Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Najpierw pochowała męża, a później syna. Pasmo tragedii nie ma końca, dramat Anny Woźniak-Starak
Irmina Jach
Irmina Jach 17.09.2023 15:46

Najpierw pochowała męża, a później syna. Pasmo tragedii nie ma końca, dramat Anny Woźniak-Starak

Anna Woźniak-Starak
AKPA/KAPIF

Piotr Woźniak-Starak ponad cztery lata temu zginął tragicznie w wodach jeziora Kisajno. Nagła śmierć zaledwie 39-letniego producenta filmowego była ogromnym ciosem dla członków jego rodziny. Jego matka Anna Woźniak-Starak wcześniej pochowała także męża.

Anna Woźniak-Starak. Pieniądze szczęścia nie dają

Anna Woźniak-Starak, matka Piotra Woźniaka-Staraka, w ostatnich latach zdawała się pozostawać w cieniu sławnej synowej. Niewiele osób wiedziało, że 72-latka należy do grona najbogatszych Polaków i zarządza własną restauracją zlokalizowaną w Łazienkach Królewskich w Warszawie. 

Jej obecny mąż jest właścicielem firmy farmaceutycznej. Małżonkowie od 15 lat prowadzą również Fundację Rodziny Staraków. Niestety, w przypadku Anny Woźniak-Starak przysłowie, że pieniądze szczęścia nie dają, okazało się boleśnie prawdziwe. Restauratorka ma za sobą pasmo tragedii, które na zawsze naznaczyły jej życie cierpieniem.

Katastrofa w małżeństwie Elżbiety Jaworowicz. Widzowie nie mieli pojęcia

Anna Woźniak-Starak przeżyła pasmo nieszczęść

Anna Woźniak-Starak w przeszłości była żoną adwokata Jerzego Woźniaka. Prawnik tuż po narodzinach Piotra Woźniaka Staraka zachorował na czerniaka. Zmarł w 1987 roku, gdy przyszły producent filmowy miał zaledwie siedem lat. Pod koniec lat 80. Anna Woźniak-Starak odnalazła szczęście w ramionach biznesmena Jerzego Staraka.

Para pobrała się, a wkrótce na świat przyszła ich córka Julia. Ojczym Piotra Woźniaka-Staraka traktował syna żony jak własne dziecko. Postanowił dać mu własne nazwisko. Rodzinna sielanka nie trwała jednak zbyt długo.

Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno

18 sierpnia 2019 roku media obiegła informacja o zaginięciu Piotra Woźniaka-Staraka. Po pięciodniowych poszukiwaniach ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak zostało odnalezione w wodach jeziora Kisajno. Zrozpaczona Anna Woźniak-Starak musiała pochować ukochanego syna. Restauratorka długo dochodziła do siebie po tej tragedii.

Po długiej nieobecności w świecie show-biznesu pojawiła się na niedawnych urodzinach magazynu "Vogue". Matka Piotra Woźniaka-Staraka była widziana podczas rozmów z Anną Lewandowską. 72-latka wyglądała naprawdę pięknie w obszernych, łososiowych spodniach i obszernej, ciemnej narzutce ozdobionej wyrazistą broszką.

akpa20230914_5vogue_mp_2988.jpg
AKPA