Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Burza po wygranej Anity Sokołowskiej w finale "TzG". Padły poważne oskarżenia
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.05.2024 22:45

Burza po wygranej Anity Sokołowskiej w finale "TzG". Padły poważne oskarżenia

Anita Sokołowska
Fot. Kapif

Finał “Tańca z Gwiazdami” został zakończony. 14. edycję tanecznego show Polsatu wygrała Anita Sokołowska. Werdykt nie spodobał się widzom. Padły oskarżenia dotyczące “ustawki” i wygranej aktorki związanej z produkcjami stacji. - No i wygrały najlepsze układy, a nie najlepszy taniec - napisał jeden z internautów.

"Taniec z Gwiazdami": wygrała Anita Sokołowska

Anita Sokołowska wygrała 14. edycję “Tańca z Gwiazdami”. Dosłownie sekundy po ogłoszeniu przez Krzysztofa Ibisza werdykt na profilu programu na Instagramie rozpętała się burza. Widzowie są oburzeni wygraną aktorki.

Chociaż Anita Sokołowska zachwyciła jurorów, to już wydaje się, że widzowie nie podzielają dobrego zdania o tańcu aktorki. Pod informacją o zwyciężczyni “Tańca z Gwiazdami” pojawiło się morze krytycznych komentarzy wskazujących na wcześniejsze ustawienie tego, kto wygra program Polsatu.

To ONI wygrali "Taniec z gwiazdami". Fani nie wierzą, że tak to się skończyło

Internauci są wściekli po zwycięstwie Anity Sokołowskiej

Ustawka, Roxie miała tyle fanów, a poza tym tańczyła dosłownie najlepiej… masakra - napisał jeden z komentujących pod zdjęciem Anity Sokołowskiej i jej tanecznego partnera Jacka.

ZOBACZ: Nie zaprosili Kaźmierskiej na finał "TzG". Zamieściła jeden wpis

Podobnych głosów było jednak więcej. Fani “Tańca z Gwiazdami” są oburzeni, że to nie Roksana Węgiel lub Maffashion sięgnęła po Kryształową Kulę. Nie omieszkali wylać swojej frustracji w mediach społecznościowych.

Roxy ponad bańka obserwujących, Maff tak samo, a program wygrywa aktorka znana z przyjaciółek z Polsatu - napisała inna internautka.

Pod zdjęciem Anity Sokołowskiej rozpętała się burza fanów "TzG"

Jak każda poprzednią edycję - ktoś związany ze stacją plus cały łańcuszek znajomych na sali. Słabe to - wtóruje kolejna osoba niezadowolona z werdyktu i wygranej Anity Sokołowskiej.

ZOBACZ: Nagle na scenę "TzG" wparowała Maryla Rodowicz. Te sceny przejdą do historii

Przypadek nie sądzę… - drwi inna osoba.
Żałosna ustawka - napisała na oficjalnym profilu “Tańca z Gwiazdami” niezadowolona internautka.
Bez komentarza. Wystarczy spojrzeć na nastroje panujące w necie, żeby zobaczyć, o co tu chodzi - dodaje kolejna osoba wierząca, iż wygrana Anity Sokołowskiej to ni przypadek.

Nie brakuje jednak głosów, iż ilość obserwujących na Instagramie nie przekłada się na ilość wysłanych przez widzów SMS-ów. Dodatkowo doceniono nie tylko postęp Anity Sokołowskiej, ale również fakt, że zaprezentowała ona nienaganną technikę, chociaż część osób uważa, że ruchy aktorki były “sztywne” i “drewniane”.

Moim zdaniem zrobiła najlepszy postęp, a występ finałowy był naprawdę wspaniały. Dlaczego w ludziach jest tyle zawiści? Niezależnie kto by wygrał zawsze będzie oburzenie - napisała pod falą negatywnych komentarzy jedna z widzem “Tańca z Gwiazdami”.

Źródło: goniec.pl