Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Taniec z Gwiazdami". Zaskakujący koniec, oni odpadli w ćwierćfinale
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.04.2024 22:04

"Taniec z Gwiazdami". Zaskakujący koniec, oni odpadli w ćwierćfinale

"Taniec z Gwiazdami"
fot. KAPiF

"Taniec z Gwiazdami" wkracza powoli w decydującą fazę. W ósmym odcinku pary przygotowały po dwie choreografię, w tym jedną wspólnie z bliskimi. Ostatecznie z programem niestety musieli pożegnać się kolejni uczestnicy. Dla wielu widzów dzisiejszy rezultat był zaskoczeniem. 

"Taniec z Gwiazdami". Ćwierćfinał 14. edycji przeszedł do historii

W ósmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" widzowie ponownie mogli oglądać na parkiecie aktora Krzysztofa Szczepaniaka, który w duecie z Sarą Janicką powrócił do tanecznego show. Wszystko w związku z rezygnacją Dagmary Kaźmierskiej. Kontrowersyjna "królowa życia" musiała odejść z "TzG" z powodu kłopotów zdrowotnych. Kaźmierska pojawiła się na samym początku dzisiejszego odcinka i zwróciła się do widzów. Przekazała także kilka słów do Iwony Pavlović.

Kochana moja najpiękniejsza Alexis, odetchniesz w końcu z ulgą… - wypaliła.

W dzisiejszym odcinku gwiazdy zatańczyły na parkiecie Polsatu w tercetach z najbliższymi. Było bardzo wyjątkowo. Niestety, jedna para musiała pożegnać się z dalszą rywalizacją o Kryształową Kulę.

Agnieszka Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent". Nagle wypaliła o mężu

"Taniec z Gwiazdami". Gwiazdy zatańczyły z bliskimi

Roksana Węgiel zatańczyła razem ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Krzysztof Szczepaniak zaprezentował się wspólnie z ukochaną Aleksandrą. Maciej Musiał przygotował choreografię wspólnie ze swoją mamą Anną, a Anita Sokołowska z bratem. Maffashion w drugim tańcu wystąpiła razem ze swoją wieloletnią przyjaciółką.

ZOBACZ: Padł niechlubny rekord "Tańca z Gwiazdami". Tak niskiej noty jeszcze nie było

Występy z bliskimi wywołały wiele emocji, a jurorzy oceniali je bardzo przychylnie i pozytywnie. Wszystkim przypadł do gustu taniec mamy z synem w wykonaniu Macieja Musiała i jego mamy Anny.

"Taniec z Gwiazdami". Oni pożegnali się z programem

W ósmym odcinku zagrożeni byli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka oraz Maciej Musiał i Daria Skierska. Ostatecznie po krótkiej niepewności i oczekiwaniu widzów, wszystko stało się jasne. Z programem pożegnali się Szczepaniak i Janicka.

ZOBACZ: Dagmara Kaźmierska mogła wygrać "Taniec z Gwiazdami"? Nieoficjalne doniesienia

Z 14. edycją "Tańca z Gwiazdami" pożegnali się jak do tej pory: Adam Kszczot i Katarzyna Vu Manh, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Kamil Gwara, Beata Olga Kowalska i Mieszko Masłowski, Filip Chajzer i Hanna Żudziewicz, Kamil Baleja i Magdalena Perlińska, a także Aleksander Mackiewicz i Izabela Skierska. Dziś do tego grona dołączyli Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka.