Rozrywka.Goniec.pl > Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Paweł Golec
12.06.2024 08:19 Woźniak-Starak zabrała głos ws. słów Pawła Golca. Wymowne słowa

Jakiś czas temu Paweł Golec wyraził swoje zdanie na temat koni, które angażowane są do transportu ludzi nad Morskie Oko. Artysta stwierdził, że zwierzęta te od zawsze służyły swoim właścicielom i pomagały im w pracy, a jego wypowiedź została przez wielu internautów skrytykowana. Jego słowa postanowiła skomentować także Agnieszka Woźniak-Starak. Okazała się, że prezenterka ma zupełnie inne zdanie.

Mam Talent
24.05.2024 10:10 Afera po finale "Mam Talent". Jan Pirowski nie mógł się powstrzymać

Bartek Wasilewski wygrał ostatnią edycję “Mam Talent”, jednak decyzja ta spotkała się z licznymi nieprzychylnymi opiniami, a na młodego chłopaka w sieci wylał się hejt. W jego obronie stanęła mama oraz osoby związane z show. Tym razem głos w sprawie zabrał Jan Pirowski.

Mam Talent
22.05.2024 19:20 Afera po finale "Mam talent". Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos

Finał “Mam Talent” obił się szerokim echem w mediach. W sieci pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy zamieszczanych przez internautów, którzy są niezadowoleni z werdyktu. W tej sprawie zabrała głos mama Bartka Wasilewskiego, który zdobył główną nagrodę oraz Marcin Prokop. Tym razem przyszła pora na Agnieszkę Woźniak-Starak.

Mam Talent
27.04.2024 21:20 W "Mam talent" zakpili z Andrzeja Dudy. Wytknęli mu jedną rzecz

Dzisiejszy odcinek "Mam Talent" obfituje w emocje. Najpierw jeden z uczestników otrzymał Platynowy Przycisk, a następnie Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła skomentować mimikę jednej z uczestniczek. Porównała ją do… Andrzeja Dudy.

"Mam Talent"
21.04.2024 16:43 Burza po nowym odcinku "Mam talent". Internauci bezlitośni

W sobotę widzowie TVN włączyli pierwszy odcinek nowej edycji "Mam talent!" na żywo. Emocje sięgały zenitu, ponieważ nadszedł czas na wybór finalistów programu. Mimo iż występy wywołały w sieci wiele żywej dyskusji, to internauci znacznie bardziej od uczestników na tapet wzięli sobie prowadzących oraz jurorów. Posypały się krytyczne komentarze.

Agnieszka Woźniak-Starak
11.03.2024 20:45 Woźniak-Starak rozpętała sensację. Teraz pojawiła się odpowiedź

Agnieszka Woźniak-Starak to polska prezenterka oraz znana osobowość telewizyjna, która wraz z nową edycją programu “Mam Talent”, rozpoczęła swoją przygodę jako prowadząca popularnego show. Okazuje się jednak, że musi mierzyć się z pewnym kłopotem. W ostatnim czasie rozpętała burzę w sieci wokół nowej okładki miesięcznika “Twój Styl”, na której się pojawiła. Redakcja magazynu zabrała głos. 

Mam talent
05.03.2024 15:19 "Mam Talent" to klapa? Nowa edycja wzbudza emocje internautów

Nowy sezon "Mam talent" miał być powiewem świeżości, ale już po pierwszym odcinku niektórzy krytycy obwieścili go klapą. Najwięcej negatywnych opinii wzbudziły Agnieszka Woźniak-Starak i Julia Wieniawa. Czym skupiły na sobie aż tyle emocji i czy rzeczywiście było aż tak źle?

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie
26.01.2024 19:39 Mama Agnieszki Woźniak-Starak ostrzegała ją przed Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Co mówiła?

Właśnie mija czwarta rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Agnieszka Woźniak-Starak, która była żoną producenta filmowego zaledwie przez trzy lata, niewątpliwie przeżyła niespodziewaną śmierć ukochanego. Okazuje się, że ich historia miłosna jest bardzo niebanalna i interesująca.

KAPiF, Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie
23.12.2023 19:19 Żałoba w rodzinie Agnieszki Woźniak-Starak. Zdruzgotana gwiazda nie kryje bólu: "Nie doczekał świąt"

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno straciła męża. Teraz dotknęła ją kolejna tragedia. Na jej profilu pojawiło się wymowne zdjęcie wraz z dopiskiem, że nie doczekał on świąt. Fani gwiazdy już składają jej kondolencje. Szczególnie, ze kobieta nie kryła bliskiej więzi akurat z tym członkiem rodziny. To straszne, co musi przeżywać przed samymi świętami.

Agnieszka Woźniak-Starak
11.12.2023 22:33 Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa swojego szczęścia. "Rok ogromnych zmian" wywrócił wszystko do góry nogami

Agnieszka Woźniak-Starak w przypływie szczerej radości postanowiła podzielić się swoim szczęściem, z którym nie zamierza dłużej się ukrywać. Prezenterka nawiązała do tego podczas podsumowania mijającego roku. Jak będzie go wspominać?

Agnieszka Woźniak-Starak
09.11.2023 08:08 Po śmierci Piotra złożyła deklarację. Agnieszka Woźniak-Starak już tego nie chce, ważna zmiana

Wielkie zmiany nastąpiły w “Mam Talent”. Zmienili się nie tylko jurorzy, ale także prowadzący. Gospodynią programu została Agnieszka Woźniak-Starak, jednak nie wszystkim ta decyzja przypadła do gustu - widzowie byli przyzwyczajeni do żartów Marcina Prokopa. Internauta przypomniał prezenterce słowa, które wypowiedziała po śmierci męża. Jak zareagowała Agnieszka Woźniak-Starak?

Mam Talent, Agnieszka Woźniak-Staram
08.11.2023 16:37 Nowi prowadzący "Mam talent"! Była prowadząca "Dzień Dobry TVN" to dopiero początek

“Mam talent” to jeden z ulubionych programów telewidzów. Przez ostatnie lata w formacie doszło do wielu zmian w obsadzie, jednak to wciąż nie koniec roszad. Tym razem przekazano, kto wcieli się w role nowych prowadzących. 

Agnieszka Woźniak-Starak
03.10.2023 19:03 Zadziwiające, co się stało po przejęciu przez Agnieszkę Woźniak-Starak spadku po mężu. Kto by pomyślał?

Agnieszka Woźniak-Starak od lat wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, które sięgnęło zenitu, gdy jej mąż zginął w tajemniczych okolicznościach. Teraz ponownie portale plotkarskie postanowiły przyjrzeć się jej poczynaniom uważniej, gdyż niedawno odziedziczyła ogromną fortunę po zmarłym ukochanym.

Agnieszka Woźniak-Starak
30.09.2023 22:52 Agnieszka Woźniak-Starak ma nową fuchę. Milionerka jeszcze bardziej powiększyła swój majątek

Po śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała w spadku ogromny majątek. Jest tak pokaźny, że była prowadząca “Dzień dobry TVN”, mogłaby już nie pracować do końca życia. To jednak zupełnie nie w jej stylu. Teraz złapała nową fuchę i zgarnęła za nią pokaźną sumę. Oto szczegóły. 

Anna Woźniak-Starak
17.09.2023 15:46 Najpierw pochowała męża, a później syna. Pasmo tragedii nie ma końca, dramat Anny Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak ponad cztery lata temu zginął tragicznie w wodach jeziora Kisajno. Nagła śmierć zaledwie 39-letniego producenta filmowego była ogromnym ciosem dla członków jego rodziny. Jego matka Anna Woźniak-Starak wcześniej pochowała także męża.

Agnieszka Woźniak-Starak
10.09.2023 22:45 Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła milczeć. Poprosiła fanów o pomoc

Agnieszka Woźniak-Starak to prezenterka, którą znają niemal wszyscy. Gwiazda jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego życia. Teraz na swoim Instagramie zaapelowała do internautów z prośbą o pomoc.

Top of the Top Sopot Festival 2023
23.08.2023 21:52 Agnieszka Woźniak-Starak cała w złocie w Sopocie. Ciężko oderwać wzrok

Trwa trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2023. Wydarzenie pod hasłem #Great Moments otworzyła Agnieszka Chylińska, a na scenie w roli współprowadzących zaprezentowali się Agnieszka Woźniak-Starak i Oliwier Janiak. Prezenterka wyglądała olśniewająco.

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem
19.08.2023 18:17 Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża. Niespodziewanie podjęła zaskakującą decyzję

Agnieszka Woźniak-Starak co roku wybiera się na Mazury, żeby uczcić pamięć o zmarłym mężu. Jednak okazuje się, że w tym roku było inaczej niż zazwyczaj. Jak wyglądała rocznica śmierci producenta filmowego? Agnieszka spędziła ją nieco inaczej, niż w innych latach.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 18:54 Tak wygląda dziś grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bliscy umieścili na nim nietypowy napis

18 sierpnia mija czwarta rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął na mazurskim jeziorze Kisajno, pozostawiając pogrążoną w smutku żonę, Agnieszkę Woźniak-Starak oraz rodzinę i przyjaciół. Tak dzisiaj wygląda jego grób, który jest okazałym mauzoleum, znajdującym się na warszawskich Powązkach.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 13:19 Czwarta rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego grób robi wrażenie

18 sierpnia 2023 roku mijają cztery lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na jeziorze Kisajno. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak spoczął na warszawskich Powązkach w mauzoleum, które jest naprawdę okazałe i pięknie zdobione. 

Agnieszka Woźniak-Starak
05.08.2023 20:52 Agnieszka Woźniak-Starak podpisała z mężem intercyzę. Odziedziczyła po nim miliony

Agnieszka Woźniak-Starak cztery lata temu została wdową. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Mimo podpisanej intercyzy, dziennikarka dostała po nim ogromny spadek.

Agnieszka Woźniak-Starak
08.07.2023 22:52 Agnieszka Woźniak-Starak odpoczywa na Mazurach. Zaszalała i wsiadła na mechanicznego byka

Agnieszka Woźniak-Starak nie załamała się po zwolnieniu ze śniadaniówki TVN. Po tym jak stacja zapewniła, że szykuje dla niej inną posadę, dziennikarka odetchnęła z ulgą i postanowiła w końcu odpocząć. Teraz beztrosko spędza czas na Mazurach i oddaje się wakacyjnym szaleństwom. Niewiarygodne, co zrobiła podczas wakacji! 

Bogumiła Wander, Agnieszka Woźniak-Starak
07.07.2023 22:25 Agnieszka Woźniak-Starak przed laty naraziła się Bogumile Wander. Musiała się tłumaczyć

Pewien czas temu Agnieszka Woźniak-Starak wdała się w głośny konflikt z legendą polskiej telewizji. Poszło o pamiętne słowa: “nie muszę być nadętą pindą”, które odbiły się szerokim echem w mediach i całej branży dziennikarskiej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan Agnieszka Woźniak-Starak
27.06.2023 10:56 TVN zadecydował o dalszych losach Małgorzaty Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak

Pięcioro prowadzących musiało pożegnać się z programem “Dzień dobry TVN”. Fanów śniadaniówki niezmiernie ciekawiło, co dalej z gwiazdami, które zmuszone były odejść. Teraz okazało się, że TVN ma dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak ciekawą propozycję.

Agnieszka Woźniak-Starak, Edward Miszczak
27.06.2023 10:12 Agnieszka Woźniak-Starak przejdzie do Polsatu? Informator zdradza: "Edward Miszczak ma słabość do wysokich blondynek"

Ostatnio media i sieć obiegły informacje o niespodziewanych zwolnieniach i roszadach w “Dzień dobry TVN”. Pracę straciło aż pięciu prowadzących, w tym także Agnieszka Woźniak-Starak. Teraz chodzą słuchy, że Edward Miszczak chciałby ją w widzieć w Polsacie. Czy jest coś na rzeczy i niedługo zobaczymy znaną prezenterkę w konkurencyjnej stacji? 

Małgorzata Rozenek Agnieszka Woźniak-Starak
26.06.2023 08:11 Tyle Małgorzata Rozenek zarabiała w "Dzień dobry TVN". Ujawniono zaskakujące gaże prezenterów

Zwolnienia w "Dzień dobry TVN" raczej nie były motywowane cięciami kosztów, jednak po tym, jak pracę straciło aż pięć osób, w kasie stacji zostaje o wiele więcej pieniędzy. Ile Małgorzata Rozenek i inni prezenterzy zarabiali miesięcznie za prowadzenie porannego pasma TVN? Na jaw wyszły konkretne kwoty. 

Agnieszka Woźniak-Starak
23.06.2023 08:26 Agnieszka Woźniak-Starak nie milczy po zwolnieniu z "Dzień dobry TVN". Postawiła sprawę jasno

Agnieszka Woźniak-Starak kilka godzin po nagłym zwolnieniu z "Dzień dobry TVN" zamieściła w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie. Jak odniosła się do tej niespodziewanej straty posady? Prezenterka postawiła sprawę jasno. 

Agnieszka Woźniak-Starak
20.06.2023 18:30 "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak usłyszała to od Marcina Prokopa na wizji. Aż się zagotowała

W jednym z ostatnich wydań “Dzień dobry TVN” zrobiło się nerwowo. Wtorkowe wydanie prowadziły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniaka-Starak, którym wyjątkowo pomagał Marcin Prokop. Wypowiedź dziennikarza rozzłościła prowadzącą.

  • 1
  • 2