Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ukochana Marcina Hakiela została zapytana o Cichopek. Jej odpowiedzi zaskoczyły fanów
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 23.04.2024 09:34

Ukochana Marcina Hakiela została zapytana o Cichopek. Jej odpowiedzi zaskoczyły fanów

Katarzyna Cichopek/Marcin Hakiel z partnerką
fot. KAPIF

Marcin Hakiel po tym, jak rozstał się z Katarzyną Cichopek, układa sobie życie u boku Dominiki. Kobieta jest bardzo aktywna w sieci i gdy dostała od internautów pytania dotyczące aktorki, postanowiła na nie odpowiedzieć. Zdradziła, czy ma z nią kontakt oraz otworzyła się na temat zazdrości.

Marcin Hakiel po rozwodzie układa sobie życie u boku Dominiki

Przez kilkanaście lat Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel tworzyli zgraną parę. Połączyły ich taneczne pląsy, bowiem razem trenowali do polsatowskiego show “Taniec z Gwiazdami”. Wzięli ślub, doczekali się dwójki dzieci, ostatecznie jednak postanowili się rozstać. Decyzja ta była ogromnym zaskoczeniem dla fanów pary.

Po rozwodzie obydwoje zaczęli układać sobie życie. Aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadziła “Pytanie na śniadanie”, a tancerz powoli próbował odnaleźć się w nowej sytuacji. Ostatecznie szczęście znalazł u boku Dominiki.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" znowu do wzięcia. Opisał kobietę swoich marzeń

Ukochana Hakiela odpowiedziała na pytania dotyczące jej relacji z Katarzyną Cichopek

Partnerka Marcina Hakiela jest bardzo aktywna w social mediach. Chętnie zamieszcza na Instagramie materiały dotyczące wielu aspektów, w tym życia prywatnego. Niedawno postanowiła odpowiedzieć na pytania, które zadali jej internauci. Kilka z nich powiązanych było z Katarzyną Cichopek.

Jedno z nich dotyczyło jej relacji z aktorką. Osoba obserwującą ją była wyraźnie zaciekawiona, czy kobiety mają ze sobą dobry kontakt Dominika wówczas szczerze i krótko przyznała, że nie utrzymują go.

Kolejne pytanie było za to ściśle związane z zazdrością. Obserwator zapytał, czy Dominika bywa zazdrosna o Katarzynę Cichopek. Ukochana Marcina Hakiela postanowiła szybko uciąć te spekulacje.

A jest o co? To stare dzieje - napisała.

Instagram
fot. Instagram @_de_bonbon_
Instagram
fot. Instagram @_de_bonbon_

ZOBACZ TAKŻE: Dagmara Kaźmierska odprawia "gusła" w sieci. Conan pokazał nagranie

Ukochana Marcina Hakiela szczerze o zazdrości

Choć Dominika przyznała, że nie jest zazdrosna o Katarzynę Cichopek, wyjawiła, że to uczucie nie jest jej obce. W dalszej serii Q&A otrzymała od jednego z internautów pytanie o zazdrość. Przyznała, że będąc z kimś w bliskiej relacji, odczuwa ją.

W związku jestem zazdrosna. Lubię czuć się dla mojego partnera więcej, niż wszystkim, co najlepsze. Nie uznaję dziwnych spoufaleń, bliskich relacji z innymi kobietami. Jeśli chodzi o zazdrość o urodę, talent, czy dobra materialne, w ogóle tak nie mam. Bardzo lubię kibicować innym, którzy budzą mój zachwyt - wyjaśniła.

Instagram
fot. Instagram @_de_bonbon_