Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Marcin Mroczek pokazał wnętrze domu. Aktor pławi się w luksusach
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 24.09.2023 14:51

Marcin Mroczek pokazał wnętrze domu. Aktor pławi się w luksusach

Marcin Mroczek
Kapif/ Instagram @mroczek_marcin

Marcin Mroczek uwielbia chwalić się swoim mieszkaniem w mediach społecznościowych. Aktor mieszka obecnie wraz z żoną i dziećmi w domu w warszawskiej dzielnicy Wawer. Niedawno podzielił się z fanami informacją, że skończył remont swojego okazałego gniazdka. Jesteście ciekawi jak mieszka aktor “M jak miłość”? Zobaczcie, jak się urządził.  

Jak mieszka Marcin Mroczek?

Marcina Mroczka raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Większość z nas kojarzy go z roli w uwielbianym przez Polaków serialu TVP, “M jak miłość”. W ubiegłym roku aktor wraz z rodziną przeprowadził się do domu na warszawskiej dzielnicy Wawer. 

Kupił mieszkanie w stanie deweloperskim i sam postanowił je wykończyć według własnego projektu i potrzeb. Postępami w pracach i efektami kolejnych metamorfoz mieszkaniowych chwalił się regularnie w swoich mediach społecznościowych. Dzięki licznie zamieszczanym zdjęciom, możemy zobaczyć, jak teraz mieszka. 

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy zdradzili, czego możemy się spodziewać

Dom aktora jest bardzo przytulny

Dom Marcina Mroczka jest urządzony w nowoczesnym stylu. Jest bardzo przestronny, przeważają w nim jasne kolory, od czasu do czasu przełamywane kolorowymi akcentami w postaci dodatków czy wzorzystych tapet. Zasada ta obowiązuje w całym mieszkaniu od salonu, przez kuchnię aż po sypialnię. Kuchnia wpisuje się w aktualne trendy, jest zabudowana aż po sam sufit, a największe wrażenie robią białe, połyskujące fronty. 

W mieszkaniu Marcina Mroczka nie brakuje gustownych akcentów

W sypialni Marcina Mroczka króluje biel. Jednak największe wrażenie robi wzorzysta tapeta nad łóżkiem. Piękne brązowe dodatki dopełniają całości, tworząc spójną, przytulną przestrzeń w sam raz do odpoczynku po intensywnej pracy. 

W salonie przeważają biele i szarości. Uwagę przyciągają ogromna kanapa i tapeta w roślinne wzory. 

W mieszkaniu aktora nie brakuje drewnianych akcentów, urokliwych dodatków i rodzinnych zdjęć. Całość prezentuje się przytulnie, imponująco i harmonijnie.