Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Burza po nowym odcinku "Mam talent". Internauci bezlitośni
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 21.04.2024 16:43

Burza po nowym odcinku "Mam talent". Internauci bezlitośni

"Mam Talent"
fot. Facebook/Mam Talent (screen wideo)

W sobotę widzowie TVN włączyli pierwszy odcinek nowej edycji "Mam talent!" na żywo. Emocje sięgały zenitu, ponieważ nadszedł czas na wybór finalistów programu. Mimo iż występy wywołały w sieci wiele żywej dyskusji, to internauci znacznie bardziej od uczestników na tapet wzięli sobie prowadzących oraz jurorów. Posypały się krytyczne komentarze.

"Mam Talent!". Internauci bezlitośni po sobotnim odcinku

W najnowszym odcinku show "Mam talent!", jury w składzie Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa i Marcin Prokop, a także widzowie programu wyłonili finalistów. Serca niemal wszystkich skradł Tymoteusz Sobczyk. Młody tancerz zdobył pierwsze miejsce w głosowaniu i przeszedł do finału. Wybór kolejnego finalisty nie był już tak łatwy. Agnieszka Chylińska postawiła na Oliwię Hausner. Z kolei Julia Wieniawa zdecydowała się oddać głos na Teddy's Army, których występ zdecydowanie najbardziej przypadł jej do gustu.

Internauci w sieci na bieżąco komentowali decyzje, które zapadały w programie.

Bardzo wysoki poziom tego odcinka, ale chyba idealny wybór do finału. Cudowna dwójka młodych ludzi wywołujących ogromne emocje - czytamy. - Dziewczyna ładnie śpiewa, ale bez szału. Natomiast Tymek zrobił super show - komentowali widzowie.

W sieci pojawiło się jednak także wiele gorzkich słów pod adresem prowadzących.

Marcin Prokop w "Mam talent!" wspomniał o swojej córce. Miał ważny powód

"Mam Talent". Widzowie krytykują prowadzących show. "Katastrofa"

Internauci nie szczędzili gorzkich słów krytyki głównie pod adresem Agnieszki Woźniak-Starak i Jana Pirowskiego - prowadzących "Mam Talent!". Zdaniem wielu, duet nie sprawdza się w tej roli tak samo dobrze jak ich poprzednicy.

Ta dwójka zakulisowa to jakaś tragedia, sztucznie, na siłę i bez polotu, jury natomiast super - czytamy.

ZOBACZ: Czy córka Daniela ma kontakt z Martyniukami? Król disco-polo wszystko zdradził

Dajcie prowadzącym coś na rozluźnienie. Szczególnie Agnieszce - komentują internauci.

Niektórzy z widzów są jeszcze bardziej krytyczni i nie przebierają w słowach.

Oni są katastrofa, nawet reżyserka to wie i dlatego tak są rzadko pokazywani. Dlaczego nie zostali zwolnieni w trybie natychmiastowym? Tego się nie da oglądać z nimi - grzmią kolejni.

 

Lepsi prowadzący. Nie potrafią sklecić zdania z uczestnikami, zero kontaktu - czytamy. - Prowadzący dramat… generalnie to najgorsza edycja mam talent… przecież tego się nie dało oglądać…- pada w komentarzach.

Emocje wśród internautów wzbudziło także jury

Spore emocje wśród internautów wzbudziły również odważne stylizacje jurorek. Agnieszka Chylińska zaprezentowała się w ciemnej, długiej sukni z poszerzanymi rękawami. Julia Wieniawa wybrała mocno czerwoną suknię z dekoltem.

Niczym polska Zendaya - komentowali. - Petarda to mało powiedziane. Ideał piękna, charyzmy i inteligencji - zachwycano się.

1.png
fot. KAPiF