Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska odprawia "gusła" w sieci. Conan pokazał nagranie
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 22.04.2024 22:05

Dagmara Kaźmierska odprawia "gusła" w sieci. Conan pokazał nagranie

Conan i Dagmara
Fot. YouTube/Conan

Wygląda na to, że Dagmara Kaźmierska wcale nie nudzi się po tym, jak zrezygnowała z udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu “Królowa życia” poinformowała, że z powodu kontuzji nie może dłużeć cieszyć widzów swoimi tanecznymi popisami. Z show odeszła tuż przed odcinkiem, w którym miała wystąpić razem ze swoim jedynym synem Conanem. Oboje podbijają teraz YouTube.

Dagmara Kaźmierska podbija z synem YouTube

Dagmara Kaźmierska nie próżnuje. Dopiero co skończyła mordercze treningi do show Polsatu, a już rozwija karierę w socialach. Co prawda, obecna w nich była długo przed występem w “Tańcu z gwiazdami”, ale teraz jeszcze chętniej pojawia się na kanałach swojego ukochanego dziecka. Conan pokazał właśnie nowe nagranie, zatytułowane “Gusła z mamą”.

Film pokazał się na YouTube w poniedziałek (22 kwietnia) około godziny 19, a już ma na liczniku imponujący wynik. Conan informuje w podpisie, że jest to jedna z dwóch części “prowadzonych czarów”. Dagmara odprawia na nim rytuał z użyciem białej szałwii, czerwonych nitek i świec. Jak zapewnia syna, wszystko po to, by zapewnić mu szczęście i pomyślność w życiu.

Anita Sokołowska nie kryła smutku. Wygarnęła jurorom "TzG"

"Królowa życia" odprawia gusła w sieci

Nagranie jest niezwykle zabawne, choć sama Kaźmierska zdaje się traktować swoje czynności na poważnie, co tylko potęguje komizm sytuacji. Rozbawienia nie kryje nawet sam Conan, który z trudem powstrzymuje się od śmiechu. W tym czasie poważna Dagmara instruuje go, by wstał, a ona go “okadzi”.

W dalszej części filmu "Królowa życia" informuje widzów o kolejnych etapach czarów, mówiąc, że “oczyszcza” Conana z negatywnych energii.

Conanek, psychiczny jesteś! Conanek jest nienormalny! - słyszymy nagle, gdy syn celebrytki znowu nie wytrzymuje poważnego tonu matki.

Później Dagmara zawiązuje synowi czerwoną nitkę na nadgarstku i każe mu pomyśleć sobie siedem życzeń. Wszystkiemu przypatruje się wchodząca do pomieszczenia i wychodząca z niego matka Kaźmierskiej, która wydaje się być bardzo zaciekawiona tytułowymi gusłami.

Internauci chcą więcej filmów z Dagmarą Kaźmierską

Oczywiście, zawiązanie nitki na ręce Conana powoduje jego głośny sprzeciw, ale Dagmara nie daje się spławić i mówi synowi, że aby mieć szczęście, musi nosić nitkę cały czas.

Zabezpieczam cię na każdym poziomie energetycznym dla Twojego dobra; zabezpieczam twoje dobra materialne, dom, rodzinę, teraz są bezpieczne; zabezpieczam twoje finanse, wszystkie dochody oraz pracę - słyszymy jak recytuje kolejne formułki.

Na koniec Kaźmierska zwraca się do syna słowami “Tworzysz światło, jesteś światłem”, ponownie wywołując na jego twarzy uśmiech. Gdy rytuał dobiega końca, gwiazda nieopatrznie podpala nitkę zawiązaną na ręku Conana. To jeszcze bardziej sprawia, że film nabiera komicznego charakteru. Internauci, którzy zamieścili swoje komentarze, są jednak zachwyceni i domagają się kolejnych filmów.

Źródło: YouTube