu.

Marek Sierocki Blanka
04.03.2023 08:53 Marek Sierocki zaskoczony zwycięstwem Blanki? Jego reakcja mówi wszystko

Wyniki tegorocznych preselekcji do Eurowizji 2023 wciąż wzbudzają sporo emocji. Zarówno zaskakujące zwycięstwo Blanki, obrady, jak i sam werdykt jury pozostawia w środowisku fanów konkursu pole nie tylko do kontrowersji, ale również podejrzeń, jakoby wynik był z góry ustawiony. Marek Sierocki był członkiem komisji oceniającej. Jego reakcja na ostateczny wynik jest niezwykle wymowna i staje się kolejnym orężem do przykrych domysłów o uczciwości Telewizji Polskiej. 

Conchita Wurst
01.03.2023 16:51 Pamiętacie Conchitę Wurst? Przeszła spektakularną metamorfozę, jest nie do rozpoznania

Conchita Wurst to austriacka drag queen, która w 2014 r. zatriumfowała na Eurowizji nie tylko za sprawą przebojowej piosenki, ale również wyjątkowego image'u. Gwiazda, która zachwyciła melomanów na całym kontynencie jest dziś nie do poznania. 

Jann Blanka
28.02.2023 15:08 Eurowizja 2023. Jury wybrało "reżimowe kozaczki". Wcześniej naciskało na Janna?

Kontrowersje po niedzielnych preselekcjach do Eurowizji 2023 nie milkną. W sieci pojawiły się plotki, jakoby jeden z jurorów miał naciskać na Janna, by nieco utemperował swój sceniczny performance. Zdobywca drugiego miejsca miał zapłacić słoną cenę za swoją niezależność. Co działo się za kulisami show Telewizji Polskiej?

Blanka
27.02.2023 16:41 Blanka reaguje na komentarze hejterów. Padły odważne słowa

Podczas ostatnich preselekcji do konkursu Eurowizji padła decyzja, że reprezentować Polskę będzie Blanka z utworem "Solo". Werdykt jury wywołał ogromne poruszenie w sieci, a na artystkę wylało się całe morze hejtu. Teraz postanowiła odpowiedzieć.

Sandra Kubicka
27.02.2023 11:09 Sandra Kubicka ostro skomentowała występ Blanki. Co sądzi o polskiej reprezentantce na Eurowizję?

Sandra Kubicka, znana w głównej mierze ze swojego głośnego związku z Baronem z "Afromental" w nieoczekiwanym zwrocie akcji postanowiła zaprotestować przeciwko decyzji jury TVP, które wybrało Blankę na reprezentantkę Polski na konkurs Eurowizji. Celebrytka skomentowała tą decyzję w bardzo osobliwy sposób. 

Eurowizja 2023, polskie preselekcje
25.02.2023 14:00 Polska w ścisłej czołówce do wygrania Eurowizji 2023. To zasługa kontrowersyjnego teledysku

Chociaż Eurowizja 2023 odbędzie się dopiero w maju, aktualnie w wielu krajach trwają krajowej preselekcje. Telewizja Polska stawkę dopiero ogłosiła, jednak już zdążyła odbić się sporym echem w międzynarodowych mediach. Utwór jednego ze zgłoszonych wzbudza bowiem najwięcej emocji, dzięki czemu nasz kraj winduje swoją pozycję i aktualnie według bukmacherów mamy dużą szansę na wygranie majowego konkursu. O kim mowa? 

TVP chce wykluczyć Ahlenę z preselekcji na Eurowizję
24.02.2023 22:31 Skandal w TVP przed Eurowizją. Wybuchła prawdziwa burza, powód zdumiewa

Telewizja Polska na kilka dni przed koncertem preselekcyjnym do Eurowizji TVP chce wykluczyć z niego jedną z artystek. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej warstwy tekstowej, która kłóci się z mocno konserwatywnymi wartościami stacji.

Marina
31.12.2022 09:51 Żona Wojciecha Szczęsnego zaśpiewa na Eurowizji? "Sylwester Marzeń" to tylko początek

Marina będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? Z informacji, do których dotarła Wirtualna Polska wynika, że TVP bardzo zależy, by żona Wojciecha Szczęsnego wzięła udział w eliminacjach do konkursu. "Sylwester Marzeń" to tylko początek?

Eurowizja Kalush Orchestra
08.10.2022 13:04 Eurowizja 2023. Liverpool gospodarzem konkursu. Kto będzie reprezentował Polskę? Są pierwsze spekulacje

Eurowizja 2023 odbędzie się w Liverpoolu. Brytyjskie miasto wygrało emocjonującą walkę o prawo do organizacji konkursu pomimo tego, że tegoroczną edycję wygrała Ukraina. Europejska Unia Nadawców nie wyraziła bowiem zgody, by międzynarodowe widowisko odbyło się na pochłoniętych wojną terenach. Jak informują media, są już pierwsze spekulacje dotyczące polskiego reprezentanta.

cornelia jakobs eurowizja 2022 faworyci
17.08.2022 09:01 Top Of The Top Sopot Festival 2022. Cornelia Jakobs odwołała swój występ. Gwiazda ujawniła powód

Cornelia Jakobs miała być jedną z głównych gwiazd pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festival 2022. Niestety, nie wystąpiła na inauguracyjnym koncercie „You are the champions”. Kilka godzin wcześniej opublikowała niepokojącą wiadomość, która uniemożliwiła jej śpiewanie dla polskiej publiczności. Wiemy, jak się usprawiedliwiła.

Kalush Orchestra dziękują Polakom.  "Daliście nam dom, którego potrzebowaliśmy"
06.07.2022 19:53 Kalush Orchestra dziękują Polakom. "Daliście nam dom, którego potrzebowaliśmy"

Kalush Orchestra, zespół, który zwyciężył Eurowizję 2022, udzielił wywiadu portalowi Onet, w którym muzycy podziękowali Polakom za ich postawę wobec Ukrainy oraz ogromną pomoc.

Krystian Ochman trafił do szpitala. Wokalista musiał odwołać koncerty. Zdradził, na co choruje
30.06.2022 14:23 Krystian Ochman trafił do szpitala. Wokalista musiał odwołać koncerty. Zdradził, na co choruje

Krystian Ochman ma kłopoty zdrowotne, o czym poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama. Młody wokalista, który w tym roku reprezentował Polskę w Konkursie Eurowizji 2022, trafił do szpitala z powodu osłabienia i wymagał pilnej konsultacji z laryngologiem. Gwiazdor zdradził, co mu dolega.

Jacek Kurski
22.05.2022 19:30 TVP nie zgadza się zarzutami dotyczącymi oszustwa w konkursie Eurowizji. Wina leży po stronie organizatorów

Eurowizja 2022 zakończyła się ogromnym skandalem związanym z rzekomym fałszowaniem wyników eurowizyjnych wśród sześciu krajów, których zespoły wystąpiły w półfinałach. Wśród tych krajów miała znaleźć się również Polska, co poskutkowało zmianą głosów jurorów w finale konkursu. TVP twierdzi jednak, że wina nie leżała po ich stronie.Wygląda na to, że to dopiero początek wielkiej afery z głosami. Polska telewizja publiczna z pewnością łatwo nie ustąpi.

EN 01524097 0046
17.05.2022 21:03 Eurowizja 2022. Rzeczniczka rosyjskiego MSZ skomentowała wyniki konkursu. Nie kryła oburzenia

Ukraiński zespół Kalush Orchestra zachwycił publiczność swoim występem na Eurowizji 2022 i został wybrany zwycięzcą tegorocznego międzynarodowego konkursu piosenki. Wyniki głosowania skomentowała publicznie rzeczniczka Ministerstwa Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej Maria Zacharowa, która nie kryła swojego oburzenia w związku z wygraną Ukrainy.Już od kilku miesięcy Ukraina toczy na swoim terenie krwawe walki z rosyjskim najeźdźcą. Ukraińskie siły zbrojne stawiają opór armii Władimira Putina, która atakuje nie tylko infrastrukturę wojskową, ale także ludność cywilną, wielokrotnie doprowadzając do krwawych rzezi na terenie okupowanych przez siebie miejscowości.

Po wygraniu Eurowizji musieli niemal natychmiast wracać do kraju
16.05.2022 13:12 Kulisy występu Kalush Orchestra na Eurowizji. Nie mieli czasu świętować i żegnali się w pośpiechu

Fani Kalush Orchestra nie wiedzieli, że zwycięzcy Eurowizji 2022 niemal natychmiast po zwycięstwie wracali do swojego kraju, by działać na froncie. Największe emocje wzbudza uchwycone na zdjęciach pożegnanie frontmana zespołu Olega Psiuka z jego ukochaną. Para długo się nie zobaczy. Oto prawda stojąca za występem ukraińskiego zespołu.Nie wszyscy mają tyle szczęścia co Krystian Ochman, który nie ukrywał, iż po występie w finale Eurowizji 2022 zostanie na chwilę we włoskim Turynie. Kalush Orchestra, zamiast świętować, musieli się spakować.Z racji wojny w Ukrainie tylko dzięki specjalnemu pozwoleniu członkowie zespołu mogli opuścić kraj. Obecnie przepisy nie pozwalają na wyjazd z ojczyzny Ukraińcom w wieku od 18. do 60. roku życia. Kulisy występu zwycięskiej formacji w Turynie oraz ich szybki wyjazd z Włoch będzie dla wielu fanów zaskoczeniem. Świat obiegły już zdjęcia frontmana Kalush Orchestra Olega Psiuka, który korzystając z okoliczności Eurowizji 2022, mógł zobaczyć się z najbliższymi, w tym ze swoją ukochaną.

Ambasador Ukrainy w Polsce komentuje punkty przyznane Polsce podczas Eurowizji 2022
16.05.2022 10:01 Ukraiński ambasador komentuje kontrowersje wokół Eurowizji. "Jestem dumny z Ukraińców i Polaków"

Nieporozumienie związane z punktami przyznanymi Polsce przez Ukrainę nie cichnie. Głos w sprawie zabrał nawet sam ambasador Andrij Deszczyca. Dyplomata uderzył w rodzime jury i stwierdził, że to jedynie "ocena kilku biurokratów".Ambasador Ukrainy w Polsce skomentował oburzenie po doniesieniach o tym, że ukraińskie jury nie przyznało Polsce ani jednego punktu. Chociaż należy nadmienić, że Eurowizja to apolityczny konkurs, gdzie ocenia się piosenki, a nie sympatie między krajami.Niemniej emocje po sobotnim finale Eurowizji 2022 nie słabną. Mocny komentarz w sieci zamieścił Andrij Deszczyca. Ambasador Ukrainy w Warszawie jest dumny ze swoich rodaków, ale jury otrzymało gorzkie podsumowanie.

Eurowizja
16.05.2022 07:48 Eurowizja 2022. Jakie kraje przyznały Krystianowi Ochmanowi i Polsce najwięcej punktów?

Eurowizja 2022 jest już historią. Niestety, Krystianowi Ochmanowi nie udało się zająć miejsca w pierwszej dziesiątce, tak jak przewidywano to przed konkursem. Sprawdziliśmy, z jakich krajów do polskiego kandydata powędrowało najwięcej punktów. O ile Polska otrzymała tłumne wsparcie od ukraińskich widzów, o tyle tamtejsze jury nie było już dla nas tak łaskawe. Eurowizja 2022. Jakie kraje oddały głosy na Polskę?To była niezapomniana noc pełna wrażeń i ogromnych emocji. Podczas Eurowizji 2022 Europa już po raz 66. wybrała najlepszą piosenkę konkursu. Okazała się nią być "Stefania" w wykonaniu ukraińskiej grupy Kalush Orchestra. Niestety, występ Krystiana Ochmana został oceniony poniżej oczekiwań. Choć w rankingach bukmacherów, jeszcze przed sobotnim wieczorem, plasowano polskiego piosenkarza na 6. pozycji, ostatecznie nie udało się zajść aż tak daleko. Wokalista zakończył swoją przygodę z Eurowizją 2022 na 12. pozycji. Finalnie Ochmanowi udało się uzyskać 151 punktów, z czego zdecydowana większość oddana została przez widzów oglądających widowisko. Poniżej przedstawiamy listę krajów, które oddały swoje głosy na Krystiana Ochmana oraz ich otrzymaną liczbę. Przypomnijmy, że na jednego kandydata można było oddać maksymalnie 12 punktów. Ukraina - 12 punktów Wielka Brytania - 10 punktów Irlandia - 10 punktów Niemcy - 8 punktów Czechy - 7 punktów Belgia - 7 punktów Holandia - 6 punktów Szwecja - 5 punktów Norwegia - 5 punktów Austria - 4 punkty Dania - 4 punkty Francja - 4 punkty Islandia - 4 punkty Czarnogóra - 4 punkty Australia - 3 punkty Cypr - 3 punkty Włochy - 3 punkty Malta - 2 punkty Azerbejdżan - 1 punkt Izrael - 1 punkt Szwajcaria - 1 punkt Hiszpania - 1 punkt Jury niełaskawe dla Krystiana Ochmana Niestety, dużo gorzej oceniło nas jury, których głosy również liczyły się podczas sumowania punktacji. Od żadnego z krajów biorących udział w Eurowizji 2022, nie otrzymaliśmy maksymalnej liczby dwunastu punktów.Choć widzowie z Ukrainy przyznali Krystianowi Ochmanowi 12 punktów, tamtejsze jury całkowicie pominęło polskiego piosenkarza podczas swojego głosowania. Oto lista krajów, które doceniły występ Polaka na Eurowizji 2022: Grecja - 10 punktów Francja - 8 punktów Wielka Brytania - 8 punktów Izrael - 6 punktów San Marino - 4 punkty Malta - 4 punkty Azerbejdżan - 2 punkty Gruzja - 2 punkty Macedonia Północna - 2 punkty Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Krystian Ochman dołącza do Kalush Orchestra. Wspólnie wykonali eurowizyjny przebójW czerwcu zmiany w limitach dorabiania do emerytury. ZUS może zawiesić twoje świadczenieMatura chemia 2022. Termin matury z chemii. O której jest rozszerzona matura z chemiiŹródło: pudelek.pl

Stefania
15.05.2022 14:13 Kalush Orchestra pokazała teledysk do piosenki z Eurowizji. Dramatyczne sceny wojny

Niezwykle symboliczne zwycięstwo na Eurowizji ukazało, że cała Europa łączy się z Ukrainą we współczuciu i walce o lepsze jutro. Kalush Orchestra opublikowała teledysk do utwory "Stefania", piosenki która zapewniła zespołowi zwycięstwo podczas Eurowizji 2022. To przejmujący obraz ukazujący relacje matek z dziećmi w kraju objętym wyniszczającą wojną.

Kalush Orchestra
15.05.2022 12:59 Eurowizja 2022. Ukraińcy zwrócili się do Polaków: "Przepraszam, polscy bracia"

Ukraiński piosenkarz opublikował w internecie oświadczenie skierowane do Polaków. Przeprosił w nim za to, że ukraińskie jury nie przyznało Krystianowi Ochmanowi żadnych punktów w głosowaniu. Stwierdził też, że decyzja jest dla niego niezrozumiała i przeciwna do tego, co o występie Polaka sądzili widzowie z Ukrainy, którzy przyznali mu maksymalną ilość punktów. Krystian Ochman przegrywa na Eurowizji Eurowizja 2022 dobiegła końca, a jej zwycięzcami zostali członkowie ukraińskiej grupy folk-rapowej, Kalush Orchestra. Piosenka "Stefania" zelektryzowała widownię w Turynie i poskutkowała ogromną ilością głosów oddanych na kandydatów naszych wschodnich sąsiadów. Niestety, w przypadku polskiego reprezentanta, Krystiana Ochmana, nie możemy mówić o dużym sukcesie. Choć jeszcze niedawno sugerowano, że piosenkarz może pojawić się w pierwszej dziesiątce rankingu, stało się inaczej. Ostatecznie, polski piosenkarz zakończył przygodę z Eurowizją na 12. pozycji. Na punktację wpłynęła surowa ocena jury - żadne z krajowych gremiów nie przyznało Polakowi maksymalnej ilości punktów. Choć widzowie z Ukrainy żywo głosowali na Krystiana Ochmana i przyznali mu 12 punktów, ich oficjalne jury nie doceniło występu polskiego wokalisty nawet jednym głosem. Ukraińcy przepraszają za swoje jury Ukraiński piosenkarz Taras Topolya poczuł się bardzo dotknięty decyzją jury. Zdecydował się na opublikowanie specjalnego oświadczenia w języku polskim, w którym przeprosił za to, co się stało. - Ta irytacja ocenami ukraińskiego jury i 0 punktów dla polskiego wykonawcy to nasz wielki wstyd. Nie znam motywacji tych osób, ale zdecydowanie nie zgadzam się z ich decyzją. Za co pragnę przeprosić wszystkich Polaków - napisał w swoich mediach społecznościowych. Piosenkarz zaznaczył, że ma głęboką nadzieję, że Polacy zdają sobie sprawę z tego, że decyzja o nieprzyznaniu Polsce punktów była należała tylko kilku osób, wchodzących w skład jury, a nie całego narodu ukraińskiego - dzięki głosom widzów bowiem, Krystian Ochman otrzymał maksymalną ilość punktów od Ukrainy. Do sprawy odniósł się też na Facebooku przewodniczący ukraińskiego jury, Wadim Lisica. Stwierdził, że każdy z jurorów oddawał głos anonimowo, nie może więc być mowy o żadnym "spisku" wymierzonym w Polskę. - Będąc przewodniczącym jury jestem gotowy na odpowiedzialność za tegoroczny demokratyczny wybór. Za pomoc humanitarną, militarną i finansową dla Ukrainy jesteśmy i będziemy wdzięczni Polakom na zawsze! Ale to kwestie niezwiązane ze sobą - napisał Lisica. Niedługo później, mężczyzna zablokował swój profil na Facebooku. Poniżej zamieszczamy screen przedstawiający oświadczenie, które nie jest już obecnie dostępne publicznie. Facebook.com/vadimfoxxArtykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Krystian Ochman dołącza do Kalush Orchestra. Wspólnie wykonali eurowizyjny przebójW czerwcu zmiany w limitach dorabiania do emerytury. ZUS może zawiesić twoje świadczenieMatura chemia 2022. Termin matury z chemii. O której jest rozszerzona matura z chemiiŹródło: goniec.pl

Krystian Ochman
15.05.2022 08:49 Eurowizja 2022. Krystian Ochman o wynikach finału: "Myślę, że dobrze poszło"

Krystian Ochman zabrał głos po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2022. Piosenkarz powiedział, że "dobrze poszło", ale na jego twarzy nie rysował się optymizm. Wokalista podziękował za wsparcie fanom. Niestety, pozycja Krystiana Ochmana w rankingu okazała się dalece odmienna od tej, której oczekiwali Polacy. Eurowizja 2022. Krystian Ochman poza pierwszą dziesiątką Tegoroczna Eurowizja jest już historią. W nocy z soboty na niedzielę poznaliśmy wyniki najważniejszego europejskiego konkursu piosenki popularnej. Polskę reprezentował wybrany we wcześniejszych preselekcjach Krystian Ochman, zwycięzca "The Voice of Poland". Piosenkarz zaprezentował publiczności w Turynie oraz widzom na całym świecie utwór "River". Ambitny i nietuzinkowy, miał być naszą kartą przetargową i przepustką do sukcesu. Niestety, stało się inaczej. Zwycięstwo przypadło ukraińskiemu zespołowi, który już od kilku dni królował w rankingach bukmacherów. Kalush Orchestra rozkochało w sobie jury i widzów, którzy zadecydowali o wygranej ich "Stefanii". Krystian Ochman zakończył swoją przygodę na 12. pozycji, co okazało się wynikiem dwukrotnie słabszym, niż zakładano. Jeszcze kilka dni temu w zestawieniach bukmacherów typowany go na 6. pozycję. Krystian Ochman zabiera głos Niepowodzenie w finale Eurowizji pozostawiło fanów Krystiana Ochmana w rozgoryczeniu. W jego mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym piosenkarz zdecydował się skomentować wynik konkursu. - Cześć, jesteśmy po finale. Myślę, że dobrze poszło. Chciałbym wam wszystkim podziękować za te głosy i za to wsparcie, ale nie zatrzymujemy się tu, lecimy do przodu - powiedział wokalista. instagram.com/krystianochmaninstagram.com/krystianochmanPiosenkarz próbował opanować emocje i zachować fason, uśmiechając się do swoich fanów i pozdrawiając ich. Można się jednak domyślać, że sam oczekiwał nieco lepszego zakończenia przygody z Eurowizją. - To nie jest koniec, jeszcze mamy dużo do roboty, to był dopiero kolejny krok. Trzymajcie się, całuję, widzimy się niedługo - zakończył swoją przemowę Krystian Ochman. Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:Eurowizja 2022. Niezwykły apel po występie reprezentantów Ukrainy. Prosili o pomoc"Dzień Dobry TVN" zniknie z anteny. Co będzie emitowane zamiast programu śniadaniowego?Matura fizyka 2022 odpowiedzi. Rozwiązania zadań z rozszerzonej fizykiŹródło: goniec.pl

  • 1
  • 2