Rozrywka.Goniec.pl > Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Anna Woźniak-Starak
17.09.2023 15:46 Najpierw pochowała męża, a później syna. Pasmo tragedii nie ma końca, dramat Anny Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak ponad cztery lata temu zginął tragicznie w wodach jeziora Kisajno. Nagła śmierć zaledwie 39-letniego producenta filmowego była ogromnym ciosem dla członków jego rodziny. Jego matka Anna Woźniak-Starak wcześniej pochowała także męża.

Agnieszka Woźniak-Starak
10.09.2023 22:45 Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła milczeć. Poprosiła fanów o pomoc

Agnieszka Woźniak-Starak to prezenterka, którą znają niemal wszyscy. Gwiazda jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z obserwatorami kadrami ze swojego życia. Teraz na swoim Instagramie zaapelowała do internautów z prośbą o pomoc.

Top of the Top Sopot Festival 2023
23.08.2023 21:52 Agnieszka Woźniak-Starak cała w złocie w Sopocie. Ciężko oderwać wzrok

Trwa trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival 2023. Wydarzenie pod hasłem #Great Moments otworzyła Agnieszka Chylińska, a na scenie w roli współprowadzących zaprezentowali się Agnieszka Woźniak-Starak i Oliwier Janiak. Prezenterka wyglądała olśniewająco.

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem
19.08.2023 18:17 Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża. Niespodziewanie podjęła zaskakującą decyzję

Agnieszka Woźniak-Starak co roku wybiera się na Mazury, żeby uczcić pamięć o zmarłym mężu. Jednak okazuje się, że w tym roku było inaczej niż zazwyczaj. Jak wyglądała rocznica śmierci producenta filmowego? Agnieszka spędziła ją nieco inaczej, niż w innych latach.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 18:54 Tak wygląda dziś grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bliscy umieścili na nim nietypowy napis

18 sierpnia mija czwarta rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent filmowy zginął na mazurskim jeziorze Kisajno, pozostawiając pogrążoną w smutku żonę, Agnieszkę Woźniak-Starak oraz rodzinę i przyjaciół. Tak dzisiaj wygląda jego grób, który jest okazałym mauzoleum, znajdującym się na warszawskich Powązkach.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2023 13:19 Czwarta rocznica tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego grób robi wrażenie

18 sierpnia 2023 roku mijają cztery lata od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na jeziorze Kisajno. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak spoczął na warszawskich Powązkach w mauzoleum, które jest naprawdę okazałe i pięknie zdobione. 

Agnieszka Woźniak-Starak
05.08.2023 20:52 Agnieszka Woźniak-Starak podpisała z mężem intercyzę. Odziedziczyła po nim miliony

Agnieszka Woźniak-Starak cztery lata temu została wdową. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno. Mimo podpisanej intercyzy, dziennikarka dostała po nim ogromny spadek.

Agnieszka Woźniak-Starak
08.07.2023 22:52 Agnieszka Woźniak-Starak odpoczywa na Mazurach. Zaszalała i wsiadła na mechanicznego byka

Agnieszka Woźniak-Starak nie załamała się po zwolnieniu ze śniadaniówki TVN. Po tym jak stacja zapewniła, że szykuje dla niej inną posadę, dziennikarka odetchnęła z ulgą i postanowiła w końcu odpocząć. Teraz beztrosko spędza czas na Mazurach i oddaje się wakacyjnym szaleństwom. Niewiarygodne, co zrobiła podczas wakacji! 

Bogumiła Wander, Agnieszka Woźniak-Starak
07.07.2023 22:25 Agnieszka Woźniak-Starak przed laty naraziła się Bogumile Wander. Musiała się tłumaczyć

Pewien czas temu Agnieszka Woźniak-Starak wdała się w głośny konflikt z legendą polskiej telewizji. Poszło o pamiętne słowa: “nie muszę być nadętą pindą”, które odbiły się szerokim echem w mediach i całej branży dziennikarskiej. 

Małgorzata Rozenek-Majdan Agnieszka Woźniak-Starak
27.06.2023 10:56 TVN zadecydował o dalszych losach Małgorzaty Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak

Pięcioro prowadzących musiało pożegnać się z programem “Dzień dobry TVN”. Fanów śniadaniówki niezmiernie ciekawiło, co dalej z gwiazdami, które zmuszone były odejść. Teraz okazało się, że TVN ma dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak ciekawą propozycję.

Agnieszka Woźniak-Starak, Edward Miszczak
27.06.2023 10:12 Agnieszka Woźniak-Starak przejdzie do Polsatu? Informator zdradza: "Edward Miszczak ma słabość do wysokich blondynek"

Ostatnio media i sieć obiegły informacje o niespodziewanych zwolnieniach i roszadach w “Dzień dobry TVN”. Pracę straciło aż pięciu prowadzących, w tym także Agnieszka Woźniak-Starak. Teraz chodzą słuchy, że Edward Miszczak chciałby ją w widzieć w Polsacie. Czy jest coś na rzeczy i niedługo zobaczymy znaną prezenterkę w konkurencyjnej stacji? 

Małgorzata Rozenek Agnieszka Woźniak-Starak
26.06.2023 08:11 Tyle Małgorzata Rozenek zarabiała w "Dzień dobry TVN". Ujawniono zaskakujące gaże prezenterów

Zwolnienia w "Dzień dobry TVN" raczej nie były motywowane cięciami kosztów, jednak po tym, jak pracę straciło aż pięć osób, w kasie stacji zostaje o wiele więcej pieniędzy. Ile Małgorzata Rozenek i inni prezenterzy zarabiali miesięcznie za prowadzenie porannego pasma TVN? Na jaw wyszły konkretne kwoty. 

Agnieszka Woźniak-Starak
23.06.2023 08:26 Agnieszka Woźniak-Starak nie milczy po zwolnieniu z "Dzień dobry TVN". Postawiła sprawę jasno

Agnieszka Woźniak-Starak kilka godzin po nagłym zwolnieniu z "Dzień dobry TVN" zamieściła w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie. Jak odniosła się do tej niespodziewanej straty posady? Prezenterka postawiła sprawę jasno. 

Agnieszka Woźniak-Starak
20.06.2023 18:30 "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak usłyszała to od Marcina Prokopa na wizji. Aż się zagotowała

W jednym z ostatnich wydań “Dzień dobry TVN” zrobiło się nerwowo. Wtorkowe wydanie prowadziły Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniaka-Starak, którym wyjątkowo pomagał Marcin Prokop. Wypowiedź dziennikarza rozzłościła prowadzącą.

Agnieszka Woźniak-Starak
15.06.2023 12:57 "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła chwile grozy tuż przed wejściem na wizję

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się do studia “Dzień dobry TVN”. Tuż przed wejściem na antenę dziennikarka przeżyła chwile grozy. Ta sytuacja z pewnością na długo zapadnie jej w pamięć.

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
28.04.2023 11:10 Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pokłóciły się w "Dzień dobry TVN". Poróżnił je zaskakujący temat

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga od paru lat wspólnie prowadzą "Dzień dobry TVN". Zazwyczaj poranki z ich udziałem mijają widzom w miłej atmosferze, jednak tym razem było inaczej. Jaki ważki temat poróżnił prezenterki?

Agnieszka Woźniak-Starak
25.03.2023 13:38 Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że nie wie, ile kosztują podstawowe produkty. "Oszczędzam dużo czasu"

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że nie zna cen podstawowych produktów. Kupuje tylko niektóre warzywa i owoce, a resztę załatwia cateringiem. Opowiedziała, dlaczego podjęła taką decyzję.

Ewa Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak
06.03.2023 13:47 Gorzkie słowa w "Dzień dobry TVN". Poruszono temat śmierci syna posłanki Magdaleny Feliks

Ostanie wydanie "Dzień dobry TVN" obfitowało nie tylko w wesołe i lekkie tematy, bowiem prowadzące poruszyły kwestię o wiele poważniejszą. Poruszone Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak na łamach "śniadaniówki" wypowiedziały się o tragicznej śmierci syna posłanki Magdaleny Feliks. Żadna z prezenterek nie gryzła się w język. Jakie słowa padły na antenie TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak
04.03.2023 14:34 "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak przyznała się do zaskakującej słabości

Agnieszka Woźniak-Starak nie tylko na Instagramie pozuje w idealnie dobranych stylizacjach. W pięknych zestawach pojawia się również w pracy. Tak było podczas sobotniego wydania "Dzień dobry TVN", gdy przed kamerami pojawiła się w rozkosznym różowym komplecie. Prezenterka przy tej okazji przyznała się do swojej największej słabości. 

EWA Drzyzga Agnieszka Woźniak-Starak
01.03.2023 08:54 Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła kulisy "Dzień dobry TVN". Ujawniła, jaka naprawdę jest Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak nie należy do nowicjuszek, a doświadczenie przed kamerą zdobywała jeszcze w TVP. Podobnie jej telewizyjna partnerka w "Dzień dobry TVN", Ewa Drzyzga. Czy obie panie od razu przypadły sobie do gustu? Blondwłosa prezenterka zdradziła, jak wyglądają kulisy ich pracy. Przyznała też, że czasem daje upust swoim emocjom, a na planie atmosfera jest naprawdę gęsta. Czy wówczas może liczyć na pomoc Ewy Drzyzgi?

"Dzień dobry TVN"
21.02.2023 21:30 Wpadka w "Dzień dobry TVN". Ewa Drzyzga nagle tak wypaliła, że wszystkich zamurowało

Widzowie mogli być lekko skonsternowani widząc niezręczną sytuację, która miała miejsce we wtorkowym wydaniu "Dzień dobry TVN". Ewa Drzyzga nieopatrznie zwróciła się do Agnieszki Woźniak-Starak używając zadziwiającego określenia. 

Agnieszka Woźniak-Starak
09.02.2023 14:41 Agnieszka Woźniak-Starak nie pożegnała się z Edwardem Miszczakiem? Gwiazda TVN zabrała głos

Agnieszka Woźniak-Starak zna się z Edwardem Miszczakiem od wielu lat. Ich ścieżki wielokrotnie przecinały się podczas pracy prezenterki w TVN. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda otwarcie wyznała, że nie pożegnała się z nim przed jego odejściem do Polsatu.

dzień dobry tvn ewa drzyzga agnieszka woźniak-starak
22.01.2023 17:31 "Dzień dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pożegnały Witolda Szczepana

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga na antenie "Dzień dobry TVN" ze smutkiem poinformowały o śmierci kolegi z pracy. Łamiący głos, z jakim odnotowały tę ponurą informację, świadczył o szacunku, jakim nie tylko one, ale także inni prezenterzy, darzyli zmarłego Witolda Szczepana. Wielu z nich pożegnało go w niezwykle poruszających słowach.

agnieszka woźniak-starak sebastian karpiel-bułecka
14.01.2023 14:41 Sebastian Karpiel-Bułecka chce spłacić dług wobec Staraków. Podekscytowana Agnieszka Woźniak-Starak aż zaciera ręce

Sebastian Karpiel-Bułecka przyjaźnił się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ich żony, Paulina Krupińska i Agnieszka Woźniak-Starak, również przypadły sobie do gustu. Wspólnie tworzyli zgraną paczkę, jednak po śmierci milionera przebojowy kwartet na jakiś czas się rozpadł. Góral nie zapomniał jednak o obietnicy złożonej przyjacielowi. Ku uciesze blondwłosej prezenterki teraz postanowił ją spełnić.

agnieszka woźniak-starak
11.01.2023 14:34 Agnieszka Woźniak-Starak długo to ukrywała. Zarząd TVN nie będzie zadowolony

Agnieszka Woźniak-Starak jest gwiazdą TVN, jednak postanowiła zaangażować się w nowy projekt poza stacją z niebiesko-żółtym logo. Dziennikarka równie enigmatycznie, co tajemniczo orzekła o nim, że "czas najwyższy, żeby przestał być secret", jednocześnie zdradzając, co dokładnie planuje. Czy swoją nieskrępowaną nielojalnością rozjuszy włodarzy telewizji? Tego nie wiadomo, a na razie prezenterka oddaje się beztroskiej uciesze z nowej inicjatywy.

Agnieszka Woźniak-Starak
11.12.2022 10:00 Agnieszka Woźniak-Starak pilnie zaapelowała do fanów. Gwiazda ma do nich tylko jedną prośbę

Agnieszka Woźniak-Starak wystosowała do fanów specjalny apel i wzbudziła w nich spory niepokój. Znana i ceniona dziennikarka wspomniała o chorobie nowotworowej.

asagnieszka woźiak-starak
06.11.2022 10:00 Agnieszka Woźniak-Starak odrzuciła zaręczyny? Dziennikarka zareagowała na medialne plotki

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła wielką tragedię, a ze stratą ukochanego męża długo nie mogła się pogodzić. W jej przypadku to właśnie czas okazał się najlepszym lekiem na demony przeszłości. Jak informuje katolicki tygodnik, prowadząca "Dzień dobry TVN" miała odnaleźć ukojenie w ramionach nowego mężczyzny, jednak odrzuciła jego zaręczyny. Do niezwykle intrygujących doniesień gazety odniosła się sama zainteresowana.

a7750a05-6c13-4eb4-a056-48ed02b1f6d1
21.08.2022 12:07 Agnieszka Woźniak-Starak dwukrotnie korzystała z zapłodnienia in vitro. Gwiazda "DDTVN" zdecydowała się na szczere wyznanie

W niedzielnym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na szczere wyznanie. Prezenterka ujawniła, że dwukrotnie korzystała z zabiegu zapłodnienia in vitro. Jej poruszające słowa zaskoczyły widzów.Agnieszka Woźniak-Starak wraz z Ewą Drzyzgą poprowadziły "Dzień Dobry TVN" w niedzielę, 21 sierpnia br. W programie poruszono m.in. temat zapłodnienia metodą in vitro, o którym głośno do tej pory wypowiadała się m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan.

  • 1
  • 2