Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent" wyznaniem o córkach. Tego jeszcze nie mówiła
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 07.04.2024 08:45

Chylińska zaskoczyła w "Mam Talent" wyznaniem o córkach. Tego jeszcze nie mówiła

Agnieszka Chylińska
Fot. "Mam Talent" TVN, wydanie z dn. 06.04.2024 r

Agnieszka Chylińska niespodziewanie w programie “Mam Talent” ujawniła jeden szczegół z życia swojej rodziny. Piosenkarka chroni prywatności swoich dzieci, ale w związku z występem grupy młodych dziewczyn, opowiedziała o córkach. - Na pewno by mnie utłukły - mówiła jurorka już po zakończonym występie przed głosowaniem o dalsze przejście grupy.

"Mam Talent": Agnieszka Chylińska zaskoczyła wyznaniem o rodzinie

Agnieszka Chylińska w nowej edycji “Mam Talent” zasiadła za stołem jurorskim w zupełnie nowym składzie. Julia Wieniawa i Marcin Prokop oceniają wraz z wokalistką występy kolejnych osób marzących o tym, by dzięki stacji TVN zdobyć sławę i pieniądze.

Podczas premierowego odcinka “Mam Talent” w sobotę 6 kwietnia, Agnieszka Chylińska zaskoczyła wyznaniem. Gwiazda poruszyła temat dzieci. Przeważnie pozostaje to w sferze prywatności i wokalistka nie porusza tematu 18-letniego syna Ryszarda oraz dwóch córek: 14-letniej Estery oraz 11-letniej Krystyny.

"Mam talent". Chylińska i Wieniawa chciały przerwać występ gwiazdora internetu

Osobiste wyznanie Agnieszki Chylińskiej w "Mam Talent"

W sobotę widzowie TVN zobaczyli występ grupy KD Center. Młode dziewczyny wyznały, że tańczą i udają, że śpiewają piosenki koreańskich artystów. Jeszcze przed rozpoczęciem pokazu głos zabrała Agnieszka Chylińska.

ZOBACZ: Mariolka ze "Świata według Kiepskich" już tak nie wygląda. Aktorka unika show-biznesu

Ja siłą rzeczy jestem w temacie, bo mam dwie córki, które kochają k-pop i bardzo muszę to lubić - oświadczyła gwiazda przed kamerami TVN.

Kiedy KD Center zaczęło tańczyć, nie tylko Agnieszka Chylińska nie ukrywała podziwu dla profesjonalnego występu. Nastolatki wprawiły w osłupienie nawet stojącą za kulisami Agnieszkę Woźniak-Starak, która wprost przyznała, że nie jest w stanie oderwać oczu od tańczących dziewczyn.

Córki "wpłynęły" na decyzję Agnieszki Chylińskiej

Kiedy występ się zakończył wszyscy jurorzy pogratulowali grupie nastolatek umiejętności. Marcin Prokop podkreślał, że chociaż nie zna się na temacie, jak Agnieszka Chylińska, to i tak jest pod wrażeniem występu. Dziewczyny otrzymały 3 razy “tak” i przeszły do następnego etapu. Wszystko wskazuje jednak na to, że Agnieszka Chylińska podjęła decyzję o pozytywnej ocenie nie tylko ze względu na to, co zobaczyła na scenie “Mam Talent”.

ZOBACZ: Na scenę nagle wpadł znany polski aktor. Gdy zaczął śpiewać, widzowie oszaleli

Występ piękny, kochacie to. Po drugie perfekcyjnie się prezentujecie na scenie. Za moich czasów by się powiedziało zagraniczne. Moje córki będą zachwycone. Na pewno by mnie utłukły, gdybym nie dała wam absolutnie szans - powiedziała szczerze Agnieszka Chylińska, która przeważnie nie zdradza publicznie tak prywatnych uwag.