Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Widzowie "TzG” oburzeni słowami Ibisza o Dagmarze Kaźmierskiej. W sieci zawrzało
Laura Młodochowska
Laura Młodochowska 22.04.2024 11:15

Widzowie "TzG” oburzeni słowami Ibisza o Dagmarze Kaźmierskiej. W sieci zawrzało

Dagmara Kaźmierska Krzysztof Ibisz
Fot. Kapif

Zgodnie z zapowiedzią, Dagmara Kaźmierska nie zatańczyła w najnowszym odcinku ”Tańca z gwiazdami”. W czwartek celebrytka powiadomiła fanów o swoich problemach zdrowotnych, przez które musiała zrezygnować z udziału w programie. W niedzielę połączyła się na antenie, aby oficjalnie pożegnać widzów. Wtedy jednak Krzysztof Ibisz wygłosił w jej sprawie kilka słów, niektórzy byli zszokowani.

Dagmara Kaźmierska odeszła z ”Tańca z Gwiazdami”

W czwartek, 18 kwietnia, Dagmara Kaźmierska opublikowała oświadczenie, które zaskoczyło wszystkich fanów ”Tańca z gwiazdami”. Przyznała, że od pewnego czasu dokucza jej kontuzja żebra, przez którą musi zrezygnować z programu.

Przychodzę dla was z bardzo smutną wiadomością. Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć. Nie mogę was już rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Z tym żebrem jest tak ogromny problem. Nie dało rady – powiedziała na swoim Instagramie.

Maciej Musiał wystąpił z mamą na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Widzowie nie mogli się nadziwić

Kaźmierska pożegnała się z widzami w programie na żywo

Celebrytka dostała możliwość pożegnania się z fanami podczas ostatniego wydania ”Tańca z gwiazdami”. Jak donosi ”Fakt”, Kaźmierska otrzymała wcześniej także propozycję wystąpienia w studiu Polsatu, jednak się w nim nie zjawiła. Zamiast tego połączyła się z prowadzącymi na żywo.

Dobry wieczór wszystkim. Cześć Hakielku. Gorzej bywało i brawo bili. Boli mnie wszystko, ale jestem z wami sercem. Musicie dalej oglądać program. Poprzeczka jest wysoko i ja już nie psuje tego obrazka – powiedziała.

Celebrytka przyznała, że jej zdaniem Kryształową Kulę powinna wygrać Roksana Węgiel. Nie zabrakło także kilku miłych słów w stronę Iwony Pavlović, którą przyrównała do jednej z bohaterek serialu ”Dynastia”.

Kochana moja najpiękniejsza... Alexis. Odetchniesz w końcu z ulgą – powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE: "Taniec z Gwiazdami". Roksana Węgiel zatańczyła z ukochanym

Słowa Krzysztofa Ibisza oburzyły widzów. Tak pożegnał Dagmarę Kaźmierską

Fani Kaźmierskiej zwrócili szczególną uwagę na komentarz Krzysztofa Ibisza. Prowadzący mówiąc o jej rezygnacji i powrocie na jej miejsce Krzysztofa Szczepaniaka podkreślił, że ćwierćfinał będzie teraz na najwyższym, tanecznym poziomie. Niektórzy widzowie wprost przyznali na oficjalnym profilu programu, że jego słowa były zwyczajnie niemiłe.

Trochę niemiło, że Ibisz dal do zrozumienia, że bez Dagmary będzie teraz program na najwyższym tanecznym poziomie... – stwierdziła jedna z osób.

Słowa Ibisza nie na miejscu. Dagmara obniżała poziom programu? Dzięki niej stacja miała wysoką oglądalność, a co za tym idzie większe zyski, a wydaje mi się, że z tego płacą pracownikom za pracę – wtórowała kolejna.

Źródło: Fakt.pl