Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Nie milkną plotki o ślubie Roksany Węgiel. Pokazała zaskakujące zdjęcie
Marcin Czekaj
Marcin Czekaj 11.05.2024 21:19

Nie milkną plotki o ślubie Roksany Węgiel. Pokazała zaskakujące zdjęcie

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. KAPIF

Od dłuższego czasu nie milkną spekulacje dotyczące potencjalnego ślubu Roksany Węgiel i jej narzeczonego - Kevina Mgleja. Za pomocą nowego zdjęcia na Instagramie wokalistka postanowiła dolać oliwy do ognia. Teraz spekulacje na pewno nie ucichną.

Roksana Węgiel wzięła ślub?

Informacje o potencjalnym ślubie Roksany Węgiel i Kevina Mgleja pojawią się w mediach od kilku tygodni. Ciekawość fanów podsycały przede wszystkim pojawiające się plotki oraz sygnały wysyłane przez młodą wokalistkę. Sekretny ślub potwierdzać miałaby także zmiana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Według spisu, w którym znajduje się firma wokalistki, dokonano korekty jej nazwiska na Roksana Węgiel-Mglej, co potwierdzałoby dotychczasowe spekulacje. 

Co za zamieszanie. Uczestnik Eurowizji zdyskwalifikowany

Roksana Węgiel z obrączką

Wokalistka najprawdopodobniej postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości fanów i udostępniła zdjęcie, na którym widoczna jest biżuteria, przypominająca ślubną obrączkę. Wszystko więc wskazuje na to, że pojawiające się spekulacje i doniesienia medialne mogą okazać się prawdą.

ZOBACZ: Roksana Węgiel kilka lat temu przeżyła koszmar. “Bałam się go”

Dyskusję wywołała nie tylko sama ozdoba na palcu Roxie Węgiel, ale także jej cena. Okazało się, że biżuteria może być warta nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Ceny widocznej na palcu gwiazdy obrączki wahają się bowiem od 15 do 50 tysięcy złotych. To przez diamenty, którymi wysadzana jest ta ślubna ozdoba. 

Roksana Węgiel finalistką "Tańca z Gwiazdami"

W życiu zawodowym wokalistka również nie próżnuje. Ostatnio wzięła udział w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”, w której finalnie zajęła drugie miejsce. Udział piosenkarki w show Polsatu spotkało się z ciepłym przyjęciem telewidzów. Ci mocno trzymali kciuki za wokalistkę, a część twierdzi nawet, że to jej należało się zwycięstwo.

ZOBACZ: Roksana Węgiel wszystko ujawniła po przegranym finale "TzG". Zaskakujące słowa

Młoda gwiazda w dalszym ciągu spełnia się w muzyce. Przed nią trasa koncertowa “Break Tour” w ramach której odwiedzi dziewięć polskich miast. Koncerty zaplanowane są na październik tego roku. 

Źródło: Pomponik