Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Jarek z "Chłopaków do wzięcia" znowu do wzięcia. Opisał kobietę swoich marzeń
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.04.2024 07:44

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" znowu do wzięcia. Opisał kobietę swoich marzeń

Jarosław Mergner z "Chłopaków do wzięcia"
fot. YouTube/Polsat screen wideo

Jarosław Mergner, znany jako "Jaruś" z programu "Chłopaki do wzięcia", przez wiele lat był ulubieńcem widzów. Jakiś czas temu wreszcie odnalazł miłość i zawarł związek małżeński z poznaną podczas nagrań Gosią. Choć wszyscy spodziewali się, że mężczyzna w końcu znalazł długo poszukiwane szczęście, niedawno przekazano przykre wieści o rozwodzie.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" znowu jest wolny

Para, która była razem przez dwa lata, podjęła decyzję o rozstaniu. Oficjalne ogłoszenie nadeszło za pośrednictwem przyjaciela Jarusia, który opublikował na platformie TikTok nagranie, w którym potwierdził, że małżeństwo bohatera "Chłopaków do wzięcia" dobiegło końca. Choć przyczyny tego rozstania nie zostały szczegółowo wyjawione, wiele wskazuje na to, że miało związek z problemami finansowymi oraz brakiem wsparcia ze strony małżonki mężczyzny.

W kolejnym filmiku opublikowanym na TikToku Jarosław Mergner tłumaczył, że musiał opuścić mieszkanie należące do swojej byłej żony i obecnie tymczasowo mieszka u kolegi, gdyż przed przeprowadzką zdał mieszkanie socjalne. Obecnie pomieszkuje u przyjaciela w zamian wykonując prostą pracę.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" nie rozpacza po rozstaniu z żoną. Nagranie obiegło sieć

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" wyprowadził się od Gosi. To koniec jego małżeństwa

Reakcje widzów na to nagłe rozstanie były mocno podzielone, choć większość z nich współczuła bohaterowi "Chłopaków do wzięcia". Obecnie Jaruś musi radzić sobie z konsekwencjami rozpadu związku, ale nie poddaje się w poszukiwaniach miłości. Właśnie na TikToku opublikowany został kolejny filmik, w którym poznaliśmy oczekiwania, jakie musi spełniać kobieta, aby zająć miejsce Gosi u jego boku.

No, dla mnie musi być kobieta taka rozgrzana, żeby mogli odejść wszystkie smutki, no...ja już jestem, mieszkanko mam, papużkę mam, pieska i tylko bak kobiety [...] chciałbym poznać taką, żebym mógł z nią chodzić gdzieś na spacery, czy wiesz, spędzać czas, a teraz to, mówię, jestem sam - opisuje idealną kobietę Jaruś.

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" opisuje kobietę marzeń. Takie wymagania musi spełnić

W dalszej części rozmowy wspomina, że chciałby wybrankę w podobnym do siebie wieku. Oczywiście druga połówka Jarosława Mergnera powinna być w miarę szczuła, ale to koniec konkretnych wymagań - gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" nie określił dokładnie jej koloru włosów, także każda z pań ma u niego jakieś szanse.

Nagranie, na którym celebryta opisuje swoją kobietę marzeń znajdziecie poniżej. Warto uważnie je przestudiować, bo może któraś z naszych czytelniczek idealnie spełnia wszystkie jego wymagania.