Rozrywka.Goniec.pl > Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Polsat siedziba
23.05.2024 15:34 Polsat z własnym programem śniadaniowym. Wśród potencjalnych prowadzących głośne nazwiska

W telewizji Polsat trwa prawdziwa rewolucja. Tym razem media obiegła informacja o programie śniadaniowym, który już wkrótce zadebiutuje na antenie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znani są już prowadzący. Kogo można się spodziewać?

Maciej Kurzajewski i Marcin Hakiel
20.05.2024 16:35 Maciej Kurzajewski w "Tańcu z Gwiazdami"? Marcin Hakiel będzie miał problem

Miniona edycja “Tańca z Gwiazdami” okazała się sukcesem, nie ma więc w tym nic dziwnego, że pojawiły się plotki dotyczące kolejnego wydania tanecznego show. Mówi się, że w programie ponownie mogą pojawić się znane nazwiska, a jednym z uczestników być może zostanie Maciej Kurzajewski. Chodzą głos, że jeśli dziennikarz pojawi się w formacie, dalsza przyszłość Marcina Hakiela w “TzG” może być niepewna.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
15.05.2024 13:26 Cichopek i Kurzajewski wyjechali do pracy. Wybrali egzotyczny kraj

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przez pewien czas wspólnie prowadzili “Pytanie na śniadanie”, ostatecznie jednak musieli pożegnać się z porannym wydaniem. Mimo to obydwoje nie próżnują, a niedawno rozpoczęli pracę nad podcastem. Niedawno wybrali się do Egiptu, jednak, jak się okazuje, nie ze względów wypoczynkowych, a obowiązków zawodowych.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
15.05.2024 10:55 Paulina Smaszcz spotka się z Maciejem Kurzajewskim w sądzie? Zdradziła powód

Wprawdzie od rozwodu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego minęło już kilka lat, byli małżonkowie ponownie mają spotkać się w sądzie. “Kobieta-petarda” wyjaśniła, że od prezentera żąda uregulowania kwestii majątkowych.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
12.05.2024 12:17 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozują na weselu. Fani zachwyceni

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pochwalili się zdjęciami z wesela, na które udali się w charakterze gości. “Zjawiskowo”, “pięknie”, “co za elegancja” - komentują zachwyceni fani. 

Katarzyna Cichopek
06.05.2024 14:01 Byli w kościele razem z Cichopek. Wszyscy mówią o niej to samo

Sezon komunijny w pełni. W mediach społecznościowych gwiazdy coraz częściej dzielą się zdjęciami z uroczystości. Nie inaczej było w przypadku Kasi Cichopek. Jej kreacja wywołała lawinę komentarzy na Instagramie. Niektórzy fani mieli nawet okazję zobaczyć aktorkę na żywo.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
03.05.2024 15:01 Romantyczna sesja Cichopek i Kurzajewskiego. Relaksują się w majówkę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowali się wykorzystać słoneczną pogodę i wybrali się na majówkową wyprawę, której efekty zaprezentowali swoim fanom za pośrednictwem popularnego serwisu społecznościowego. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
26.04.2024 21:05 Katarzyna Cichopek podzieliła się szczerym wyznaniem. Zmaga się z tym od lat

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, znani polscy prezenterzy, po opuszczeniu programu "Pytanie na śniadanie" postanowili założyć swój własny projekt. Kilka tygodni temu wystartowali z autorskim podcastem "Serio?", w którym podejmują różnorodne tematy społeczne i zapraszają ekspertów do rozmów na ważne tematy. W trakcie jednej z rozmów aktorka postanowiła zaskoczyć widzów wyznaniem.

Katarzyna Cichopek/Marcin Hakiel z partnerką
23.04.2024 09:34 Ukochana Marcina Hakiela została zapytana o Cichopek. Jej odpowiedzi zaskoczyły fanów

Marcin Hakiel po tym, jak rozstał się z Katarzyną Cichopek, układa sobie życie u boku Dominiki. Kobieta jest bardzo aktywna w sieci i gdy dostała od internautów pytania dotyczące aktorki, postanowiła na nie odpowiedzieć. Zdradziła, czy ma z nią kontakt oraz otworzyła się na temat zazdrości.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
19.04.2024 17:14 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają problem? Chodzi o ich dzieci

Zwolnieni w styczniu z TVP Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od niedawna prowadzą wspólny podcast. Czy najnowszy odcinek, dotyczący relacji rozwodzących się rodziców z dziećmi, ujawnił ich osobiste problemy? Portal ShowNews miał dotrzeć do informacji na ten temat.

Katarzyna Cichopek
13.04.2024 09:59 Katarzyna Cichopek o pieniądzach. "Nie mam gwarancji, co będzie za miesiąc"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski jeszcze do niedawna byli wielkimi gwiazdami TVP2. Niestety, dla pary nadeszły właśnie chude miesiące i para zmuszone została do podjęcia się nowych zawodowych wyzwań. Utrata pewnego zatrudnienia mocno odbiła się na poczuciu bezpieczeństwa oraz jakości życia aktorki i dziennikarza, o czym opowiedzieli w swoim ostatnim podcaście. Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Celebrytka ujawniła trudną prawdę.

Maciej Kurzajewski
09.04.2024 14:30 Maciej Kurzajewski zmieni pracodawcę? Konkurencyjna stacja miała złożyć ofertę

Jakiś czas temu Maciej Kurzajewski pożegnał się z funkcją gospodarza “Pytania na śniadanie”, jednak na brak zajęć nie musi narzekać. Nadal pracuje jako dziennikarz, a dodatkowo wraz z Katarzyną Cichopek wystartowali z nowym projektem. Pojawiły się jednak pogłoski, że otrzymał ciekawą propozycję z konkurencyjnej stacji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
06.04.2024 10:14 Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki. "Nie byłam w stanie jej oglądać"

Katarzyna Cichopek do niedawna była niekwestionowaną twarzą programu "Pytanie na śniadanie", który prowadziła wraz z narzeczonym Maciejem Kurzajewskim. Para w styczniu musiała pożegnać się ze śniadaniówką. Mimo to gwiazda "M jak miłość" ostatnio padła ofiarą niewybrednych komentarzy ze strony innej celebrytki.

Marcin Hakiel
01.04.2024 22:02 Partnerka Marcina Hakiela pokazała test ciążowy. Tancerz zostanie ojcem?

Marcin Hakiel układa sobie życie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Tancerz od kilku miesięcy spotyka się z 32-letnią Dominiką, a ich relacja rozwija się w błyskawicznym tempie. W Poniedziałek Wielkanocny kobieta pokazała na Instagramie test ciążowy.

Katarzyna Cichopek
29.03.2024 11:52 Katarzyna Cichopek już po badaniach. Przekazała ważną wiadomość

Katarzyna Cichopek od pewnego czasu jest bardziej aktywna na swoich portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. W ostatnich miesiącach przekazuje internautom ważne wieści. Teraz od razu po swoich badaniach postanowiła o czymś poinformować.

Maciej Kurzajewski
22.03.2024 10:15 Maciej Kurzajewski zrobił kolejny tatuaż! Zakrył nim imię byłej żony

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Wiadomo, że prezenter wcześniej był w małżeństwie z Pauliną Smaszcz, a jej imię wytatuował sobie na ręce. Okazuje się, że teraz zakrył napis innym tatuażem. 

Kasia Cichopek Anna Mucha
22.03.2024 09:18 Mucha wspierała Cichopek w trudnych chwilach. Poruszające wyznanie

Kasia Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim wypuścili pierwszy odcinek swojego wspólnego podcastu pt. “Serio?”. Zdecydowali się na mnóstwo wyznań, wracając pamięcią do trudnych chwil. Aktorka przytoczyła historię, która wydarzyła się tuż przed wejściem na teatralną scenę. W trudnych chwilach pomogła jej Anna Mucha. 

Katarzyna Cichopek
22.03.2024 08:43 Katarzyna Cichopek o trudnej przeszłości. "To był lincz"

Życie Katarzyny Cichopek po utracie pracy w “Pytaniu na Śniadanie” zdecydowanie jest pełne wrażeń. Prezenterka jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, a przede wszystkim relacjami z podróży. W ostatnim czasie wraz z Maciejem Kurzajewskim założyła również podcast pt. “Serio?”. W pierwszym odcinku postanowiła wyjawić przykrą prawdę z przeszłości. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
18.03.2024 16:57 Kurzajewski i Cichopek odkrywają karty. "Nie mieliśmy wyboru"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas pracy nad swoim nowym projektem zdecydowali się na uchylenie rąbka tajemnicy dotyczącej ich związku. Wyjaśnili, że w ich relacji zdarzały się momenty i wyznania, do których zostali poniekąd zmuszeni.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
18.03.2024 15:41 Kurzajewski o manipulacji i kłamstwie. Nowy program obnaży prawdę?

Jakiś czas temu Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z “Pytaniem na Śniadanie”, co u niejednego fana tego duetu mogło wywołać rozczarowanie. Okazuje się jednak, że para ma już nowe zajęcie - ruszyli z nowym projektem, a podczas nagrań do niego rozprawiali na ważne tematy. Fragment rozmowy zamieścili w sieci.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek
18.03.2024 08:27 Kurzajewski i Cichopek łamią prawo! Mają pamiątkę za wycieraczką

Maciej Kurzajewski wraz z Katarzyną Cichopek musieli pożegnać się z “Pytanie na śniadanie”. Nie oznacza to jednak, że nie mają co robić. Para już od jakiegoś czasu ma nowe zajęcia. Jak się okazuje, są tak zabiegani, że wsiadając do auta, nie zauważyli kwitu za wycieraczką. Czy Kurzajewski był tak zapatrzony w swoją ukochaną?

 Kurzajewski i Cichopek
16.03.2024 21:02 Kurzajewski i Cichopek ogłosili dobrą nowinę! Co para planuje?

Odkąd ujawnili swój związek Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski goszczą nieustannie na portalach wszystkich mediów. Zainteresowanie parą wzmocniło się zwłaszcza po ich zwolnieniu z TVP. Teraz w końcu ogłosili, co będą dalej robić i gdzie pracować? 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
13.03.2024 09:02 To już oficjalnie! Tak teraz można mówić na Kasię i Maćka

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wprawdzie niedawno stracili pracę w “Pytaniu na śniadanie”, jednak nie zamierzają siedzieć bezczynnie. Pochwalili się w sieci, co obecnie zajmuje im nieco czasu, jednocześnie zdradzając, jak oficjalnie można na nich mówić.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
09.03.2024 17:28 Kurzajewski wspomina, kiedy pierwszy raz zobaczył Cichopek. Szok!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są aktualnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Razem prowadzili ”Pytanie na Śniadanie” i razem zostali zwolnieni. Prezenter przyznał, kiedy po raz pierwszy dostrzegł Cichopek. Już wtedy zrobiła na nim wielkie wrażenie. 

Maciej Kurzajewski
04.03.2024 15:55 Maciej Kurzajewski z wózkiem, rozczulający widok. Kiedy to zleciało?

Maciej Kurzajewski dużo podróżuje, często w związku z pracą, jednak teraz chodzi o powody osobiste. Pojechał odwiedzić najmłodszą członkinię jego rodziny. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym widać, jak prowadzi wózek. 

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
26.02.2024 09:17 Koniec domysłów, wielka radość u Kasi i Maćka. W końcu potwierdzili

Choć wielu fanom wydawało się, że po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pogrążą się w smutku i zapadną pod ziemię, wcale tak nie jest. Prezenterzy właśnie podzielili się wieściami, na które wszyscy czekali. O czym poinformowali?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
22.02.2024 17:41 Kurzopki straciły pracę, a tu niespodzianka. To "Słodkie życie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tuż po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" mogli liczyć na szczere współczucie internautów. Po tym, na co zdecydowali się teraz, wsparcie zamieniło się w dziką zazdrość. Dlaczego?

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski
17.02.2024 12:30 Siostra Kurzajewskiego zdradziła radosne wieści. Kurzopki świętują

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie" wbrew złym podszeptom maja się całkiem dobrze, a wkrótce będą się czuli jeszcze lepiej. Może się tak stać za sprawą nowej radosnych wieści, która właśnie ujrzały światło dzienne. O co chodzi?