Rozrywka.Goniec.pl > Brytyjska Rodzina Królewska

Brytyjska Rodzina Królewska

Księżna Kate
16.06.2024 12:09 Ekspertka wyczytała z ruchu warg, co księżna Kate mówiła do swoich dzieci. Spore zaskoczenie

Obecność księżnej Kate na Trooping the Colour wywołała tak ogromne poruszenie, że co chwilę ktoś dzieli się nagraniami z wydarzenia, dodając pełne ekscytacji opisy. Ekspertka czytania z ruchu warg zdradziła, co księżna Kate powiedziała do swoim dzieci podczas uroczystości.

Księżna Kate
16.06.2024 11:08 Księżna Kate z czułym gestem wobec córki. Dostrzeżono to na paradzie

Księżna Kate pojawiła się na Trooping the Colour i tego dnia wszystkie kamery były zwrócone na nią. Po kilkumiesięcznym leczeniu księżna była gotowa pokazać się publicznie. Wzruszał jej uśmiech, ale też czułość przejawiana wobec dzieci.

Brytyjska rodzina królewska
16.06.2024 08:51 Książę Louis znów skupił na sobie uwagę. Tak zachowywał się na paradzie

Królewskie urodziny to huczne święto w Wielkiej Brytanii, a w tym roku stało się jeszcze bardziej wyjątkowe za sprawą powrotu księżnej Kate. Żona księcia Williama na ponad trzy miesiące wycofała się z życia publicznego z powodu nowotworu. Jednak show skradł jej syn, książę Louis, bawiąc zgromadzonych.

Księżna Kate
15.06.2024 19:41 Tak zachowywała się księżna Kate. Jeden szczegół może niepokoić

Księżna Kate pojawiła się publicznie po raz pierwszy od kilku miesięcy. Wielki powrót ulubienicy poddanych spotkał się z ogromnym entuzjazmem. Na temat zachowania księżnej wypowiedzieć się postanowiła m.in. ekspertka od mowy ciała. Jej uwagę zwrócił jeden szczegół. O co może chodzić?

Księżna Kate
15.06.2024 14:57 Księżna Kate publicznie bez księcia Williama. Dlaczego jechała tylko z dziećmi?

Księżna Kate pojawiła się na królewskich urodzinach Karola III. Zrobiła to zgodnie z zapowiedzią, jaką opublikowała 14 czerwca. Świat śledzi to wydarzenie i cieszy się z jej lepszego samopoczucia. W podróży na paradę księżnej towarzyszyły dzieci. Gdzie w tym czasie był książę William?

Księżna Kate
15.06.2024 13:44 Księżna Kate pokazała się pierwszy raz od diagnozy. Świętuje królewskie urodziny

Księżna Kate w opublikowanym 14 czerwca oświadczeniu zapowiadała powrót do życia publicznego i udział w Trooping the Colour, czyli królewskich urodzinach. Dotrzymała słowa. To jej pierwsze wydarzenie po przerwie.

Księżna Kate Middleton
15.06.2024 11:54 Księżna Kate pojawi się na uroczystości. Wzruszająca reakcja króla Karola III

Księżna Kate poinformowała, że jej stan zdrowia się poprawia. W oświadczeniu zapowiedziała także swój udział w Trooping the Colour, czyli brytyjskich urodzinach monarchy. Panujący król Karol III zareagował na te słowa ze wzruszającym przejęciem.

Księżna Kate
14.06.2024 20:01 Zdjęcie księżnej Kate błyskawicznie obiegło cały świat. Opowiedziała o walce z chorobą

Na oficjalnym koncie na Instagramie księżnej Kate po raz pierwszy od dawna pojawił się nowy post. Ukochana księcia Williama postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zabrać głos w sprawie swojego stanu zdrowia. To pierwsza taka sytuacja od ogłoszenia jej walki z nowotworem.

Książę Harry i Meghan Markle
13.06.2024 22:58 Wielkie problemy Meghan i Harry’ego. Chodzi o pieniądze

Książę Harry i Meghan Markle od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. Obecnie para mierzy się z poważnymi problemami wizerunkowymi, które mogą mieć również negatywny wpływ na ich finanse. Wszystko wskazuje na to, że kolejne korporacje mogą się od nich odwrócić, co znacząco wpłynie na ich stabilność finansową.

księżna Kate
11.06.2024 22:15 Stało się. Pałac Kensington niespodziewanie opublikował zdjęcie księżnej Kate

Księżna Kate to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych postaci w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Niestety, choroba nowotworowa sprawiła, że od dłuższego czasu nie pojawiała się publicznie oraz w mediach społecznościowych. Tak naprawdę ostatni mieliśmy okazję zobaczyć ją w marcu, gdy przekazywała światu informacje o swoim stanie zdrowia.

Król Karol III i królowa Camilla
09.06.2024 22:55 Camilla ujawniła, w jakim stanie naprawdę jest Karol III. Niepokojące wyznanie

Oczy fanów brytyjskiej rodziny królewskiej od kilku miesięcy zwrócone są w kierunku Pałacu Buckingham. Wszystko przez diagnozy, jakie w ostatnim czasie usłyszeli król Karol III i księżna Kate. Camilla ujawniła, jak czuje się monarcha.

Księżna Kate
08.06.2024 15:11 Księżna Kate przerwała milczenie. Uwagę zwraca jedno zdanie

Pojawiły się kolejne wieści na temat księżnej Kate. Członkini rodziny królewskiej ze względu na zdiagnozowany nowotwór ma przerwę od oficjalnych obowiązków. Teraz okazało się, że zabraknie jej również podczas ważnego wydarzenia. Z tego powodu postanowiła wystosować oficjalne przeprosiny.

królowa Camilla
06.06.2024 23:21 Królowa Camilla złamała protokół? Na jej twarzy pojawiły się łzy

Wśród brytyjskiej rodziny królewskiej panują twarde zasady. Jej członkowie nie mogą nawet w pełni okazywać swoich uczuć. Są jednak takie sytuacje gdy emocje sięgają zenity i trudno powstrzymać łzy. Tak było m.in. na jednym z ostatnich wydarzeń, na których pojawił się król Karol III wraz z królową Camilla. Ich zdjęcia obiegły cały świat. 

Księżna Kate i książę William
06.06.2024 09:42 William wyjawił, jak przebiega leczenie księżnej Kate. Padły przejmujące słowa

Niedawno książę William brał udział w uroczystości D-Day. Podczas tego spotkania został zapytany o stan zdrowia księżnej Kate. Postanowił udzielić odpowiedzi na to pytanie. Syn króla Karola zdradził, jak czuje się jego małżonka. Z jego ust padły poruszające słowa.

Księżna Kate
05.06.2024 16:00 Księżna Kate już nigdy nie wróci do swojej poprzedniej roli?

Księżna Kate od dłuższego już czasu nie udziela się publicznie. Ma to związek z chorobą, z którą od kilku miesięcy walczy żona brytyjskiego następcy tronu. Co jakiś czas do prasy przedostają się sprzeczne informacje na temat jej stanu jej zdrowia. Okazuje się, że księżna może już nigdy nie wrócić do swojej poprzedniej roli.

Meghan i książę Harry
05.06.2024 10:47 Książę Harry świętował z celebrytami, ale bez rodziny. Miał powód

Trzecie urodziny córki księcia Harry'ego i Meghan Markle, stały się okazją do wyprawienia przyjęcia na cześć solenizantki - księżniczki Lilibet. Na uroczystości zabrakło miejsca dla członków rodziny królewskiej. Zaproszenie nie trafiło ani do księcia Williama ani króla Karola III.  Pojawili się za to celebryci.

Kate Middleton
05.06.2024 05:56 Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Kate Middleton. Nowe informacje

Stan zdrowia księżnej Kate jest poważniejszy, niż wszyscy myśleli? Lady Colin Campbell, biografka księżnej Diany zabrała głos w tej sprawie. - Katherine jest bardzo chora - powiedziała kobieta cytowana przez portal “Marca”.

Księżna Kate
04.06.2024 12:41 Stan księżnej Kate jest poważniejszy, niż wszyscy sądzą? Nowe fakty

Doniesienia na temat stanu zdrowia księżnej Kate od miesięcy wzbudzają ogromne emocje i niepokój na całym świecie. Pojawiające się sprzeczne informacje i spekulacje związane z jej zdrowiem stawiają pod znakiem zapytania sens ukrywania przez rodzinę królewską faktycznego stanu zdrowia.

Księżna Kate i książę William
03.06.2024 13:29 Książę William i księżna Kate opublikowali oświadczenie. Smutne słowa

Ostatnie miesiące były wyjątkowo trudne dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Najpierw świat obiegła wiadomość o chorobie króla Karola III, a niedługo później księżna Kate poinformowała o swojej walce z nowotworem. Teraz książę William opublikował na Instagramie emocjonalny wpis, w którym pożegnał znanego brytyjskiego sportowca, Roba Burrowa.

Księżna Kate
31.05.2024 18:44 Księżna Kate była nękana i poniżana. Mało kto wie, co przeżyła

Księżna Kate przeżywa obecnie wyjątkowo trudne chwile. Tuż przed Wielkanocą żona księcia Williama poinformowała, że zmaga się z nowotworem i rozpoczęła chemioterapię. Okazuje się, że to nie pierwsze trudne doświadczenie w jej życiu. 

królowa Camilla, król Karol III
30.05.2024 21:29 Królowa Camilla miała zrobić to specjalnie. Chodzi o księcia Harry’ego i króla Karola

Ogromne emocje budzą relację z brytyjskiego dworu. Tym razem do wieści o chorobie nowotworowej księżnej Kate i króla Karola III doszły doniesienia o Camilli Parker-Bowles. Okazuje się, że pojednanie brytyjskiego monarchy z księciem Harrym nie jest jej na rękę. Królowa postanowiła działać.

Księżna Kate
30.05.2024 10:12 Nowe informacje ws. stanu księżnej Kate. Przyjaciel rodziny królewskiej się wygadał

Księżna Kate, żona księcia Williama, przechodzi obecnie intensywne leczenie po zdiagnozowaniu u niej nowotworu. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się, w jakim obecnie stanie znajduje się przyszła królowa. Brytyjska rodzina królewska niechętnie dzieli się takimi informacjami i musimy polegać na mniej oficjalnych źródłach.

Król Karol III i książę William
29.05.2024 19:43 Pilne wieści. Pałac odwołuje spotkania Karola III i Williama. Jest oficjalny komunikat

W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska zmaga się z ogromnymi troskami. Najpierw ogłoszono, że u króla Karola III został wykryty nowotwór, a niedługo po tym księżna Kate wyjawiła, że również zmaga się z rakiem. Teraz pojawiła się informacja, że monarcha oraz książę William odwołują wszystkie spotkania. Co stoi za tą decyzją?

Księżna Kate
29.05.2024 11:58 Nagły komunikat z Pałacu Buckingham. Kate, William i Karol odwołują spotkania

Brytyjska rodzina królewska w ostatnich miesiącach przechodzi wyjątkowo ciężki okres. Teraz z Pałacu Buckingham płyną wieści, które wielu fanów Royalsów mogą wprawić w niepokój. Król Karol III, książę William i księżna Kate odwołali wszystkie swoje publiczne wystąpienia. Co stoi za tą nagłą decyzją?

Księżna Kate, Książe William
26.05.2024 19:39 Kate i William wydali nowe oświadczenie. Bardzo smutne słowa

Tragedia w Wielkiej Brytanii. W pobliżu bazy lotniczej RAF Coningsby rozbił się myśliwiec Spitfire. Na miejscu zginął pilot. Swój żal w związku z katastrofą wyrazić postanowili księżna Kate i książę William. Opublikowali specjalne oświadczenie. 

Księżna Kate
25.05.2024 14:15 Przykre doniesienia o księżnej Kate. Wyciekł grafik jej obowiązków

Cały świat żyje walką księżnej Kate z nowotworem. Jej stan zdrowia stanowi temat coraz nowszych doniesień. Tym razem media dotarły do grafiku obowiązków przyszłej królowej. Jego zawartość nie napawa optymizmem. Co się w nim znalazło? 

Księżna Kate
23.05.2024 09:30 Księżna Kate niebawem wróci do obowiązków? Jej przyjaciółka się wygadała

Księżna Kate kontynuuje swoją przerwę od królewskich obowiązków. Wszystko przez chorobę, z którą od kilku miesięcy zmaga się przyszła królowa. Teraz pojawiły się nowe informacje dotyczące ewentualnego powrotu księżnej do pracy. Wygadać postanowiła się przyjaciółka rodziny królewskiej.

Księżna Kate
22.05.2024 22:34 Nowy portret księżnej Kate wywołał burzę, posypały się komentarze. "To obraza"

W ciągu ostatnich miesięcy księżna Kate zrezygnowała z pełnienia obowiązków służbowych i pokazywania się publicznie, chcąc w pełni skupić się na leczeniu, którego podjęła się niedługo po usłyszeniu diagnozy. Niedawno pojawił się jej portret, który został zamieszczony na okładce brytyjskiego magazynu “Tatler”. Widok ten obruszył wielu internatów, wywołując w sieci burzę.