Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cichopek i Kurzajewski wyjechali do pracy. Wybrali egzotyczny kraj
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 15.05.2024 13:26

Cichopek i Kurzajewski wyjechali do pracy. Wybrali egzotyczny kraj

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. KAPIF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez pewien czas wspólnie prowadzili “Pytanie na śniadanie”, ostatecznie jednak musieli pożegnać się z porannym wydaniem. Mimo to obydwoje nie próżnują, a niedawno rozpoczęli pracę nad podcastem. Niedawno wybrali się do Egiptu, jednak, jak się okazuje, nie ze względów wypoczynkowych, a obowiązków zawodowych.

Głośny związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez długi czas wspólnie prowadzili “Pytanie na śniadanie”. Związek swój potwierdzili w październiku 2022 roku podczas wspólnego wyjazdu do Jerozolimy. Pojawiały się plotki, jakoby aktorka miała nawiązać romans z prezenterem jeszcze podczas małżeństwa z Marcinem Hakielem. Tancerz podczas wywiadu z “Miastem kobiet” mówił, że gwiazda “M jak miłość” mówiła mu, że potrzebuje wolności, ale, jak twierdzi choreograf, “ta wolność ma imię”.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas jednego z odcinków swojego podcastu “Serio?” wyjaśnili, że poniekąd zostali oni zmuszeni, by potwierdzić swój związek.

My też w wielu przypadkach swoich zastanawialiśmy się, w którym momencie powinniśmy jakąś informację podać światu. Czy w ogóle powinniśmy ją podawać i poczuliśmy się dociskani. Zdarzało się tak, że nie mieliśmy wyboru - mówił dziennikarz.

Paulina Smaszcz spotka się z Maciejem Kurzajewskim w sądzie? Zdradziła powód

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się do Egiptu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem prowadzili “Pytanie na śniadanie”, pokazując jednocześnie widzom, że wspólna praca służy ich relacji. Na ekranie tworzyli świetny duet, jednak podzielili los pozostałych gospodarzy i przed kilkoma miesiącami zniknęli z anteny. Nie oznacza to jednak, że mogą narzekać na brak zajęć.

Aktorka cały czas pracuje na planie “M jak miłość”, zaś jej partner jest dziennikarzem sportowym. Dodatkowo podjęli decyzję, by ponownie razem pracować i stworzyli wspólny podcast “Serio?", podczas którego wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiają na wiele interesujących tematów, poruszając jednocześnie ważne kwestie. 

Dodatkowo chętnie podróżują, a swoimi wojażami skrupulatnie dzielą się z obserwatorami za pomocą social mediów. Tym razem udali się do Egiptu, jednak ta wyprawa, jak się okazuje, jest w celach zawodowych.

ZOBACZ TAKŻE: "Sanatorium Miłości". Janina uderza w Tadeusza. Nie pozostała mu dłużna

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdradzili, czym zajmą się, podczas wyjazdu do Egiptu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są aktywni w social mediach i chętnie opowiadają o tym, co u nich słychać. Tym razem zdradzili, że udali się do Egiptu, by poprowadzić dobroczynną galę, organizowaną z okazji 25-lecia znanej firmy, zajmującej się organizacją urlopów wypoczynkowych.

Przyjechaliśmy do Egiptu, aby poprowadzić doroczną uroczystą galę - powiedziała Katarzyna Cichopek na Instagramie. Maciej Kurzajewski podkreślił, że czekali na ten wieczór z ogromną niecierpliwością.