Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel wszystko ujawniła po przegranym finale "TzG". Zaskakujące słowa
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 06.05.2024 08:20

Roksana Węgiel wszystko ujawniła po przegranym finale "TzG". Zaskakujące słowa

Roksana Węgiel
Fot. KAPIF

Roksana Węgiel zabrała głos po finale “Tańca z Gwiazdami”. Młoda wokalistka, która przegrała z Anitą Sokołowską, skomentowała to, jak czuje się po zdobyciu drugiego miejsca. Wiadomo również, co z ewentualnym występem Roxie na Eurowizji.

"Taniec z Gwiazdami": Roksana Węgiel nie wygrała

Finał “Tańca z Gwiazdami” zakończył się wygraną Anity Sokołowskiej. Aktorka znana z “Przyjaciółek” Polsatu pokonała Roksanę Węgiel, który do samego końca była faworytką do zdobycia Kryształowej Kuli.

Wielu widzów był zaskoczonych werdyktem ogłoszonym przez Krzysztofa Ibisza. W sieci rozpętała się prawdziwa burza, gdzie wprost wskazywano na to, że doszło do ustawienia wyniku “Tańca z Gwiazdami”. Wielka przegrana finału zabrała głos. Stanowisko Roksany Węgiel może zaskakiwać.

Burza po wygranej Anity Sokołowskiej w finale "TzG". Padły poważne oskarżenia

Zaskakujące słowa Roksany Węgiel po finale "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel skomentowała wynik finału “Tańca z Gwiazdami”. 19-letni wokalistka wspierana przez Marylę Rodowicz odniosła się do wygranej Anity Sokołowskiej tuż po wręczeniu Kryształowej Kuli. Ku zaskoczeniu wszystkich Roxie nie ma problemu z tym, że zajęła 2. miejsce.

ZOBACZ: Nagle na scenę "TzG" wparowała Maryla Rodowicz. Te sceny przejdą do historii

Nie mam niedosytu. My się nie nastawialiśmy na wygraną w tym programie. Zresztą dziś czytałam coś o "klątwie wokalistek" (...). Tutaj w programie praktycznie mało która wokalistka wygrywa - mówiła Roksana Węgiel w rozmowie z reporterem portalu Pomponik.

Uważam, że Anita jest świetna, zostawiła na parkiecie kawał serca, dali czadu z Jackiem, ludzie ich pokochali - dodała młoda wokalistka.

Czy Roksana Węgiel pojedzie na Eurowizję?

Roksana Węgiel odniosła się również do swoich wcześniejszych planów dotyczących Eurowizji. Wokalistka zapowiadała, że w przypadku wygranej zgłosi się do preselekcji i będzie starać się o reprezentowaniu kraju na arenie europejskiej. Czy mimo zajęcia 2. miejsca w “Tańcu z Gwiazdami” Roxie będzie walczyć o występ na Eurowizji?

ZOBACZ: Nie zaprosili Kaźmierskiej na finał "TzG". Zamieściła jeden wpis

Zastanowię się, ale teraz to nie będzie tak szybko (...), nie spełnił się challenge - dodała Roksana Węgiel.

Źródło: pomponik