Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia". Duże zmiany u Bandziorka. Najpierw miłość, teraz to
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 13.04.2024 13:16

"Chłopaki do wzięcia". Duże zmiany u Bandziorka. Najpierw miłość, teraz to

Bandziorek
Fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Wielkie zmiany u bohaterów “Chłopaków do wzięcia”. Po tym, jak Krzysztof znalazł ukochaną, przyszedł czas na kolejne życiowe rewolucje. Uwielbiany przez widzów Bandziorek zdecydował się wyremontować swój dom na Mazurach, który przeszedł potężną metamorfozę. I choć nowe odcinki serialu dopiero przed nami, media już uchylają rąbka tajemnicy.

"Chłopaki do wzięcia". Bandziorek w końcu odnalazł miłość

Krzysztof Dzierżoniowski, który dał się poznać widzom Polsatu jako Bandziorek, bardzo szybko zdobył wielką sympatię i sprawił, że wiele osób właśnie dla niego zasiadało przed telewizorami. Mężczyzna przez dłuższy czas szukał wybranki swojego serca, a gdy to się w końcu udało, w jego życiu zaszły potężne zmiany.

Ukochana Bandziorka, niejaka Danusia, sprawiła, że wieczny kawaler odstawił większość używek i zaczął bardziej dbać o swój wygląd. Metamorfoza nie ominęła także otoczenia Krzysztofa, który z lubą podjął decyzję o remoncie domu na Mazurach. Fakt ten nie umknął uwadze miłośników “Chłopaków do wzięcia”, cieszących się szczęściem swojego ulubieńca. Wiadomo, jak mieszka teraz Bandziorek.

Roksana Węgiel szczerze o udziale Kaźmierskiej w "TzG". Padły mocne słowa

Wielki remont w domu Krzysztofa i Danuty

Najnowsze kadry z udziałem Krzysztofa i Danusi wskazują, że w życiu pary doszło do kolosalnych przemian. Telemagazyn.pl zauważa, że w salonie zakochanych odmalowane zostały ściany, a także wymieniona została znaczna część mebli i pojawił się zupełnie nowy telewizor.

ZOBACZ: Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" odnalazł się w nowej roli. Fani są zaskoczeni

W efekcie, w pokoju dziennym Bandziorka i jego wybranki zrobiło się zdecydowanie jaśniej, a przez to przestrzenniej. Na jednej ze ścian postawiono z kolei na mocniejszy akcent w postaci pionowych pasów. To optycznie dodało pomieszczeniu kilku centymetrów wysokości. Ewidentnie widać, że przybytkiem Krzyśka zajęła się w końcu kobieca ręka.

bandziorek remont.jpg
Fot. Facebook/"Chłopaki do wzięcia"

Bandziorek i Danusia już po zaręczynach

Najnowsze wspólne przedsięwzięcie Krzysztofa i Danusi to wystarczający dowód na to, że między parą wszystko jest w jak najlepszym w porządku. Mimo iż na grupach zrzeszających fanów “Chłopaków do wzięcia” spekulowano o kryzysie w ich związku, a sama Danuta wspomniała w sieci o rozstaniu, zakochani najwyraźniej doszli do porozumienia.

Niewykluczone zatem, że już niedługo Bandziorek pożegna kawalerski stan i założy na palec ukochanej obrączkę. Zaręczyny już się odbyły, teraz kwestią jest tylko to, czy bohaterowie programu zdecydują się na przypieczętowanie swojego statusu.

Źródło: telemagazyn.pl, Polsat Play