Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Kim jest żona Rafała Mroczka? To znana gwiazda TVP
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 12.05.2024 21:12

Kim jest żona Rafała Mroczka? To znana gwiazda TVP

Rafał Mroczek Magdalena Czech
Fot. Kapif, Screen Instagram.com/@carolinskyy

W niedzielę media obiegła informacja o ślubie Rafała Mroczka. Młoda para zachwyciła wszystkich, jednak niektórzy zastanawiają się, kim jest wybranka jednego z najsłynniejszych bliźniaków w Polsce. Jak się okazuje, żona gwiazdora z ”M jak miłość” ma spore doświadczenie przed kamerą.

Ślub Rafała Mroczka

Ta wiadomość była ukrywana przed mediami do ostatniej chwili. Niespodziewanie 12 maja w internecie zawrzało – uwielbiany z ”M jak miłość” Rafał Mroczek stanął na ślubnym kobiercu. Gwiazdor poszedł tym samym w ślady swojego brata Marcina, który ożenił się z modelką Magdaleną Muranowicz. Wiele osób, widząc fotografie z wesela Rafała, z pewnością zastanawia się, kim jest wybranka jego serca. Niektórzy z pewnością kojarzą ją z pewnego programu Telewizji Polskiej.

Ważne doniesienia ws. chorej na raka księżnej Kate. Już 15 czerwca

Kim jest żona Rafała Mroczka? To była Miss Polonia i gwiazda TVP

Żoną Rafała Mroczka została Magdalena Czech. Kobieta po raz pierwszy pojawiła się w mediach w 2018 roku, kiedy to wygrała konkurs Miss Polonia. Po tym osiągnięciu nie spoczęła na laurach i podjęła się m.in. pracy dziennikarki. Widzowie mogą ją kojarzyć z programu ”Studio Raban” TVP, gdzie była reporterką. Dzisiaj Czech może pochwalić się także tytułem magistra i pracą w firmie Pfizer.

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują na weselu. Fani zachwyceni

Żona Rafała Mroczka prowadzi kanał na YouTubie

Mało znanym faktem na temat Magdaleny Czech jest jej aktywność w mediach społecznościowych. Jak się okazuję, żona Rafała Mroczka jest głęboko wierząca, a na swoim kanale na platformie YouTube ”Idź swoją siłą” publikuje różnorakie rozmowy dotyczące religii i Boga. Czech przyznawała w wywiadach, że to właśnie wiara połączyła ją z gwiazdorem ”M jak miłość”.

Fot. Instagram.com/@carolinskyy