Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel szczerze o udziale Kaźmierskiej w "TzG". Padły mocne słowa
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 13.04.2024 11:16

Roksana Węgiel szczerze o udziale Kaźmierskiej w "TzG". Padły mocne słowa

Roksana Węgiel Dagmara Kaźmierska
Fot. Kapif

Dagmara Kaźmierska dotychczas znana była z programu “Królowe życia”, ale teraz stała się największą gwiazdą aktualnej edycji “Tańca z gwiazdami”. Wiele osób nie może nadziwić się, jak to możliwe, że dotarła tak daleko, są i tacy, dla których to po prostu wielki skandal. W sieci nietrudno więc znaleźć apele do celebrytki o to, by honorowo zrezygnowała z zabawy. Co sądzi o tym rywalizująca z nią Roksana Węgiel? Piosenkarka nie gryzła się w język.

Dagmara Kaźmierska podbija parkiet "Tańca z gwiazdami"

Trwająca obecnie edycja “Tańca z gwiazdami” nie przestaje wywoływać skrajnych emocji wśród widzów. Choć zmagania celebrytów są dopiero na półmetku, już teraz można śmiało powiedzieć, że niekwestionowaną zwyciężczynią jest Dagmara Kaźmierska.

“Królowa życia”, mimo miażdżących opinii jury, pokonała takie sławy, jak Filip Chajzer czy typowany na zwycięzcę Aleks Mackiewicz. Dodatkowo, nawiązała nowe przyjaźnie, o czym mówiła w niedawnym wywiadzie. Gwiazda znalazła nić porozumienia z młodszą od siebie Roksaną Węgiel, również widzianą jako potencjalna triumfatorka “TzG”. Z drugiej strony, nie sposób nie zauważyć, że grono fanów Dagmary jest równie duże, jak jej krytyków. Co na to jej nowa przyjaciółka? Roxie ma jasne zdanie.

Na zdjęciu ukrywa się pies. Większość internautów poddaje się po kilku minutach

Roksana Węgiel podsumowała występy "Królowej życia"

Młoda piosenkarka została zapytana przez dziennikarza Jastrząb Post o to, co sądzi o głosach nawołujących do Dagmary Kaźmierskiej o wycofanie się z rywalizacji w hicie Polsatu. Węgiel nie musiała się długo zastanawiać i z miejsca odpowiedziała, że podobne apele uważa za “żenujące”. Jej zdaniem, “Królowa życia” powinna jeszcze bardziej pokazać, że jest “świetną osobą” i wielką “osobowością”.

Ona ma charyzmę, ona wszystko zmiata. Zmiata cały parkiet swoją charyzmą, uśmiechnie się i ludzie są zachwyceni, więc super, że tym udaje jej się tak przekonywać do siebie ludzi. I to jest piękne, że ona nikogo nie udaje, jest autentyczna i ludzie to czują. Dlatego super, że jest w tym programie. Uważam, że daje to taką świeżość, zawsze dużo się dzieje. Ja ją uwielbiam. Ona jest ikoną - oceniła Roxie.

Podobnego zdania jest również partner Roksany z parkietu, Michał Kassin, dla którego “TzG” to przede wszystkim show, dlatego Dagmara “co nie dotańczy, to dogra”. Jednocześnie tancerz zapewnia, że jako para taneczna, kibicują celebrytce i podziwiają jej “autentyczność”.

Roxie dyplomatycznie o kontrowersyjnych słowach Macieja Musiała

Wielkie poruszenie wywołały w “Tańcu z gwiazdami” także słowa Macieja Musiała, który nie mógł odżałować, że z programu odpadł Aleks Mackiewicz i uznał, iż jest to po prostu “niesprawiedliwe”. Michał nie chciał jednak oceniać tej wypowiedzi, przyznając, że nie do końca wie, co gwiazdor miał na myśli.

Znam go, Maciej jest super człowiekiem, jest miły, taktowny i na pewno nie chciał nikogo urazić. Może to jakieś nieporozumienie - powiedział.

Z kolei Roxie próbowała wybrnąć z komentarza w sposób dyplomatyczny i zaczęła rozwodzić się nad bardzo wysokim poziomem tej edycji “TzG”, tłumacząc, że Musiał zapewne chciał przekazać, iż ktokolwiek nie odpadnie, to będzie to przykre.

Ja się cieszę, że przeszła Dagmara, bo ja ją bardzo lubię. Ale moim zdaniem wszyscy tak tańczą, że już nikt nie powinien odpadać - skwitowała.

Źródło: Jastrząb Post