Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Roksana Węgiel zabrała głos ws. domniemanego ślubu. Znaczące słowa gwiazdy
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 11.04.2024 16:34

Roksana Węgiel zabrała głos ws. domniemanego ślubu. Znaczące słowa gwiazdy

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. KAPIF

Roksana Węgiel skomentowała doniesienia o tym, że wzięła ślub z Kevinem Mglejem. Krótki komentarz wcale nie uciął plotek dotyczących tego, czy popularna wokalistka, a obecnie także uczestniczka “Tańca z gwiazdami” jest już żoną. Gwiazda zwróciła uwagę na jeden szczegół.

Czy Roksana Węgiel wzięła ślub?

Roksana Węgiel została żoną Kevina Mgleja? Związek gwiazdy z producentem muzycznym od samego początku budzi wielkie emocje. Powodem jest nie tylko różnica wieku, ale również fakt, że ukochany Roxie został już wcześniej ojcem.

Ostatnio zawrzało, gdyż Roksana Węgiel opublikowała zdjęcie, gdzie na palcu Kevina Mgleja widoczna jest obrączka. To jednak nie koniec dowodów na rzekomy ślub wokalistki. Dociekliwi fani po krótkim śledztwie wskazali na… Centralną Ewidencję i Informacje o Działalności Gospodarczej.

O 20:05 wielu Polaków przełączy na Polsat. Czwartek pełen telewizyjnych hitów

Roksana Węgiel zabrał głos w sprawie ślubu

W CEIDG znaleźć można informacje, iż Roksana Węgiel podpisana została łączonym nazwiskiem. Niemniej ani ślub, ani wesele nie zostało oficjalnie potwierdzone przez zainteresowanych. Dziennikarzom portalu Jastrząb Post udało się skontaktować z Roxie walczącą o Kryształową Kulę w “Tańcu z gwiazdami”. Czy Roksana Węgiel jest już mężatką?

ZOBACZ: Katarzyna Bosacka dopiero się rozwiodła. Teraz zaskoczyła wyznaniem o miłości

Nic nie potwierdzam. Chcę zachować jak najwięcej dla siebie - powiedziała Roksana Węgiel w krótkim komentarzu na temat swojego ślubu.

Roxie Węgiel nie będzie już mówić o swoim życiu prywatnym?

Gwiazda w rozmowie z dziennikarzami dodała jednak jedno zdanie, które sugeruje, iż fani niezbyt szybko poznają prawdę na temat stanu cywilnego Roksany Węgiel. Wokalistka najwyraźniej zdecydowała o zmianie sposobu komunikacji oraz prowadzenia swojej kariery. Roksana Węgiel niejako sugeruje, że dotychczas opinia publiczna wiedziała zbyt wiele na temat jej życia prywatnego.

ZOBACZ: Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent" wyznaniem o córkach. Tego jeszcze nie mówiła

Już i tak dużo zdradziliśmy - tak Roksana Węgiel skwitowała prośbę o potwierdzenie lub zaprzeczenie temu, że wzięła ślub.

Źródło: jastrzabpost.pl