Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Mam talent". Chylińska i Wieniawa chciały przerwać występ gwiazdora internetu
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 06.04.2024 23:05

"Mam talent". Chylińska i Wieniawa chciały przerwać występ gwiazdora internetu

Mam Talent
Fot. "Mam Talent" TVN odcinek z dn. 6.04.24

Za nami kolejny odcinek “Mam Talent”. Jedną z jego gwiazd był 38-letni piosenkarz, który wzbudził w jury mieszane uczucia. Pan Savyan porwał do tańca publiczność, ale zdaniem Julii Wieniawy i Agnieszki Chylińskiej zasłużył tylko na przycisk sygnalizujący brak aprobaty. Ostatecznie gwiazdor YouTube przeszedł do dalszego etapu, ale tam będzie musiał walczyć o przychylność damskiej części jury.

Pan Savyan gwiazdą kolejnego odcinka "Mam Talent"

“Mam Talent” to program, bez którego wielu widzów nie wyobraża sobie ramówki TVN i sobotniego wieczoru. 6 kwietnia na antenie pojawił się już kolejny w 15. edycji odcinek, który znów zgromadził przed telewizorami ogromną widownię. Miała ona szansę podziwiać przeróżne występy, w tym ten zaprezentowany przez Pana Savyana.

Mężczyzna, który pojawił się na jednym z castingów do programu, w którym łowi się talenty, to dobrze znany użytkownikom YouTube'a wokalista. Ma na swoim koncie utwór zatytułowany “Co dobrego?”, a także piosenkę “W Kolorku Amaretto”. Oba wykonania podbiły już media społecznościowe. A co z sercami jury “Mam Talent”?

Znany aktor rzadko pokazuje żonę. Niewielu wiedziało, że to też aktorka

Mężczyzna otrzymał dwa przyciski na "nie"

Pan Savyan postanowił zaprezentować swoje umiejętności Agnieszce Chylińskiej, Julii Wieniawie oraz Marcinowi Prokopowi i tak też zrobił, ale entuzjazmu na ich twarzach próżno było szukać. Za kulisami w najlepsze bawili się tymczasem Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski, którzy co nieco kojarzyli performera z sieci. Po jakimś czasie rozkręcił się także Prokop, który mężczyznę nazwał “seksowną bestią”.

ZOBACZ: Wielki sukces TVP. Wszystko dzięki odcinkowi z rekordzistą programu “Jeden z dziesięciu”

Z paniami nie poszło jednak już tak łatwo, bowiem Wieniawa sięgnęła po grzybka i przycisnęła go, dając do zrozumienia, że chce przerwania występu. Jak później wyznała, trudno było jej ocenić, czy pokaz Pana Savyana to “szaleńcza odwaga, czy też brak instynktu samozachowawczego”. Po niej podobne kroki podjęła także Chylińska.

Kontrowersyjny śpiewak awansował do kolejnego etapu. Wieniawa była załamana

Choć piosenkarka i szefowa jury “Mam Talent” początkowo była dosyć niechętna przepuszczeniu Pana Savyana do dalszego etapu, gdy tylko zamachnęła się na przycisk, spotkała się z ostrą reakcją prowadzących i publiczności.

Prawda jest też taka, że muzykę uprawia się dla ludzi. Skoro ludziom się podobało.. Idź pan, jestem na tak - stwierdziła w końcu, oddając głos “za”.

Za awansem mężczyzny był także Marcin Prokop, który z minuty na minutę wydawał się być coraz bardziej rozbawiony. I tylko Julia Wieniawa do końca pozostała nieprzejednana. Być może uda się ją przekonać w dalszych etapach.

Źródło: TVN