Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyprowadził się z domu. Zabrał głos
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 17.04.2024 18:04

"Chłopaki do wzięcia". Jaruś wyprowadził się z domu. Zabrał głos

Jarosław Mergner i Gosia
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play

Jarosław Mergner, zwany "Jarusiem", to bez wątpienia najpopularniejszy bohater programu "Chłopaki do wzięcia". Jakiś czas temu udało mu się w końcu znaleźć miłość i wszystko wskazywało na to, że zazna wreszcie trochę szczęścia i spokoju. Teraz w sieci pojawiły się druzgocące informacje o tym, że jego małżeństwo przeszło do historii. Co się wydarzyło?

Jarosław Mergner się rozwodzi? Właśnie przekazał przykre wieści

Widzowie "Chłopaków do wzięcia" od zawsze uwielbiali sympatycznego Jarka Mergnera i nawet po tym, gdy przestał regularnie pojawiać się w programie, żywo interesowali się jego życiem. Najnowsze informacje musiały być dla nich kompletnym zaskoczeniem. Jak okazuje, związek bohatera serialu dokumentalnego i jego ukochanej Gosi po dwóch latach się zakończył. Para podjęła decyzję o rozstaniu, co zostało oficjalnie ogłoszone przez przyjaciela Jarusia na platformie TikTok.

Serial dokumentalny "Chłopaki do Wzięcia" jest znany z prezentowania losów samotnych mężczyzn, którzy marzą o znalezieniu miłości. Jarosław Mergner, który bez wątpienia był ulubieńcem widzów, właśnie dzięki formatowi odnalazł swoją drugą połówkę. Mężczyzna poznał Gosię i po wielu randkach para zdecydowała się na poważny krok, ślubując sobie wierność w kwietniu 2022 roku.

Tu mieszka Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" tuż po rozstaniu. Fani będą zaskoczeni

Jarosław Mergner rozstał się z żoną. Para wyrzymała razem dwa lata

Wygląda na to, że ich sielanka nie trwała długo. 15 kwietnia Jarosław Mergner wraz ze swoim przyjacielem Tomaszem opublikował na TikToku nagranie, w którym oficjalnie potwierdził, że jego małżeństwo przeszło do historii. Choć przyczyny rozstania nie zostały oficjalnie ujawnione, to z nagrania wynika, że doprowadziły do niego problemy finansowe oraz brak wsparcia ze strony Gosi.

Jak wynika z kolejnego filmiku opublikowanego na tej samej platformie, Jarosław Mergner opuścił mieszkanie należące do Gosi, nie mając własnego lokum. Aktualnie przebywa u kolegi, gdzie znalazł tymczasowe schronienie w zamian za pracę.  Tytuł filmu, "Oficjalnie Jarek znowu wolny!", z miejsca wskazywał na nadchodzącą zmianę stanu cywilnego Mergnera.

Jarosław Mergner tłumaczy, dlaczego musiał się wyprowadzić

Nie da się ukryć, że reakcje widzów na to nagłe rozstanie były mocno podzielone. Wielu fanów sympatycznego Jarusia wyraziło swoje zaniepokojenie oraz współczucie dla mężczyzny, który obecnie musi zmierzyć się z konsekwencjami rozpadu związku. Pełne nagranie, w którym mężczyzna stara się uzasadnić swoją wyprowadzkę, znajdziecie poniżej:

Sympatyczny bohater “Chłopaków do wzięcia” w swoim stylu uzasadnił decyzję o wyprowadzce… w zasadzie nic nie wyjaśniając. Trudno się domyślić, co dokładnie wydarzyło się pomiędzy nim, a jego ukochaną Gosią.

Bez wątpienia w małżeństwie Jarosława Mergnera dzieje się źle, ale wiele osób wciąż ma nadzieje, że parze uda się jeszcze znaleźć wspólny język i zażegnać konflikt. Choć mężczyzna zdaje się być już przekonany o końcu związku, to jego fani nadal liczą, że kryzys w związku jest jedynie przejściowy i wszystko się dobrze skończy.